icon
14 / 330
avatar

krasne vyrobky! A ako sa dosiahne, ze tie kvietky sa tam na tej koralke tak rozleju a zjednotia...tos a nejako musi rukou "vyvalkat" a zatlacit, alebo sa to pri peceni tak spoji?? dakujem

27. feb 2015
avatar

@andula77 presne tak. Takto sa to nacapka po celej gulicke a nasledne v rukach vyvalka 🙂

27. feb 2015