icon
avatar
mimusha3
30. dec 2013

Keď aj mama je občas dieťa

avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Ale veľmi šikovné dieťa 🙂

30. dec 2013
avatar

Wáááu, nestíham oči otvárať 🙂

30. dec 2013
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
30. dec 2013
avatar
30. dec 2013
avatar

@mimusha3 nadherne veci, si velmi sikovna 🙂

31. dec 2013
avatar

je velmi pekne krásne 🙂)))

31. dec 2013
avatar

aj ja sa chystam na fimo .... ale skor peciatkovat a zlatit praskom zatial .....velmi pekne vyrobky vyhrate do posledného detailu ja taketo veci milujem

31. dec 2013
avatar

krááásne 🙂

31. dec 2013
avatar

wow to co je ? Prvy krat take vidim hihi 🙂 to je ako plastelina a potom ztuhne??

31. dec 2013
avatar

jeejoo, velmi peknee 🙂

31. dec 2013
avatar

aj ich pečieš v rúre, alebo len nechávaš vytvrdiť na vzduchu ako plastelínu??

31. dec 2013
avatar

nádherné to je už ma to veľmi dlho fascinuje a dúfam že sa k tomu raz dostanem si šikovná

31. dec 2013
avatar

@monika15 je to fimo,pečie sa to

@ivetusik pečiem v rúre,to nie je na vzduchu tvrdnúca hmota
ďakujem Vám kočky

31. dec 2013
avatar

@mimusha3 je to nádhera ako vždy 🙂

31. dec 2013
avatar

@andy1985 ďakujem moja 🙂

31. dec 2013
avatar

@mimusha3
a pečieš v teplovzdušnej, alebo elektrickej? a na koľko stupńov a kedy vieš,že už je hotové? a dávaš to aj na papier, či len na plech?
Veľa otázok 😀 ale tak si radšej opýtam info z prvej ruky 😀

31. dec 2013
avatar

@ivetusik ja mám elektrickú a na každej kocke fima je napísané,že sa to pečie pri 110°C 30 minút 🙂 a pečiem to na papieri,aby sa mi to na plech náhodou neprichytilo 🙂 kľudne sa pýtaj 🙂

31. dec 2013
avatar
31. dec 2013
avatar

krásne 🙂

1. jan 2014
avatar

Jarka, sikulka si 🙂

3. jan 2014
avatar

@nany13 som Marianna,ale ďakujem 🙂

4. jan 2014
avatar

@mimusha3 Aj to čierne do čoho si to obalila je to fimo? 🙂

4. jan 2014
avatar

krasne, ja som to tiez skusala, ale neslo mi to

4. jan 2014
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@galwaygirl89 áno je to fimo 🙂

4. jan 2014
avatar

@ewca treba viac nervov,ver mi,mne sa to tiež na prvý krát nepodarilo. asi až na štvrtý a to som toho fima vyhodila ( nevyhodila,ale darovala ) no a potom som musela na novo kupovať 🙂

4. jan 2014
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

neuveriteľné!!! Si veľmi šikovná 🙂

6. jan 2014
avatar

Veľmi pekné,orginálne a autorka sa podelí o svoje nápady čo tu nebýva časté.🙂

6. jan 2014
avatar

veľmi krásne veci, si ŠIKULKA

6. jan 2014
avatar

@miki060707 ďakujem 🙂

6. jan 2014
avatar

naaaadherne !

6. jan 2014
avatar

@mimusha3 jej krasne 🙂 kde sa da tato fimo hmota kupit?a kolko stoji?

8. jan 2014
avatar

@mmama ďakujem. u nás fimo predávajú v papiernictve,ale máme tu aj hobby obchod,tak aj tam 🙂 a keď náhodou nie,tak kukni do googlu: fimo

8. jan 2014
avatar

zatial to najkrajsie co som ja videla z fimo hmoty

9. jan 2014
avatar

@ancovec no tak to som veľmi rada,ďakujem! 🙂

9. jan 2014
avatar

Naaaadhera🙂

11. jan 2014
avatar

kráááásne

15. jan 2014
avatar

Wau krásne dielka...

16. feb 2014
avatar

@myska2233 ďakujem 🙂

16. feb 2014
avatar

neskutocne krasne su tie tvoje vyrobky!!! Fakt nadherne.. 🙂

16. feb 2014
avatar

@elkey ďakujem 🙂

16. feb 2014
avatar

kraaasne sikulka,

27. feb 2014
avatar

velmi pekne 🙂 som este nevidela taku techniku

27. feb 2014
avatar

to je naaaaaaaaaaaaaaadhera

27. feb 2014
avatar

nadhera 🙂

27. feb 2014
avatar

kde kupujete fimo kočky ?

27. feb 2014
avatar

@luciaorif ja u nás v hobby obchode,ale keď si do uja gúgla zadáš fimo,vyhodí ti rôzne obchodíky 🙂

27. feb 2014
avatar

ty si inak sikovna a kreativna! 🙂 krasne!

27. feb 2014
avatar

u nas ? kde je u nas :D guuglim :D ale neviem ktory je dobry, ci kvalitny a pod.

27. feb 2014
avatar

@luciaorif u nás v Námestove 😀 fimo sú tri druhy: classic,soft a effect. ja pracujem so softom,lebo je mäkšie a pre mňa sa s ním lepšie pracuje,ale väčšina kočiek odporúča classic

27. feb 2014
avatar

Krásne 🙂

4. mar 2014
avatar

@mimusha3 nádherná ... precízna práca

11. mar 2014
avatar
11. mar 2014
avatar

pekne..♥

11. mar 2014
avatar

Prosim Ta,ked si tu hmotu davala na pribor aj si to niecim upevnovala...myslim nejaky lep?

11. mar 2014
avatar

Tak ten pribor ma dostal-naozaj skvely napad a perfektne zrealizovany 😄👍

11. mar 2014
avatar

@aggnesss nie
@sisika ďakujem 🙂

12. mar 2014
avatar

to su ozaj vydarene kusky...hned by som si par kupila

12. mar 2014
avatar

krasne!!!!! si sikovna!

12. mar 2014
avatar

@michelitta ďakujem 🙂

12. mar 2014
avatar

Krásny album, ste šiková...🙂

12. mar 2014
avatar

Neskutočná nádhera, šikovné ruky a zmysel pre krásu 🙂

12. mar 2014
avatar

fimo je skvelá vec 🙂

13. mar 2014
avatar

úžasné 🙂

13. mar 2014
avatar

mna zaujima ten pribor, ono sa to neznici umyvanim? dakujem naozej krasne vecicky

13. mar 2014
avatar

@sueh ja mám už tri roky, zatiaľ sa s tým nič nerobí,ale je pravda,že sa nesmie umývať v umývačke riadu 🙂

13. mar 2014
avatar

úúúplnááá nádhera!!!!!!

17. mar 2014
avatar

šikulka s teba 🙂

4. máj 2014
avatar

to je ako plastelína? kupuje sa to na farby alebo ako?

22. máj 2014
avatar

@kristina14 no v podstate áno 🙂 taká veľmi drahá plastelína,ktorá sa pečie,alebo varí. a kupuje sa to na farby samozrejme,za jeden kúsok 50g dáš cca 2-2,5€

22. máj 2014
avatar

@mimusha3 fúha.......dosť drahá zábavka 🙂

22. máj 2014
avatar

@kristina14 no,to ti poviem 🙂 a pokiaľ sa s tým človek nenaučí robiť,stačí,keď si kúpi len zopár farieb (ja som nakúpila a pľasla do koša kým som sa s tým naučila takto robiť to trvalo.. 🙂 ) ale asi som menej zručná 🙂

22. máj 2014
avatar

Tak toto je uzasne, kraaaasne.... Wau, nadherne pestre farby... Velky obdiv 🙂

23. máj 2014
avatar

nadherne

23. máj 2014
avatar

prekrásne výrobky....palec hore kočka 🙂 mať aspoň trocha tvojej šikovnosti ....

23. máj 2014
avatar

@mimusha3 vidíme všetci aká si ,,menej zručná´´ 😀

23. máj 2014
avatar

velmi krasne vecicky, paci sa mi to moc..

23. máj 2014
avatar

@kristina14 noooo,ale tých hodín,dní,týždňov,mesiacov strávených "zdokonaĺovaním sa"..... ďakujem :-*

23. máj 2014
avatar

@mimusha3 jasné 🙂 to ja som menej zručná a lenivá že sa neviem dokopať k takémuto niečomu

23. máj 2014
avatar

@mimusha3 wau....práve mi padla sánka.... jednoducho krása, si fakt dobrá....čo dobrá, perfektná... 😉

23. máj 2014
avatar

@lenka_va jé si zlatá,ďakujem ♥

24. máj 2014
avatar

no ja asi odpadnem..toto je nádhera...skladam klobuk až po samú zem....si veľmi šikovná...a to fimo kde sa dá kúpiť?????

24. máj 2014
avatar

@marketa1304 jééj,ďakujem!
fimo sa u nás bežne kupuje v papiernictve 🙂

24. máj 2014
avatar

Ahoj dávaš aj kurzy ja som z Brezy dá sa dohodnúť na zaučení

24. máj 2014
avatar

A máš hrozne krásnu prácu poklona

24. máj 2014
avatar

@nana1111 ahoj,nie nedávam ale nie je problém 🙂 no momentálne nie je čas,keďže začíname stavať domček 🙂

24. máj 2014
avatar

Tak dakujem

24. máj 2014
avatar

geniálna prácička, krásne, klobúk aj sánka dole 🙂

26. máj 2014
avatar

Krásne

31. máj 2014
avatar

Waau super

31. máj 2014
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

naaadherne !!

9. júl 2014
avatar

Wawww nadhera...

9. júl 2014
avatar

prosím si tvoju e-stránku 😀

9. júl 2014
avatar

@daskaa1 no... bohužiaľ nemám 😀

9. júl 2014
avatar

@mimusha3 ježiš to je škoda ☹ skús sashe, vieš koľko ľudí by si potešila? 🙂

9. júl 2014
avatar

@daskaa1 jooj,tam som skúšala.... je tam vyše 7.tisíc predajcov.... 🙂 tak to robím len pre potešenie a známe k sviatkom 🙂

9. júl 2014
avatar

ja som z okolia NO 🙂 mohla by si ma to naučiť 🙂 ak to nieje ťažke 🙂

9. júl 2014
avatar

@konkm819 tento rok staviame,takže nemám toľko času,ale potom sa môžete hlásiť! 😀

9. júl 2014
avatar

Nádhera ozaj šikovne ručičky

9. júl 2014
avatar

...krása...🙂

9. júl 2014
avatar

nadherne ....

9. júl 2014
avatar

nádherná prácička, hlavne tie kvietky ma veľmi zaujali.........tlieskam

9. júl 2014
avatar

krása! nádherné to je 🙂

9. júl 2014
avatar

neskutočná nádhera!!! asi prídem na školenie 😀

9. júl 2014
avatar

Kraaaaaaasna práca. Šikovna mamina

9. júl 2014
avatar
25. júl 2014
avatar

nadhera, od zaciatku do konca!!! vsestranny talent! wau 🙂

25. júl 2014
avatar

@martanek79 ďakujem krásne 🙂

26. júl 2014
avatar

Príjemný dobrý deň,
chcel by som Vám ponúknuť možnosť zverejniť svoje výrobky aj na našej novej stránke www.predajtalent.sk, ktorej hlavným cieľom je propagácia talentovaných ľudí za účelom predaj ich tvorby bez akýchkoľvek poplatkov!A teraz máme aj súťaž o fotoaparát NIKON.Zaregistrujte sa na www.predajtalent.sk Ďakujeme🙂

27. júl 2014
avatar

@petermachata dobrý deň aj Vám. Ďakujem za ponuku, ale nemám záujem :o)

27. júl 2014
avatar

no krása

30. júl 2014
avatar

krása veľmi pekné

24. aug 2014
avatar

Nádhernééééé

30. aug 2014
avatar

wooooow, otvorila som album, a preklikala kazdu fotku, a nezatvorila usta! 😲 naaaaaadhera! 🙂 sivelmi sikovna! 🙂

12. sep 2014
avatar

Naozaj krasne to treba k tomu aj nejake naradie?

12. sep 2014
avatar

@figurka1985 moc ´dakujem 🙂

12. sep 2014
avatar

@kerol191 ďakujem 🙂
tak trošku toho treba,začínala som s fľaštičkou od makeupu (na vaľkanie) a zostala som jej verná 🙂 ďalšími vernými pomocníkmi sú nožík,nožnice,špáratka,špajdle a potom už také trošku profi náradie 🙂

12. sep 2014
avatar

Nepojdete dakedy do dk aj ja sa chcem naucit🙂

12. sep 2014
avatar

@kerol191 dnes sme začali kopať základy na domčektakže najbližší čas určite nie. V DK som bola naposledy v apríli,keď som bola na operácii.. 🙂 moc tam nechodím 🙂

12. sep 2014
avatar

Uzasne!!!

12. sep 2014
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

... waaau niečo nádherné .. šikulka 🙂

12. sep 2014
avatar

to je neuveriteľná krása,,,,,,,,bezpochyby krásna žena s krásnym jemným srdcom, toto vyrábať je skvostné a nádherné......len sa klaniam a klobúk skladám ! ! !

13. sep 2014
avatar

@maxim2012 ďakujem za odrovnávajúci komentár 🙂

13. sep 2014
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

náádherné je všetko,máte zlaté ruky. 🙂

21. sep 2014
avatar

@burdelka moc,moc ďakujem ♥

21. sep 2014
avatar

Waaau..no nadhera...krasny album 🙂

26. sep 2014
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Väčšinou sa mi vecičky z fimo hmoty nepáčia. Ale vy ste to povýšili na umelecké dielo. Klobúk dole.

25. jan 2015
avatar

Uzasneeeee, si strasne sikovna! 🙂

25. jan 2015
avatar

Prekraaaaasne si šikovnica 😉🙂

25. jan 2015
avatar

@ester83
@flowerfairy
@vikusik mockrát ďakujem!

25. jan 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

ahoj je to krasne čo všetko sa dá spraviť zlate ručičky

25. jan 2015
avatar

poznas aliexpress? tam sa da to fimo celkom lacno objednat 😉

25. jan 2015
avatar

@resanka6 fakt? Uz si ho mala? Je dobre?

26. jan 2015
avatar

@resanka6
@flowerfairy ak chceš pracovať s fimom, neodporúčam objednávať cez net. Najlepšie máš keď si zájdeš do kamenného obchodu. Tam si to fimo môžeš ohmatať. Áno je síce drahšie ako napr.fimo z alička, ale nemôže sa ti stať, že výrobky z neho budú nekvalitné. Napr.aj také fimo má svoju dobu spotreby. Ak je po expirácii,alebo zle skladované už po upečení ti výrobky začnú praskať,alebo sa vytvárať neželané vzduchové bubliny. 🙂

26. jan 2015
avatar

@flowerfairy ak sa s tym chces hrat, ucit sa, skusat si to - tak podla mna uplne staci aj za lacnejsi peniaz 😀

26. jan 2015
avatar

@mimusha3
@resanka6 dakujem dievcata, asi si kupim na skusku len zo dve farby tu v obchode a uvidim 🙂

26. jan 2015
avatar

@mimusha3 prosim precitaj mi povod tvojho fima na krabicke 🙂

26. jan 2015
avatar

@resanka6 nemecko 🙂

26. jan 2015
avatar

nadherne vecicky 🙂

31. jan 2015
avatar

tiež mi to nedá a musím vás pochváliť 🙂 ... naozaj prepracované ... a veľmi by sa mi páčili sovičkové sponky do vláskov ... ale asi nemáte čas ako čítam o tom stavaní domčeka 🙂 ..... prajem veľa tvorivých chvíľ a vydarené výrobky ako sú tieto

31. jan 2015
avatar

@nikulik87 mockrát ďakujem za povzbudivé slová 🙂

1. feb 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@mimusha3 velmi sa mi pacia vase veci nadheraaa

6. feb 2015
avatar

@pozemka ďakujem 🙂

6. feb 2015
avatar

velmi krasny album sikovne rucicky.......

26. feb 2015
avatar

Uzas..nadhera..krasa no nemam slov..🙂 sikovna

27. feb 2015
avatar

úžasné originály,ste velmi kreatívna...idem si oci vyočit

27. feb 2015
avatar

Vďaka za fotoalbum 🙂 Pridal som di Vybrali sme. Môžem aj na náš Facebook?

11. mar 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@mariosmykal samozrejme. A ďakujem za zaradenie do "vybrali sme" 🙂

11. mar 2015
avatar

No neskutočné vecičky :D

15. mar 2015
avatar

Dobrý deň, je ozaj krasne,,,vidim že už to tu je pomerne dost rokov, ale ja to vidim prvý krat, že sa to dá takto doma robit. Chcem sa spýtat a poprosit Vás, či by ste mi vedeli poradit čo si treba nakupit na začiatok. Teda myslím okrem fima samozrejme😀 ake pomocky? Lebo je toho vela ale než sa naučim s tym pracovat, nech nekupujem sprostosti. Velmi pekne Ďakujem.

19. apr 2015
avatar

@marry184 ďakujem 🙂
ak sa chcete naučiť pracovať s fimom,potrebujete najskôr poriadnu dávku trpezlivosti. Kým som sa dostala tam kde som dnes trvalo mi to štyri roky a aj tak nie som so svojou prácou stopercentne spokojná 🙂 okrem trpezlivosti budete potrebovať: samozrejme fimo-ako začiatočníkovi odporúčam soft-je mäkkšie a lepšie sa s ním pracuje,nejakú podložku na ktorej budete pracovať- ja mám dlaždicu, skalpel,modelovacie kostice,akrylový valček. To by malo na začiatok stačiť,no záleží to aj od toho,čo chcete z fima vytvárať 🙂 ak budete mať ešte nejaké otázky,kľudne sa pýtajte. Rada odpoviem 🙂

19. apr 2015
avatar

@mimusha3 velmi pekne dakujem 😀

19. apr 2015
avatar

Prekrásne, a strasne veľa toho máte:, sikulka

19. apr 2015
avatar

@marry184 vôbec nie je za čo 😉
@matricia ďakujem krásne 🙂

19. apr 2015
avatar

nadhera 🙂

19. apr 2015
avatar

@nanku ďakujem krásne 🙂

19. apr 2015
avatar

waaaaaaaaau,kraaaaasa 🙂 Aj predavate?

19. apr 2015
avatar

Klobuk dole, to su hotove umelecke diela, s takymi nausnickami je hned den krajsi 😀

19. apr 2015
avatar

@jahanka ďakujem za milý komentár 🙂

19. apr 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Wau,ako odpadavam,nadherne,vidavam tu vela pekných veci a aj olajkujem ale toto ma tak dostalo ze píšem 😉 ste proste sikulka!

19. apr 2015
avatar

Krasna tvoriva praca... Uzasne vytvory... Klobuk dole...

19. apr 2015
avatar

@mima9999 vážim si,že pri mne ste neostali len pri lajkovaní 🙂 a ďalujem samozrejme 🙂

@magua ďakujem krásne 🙂

19. apr 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

najkrajsie vyrobky z FIMO hmoty, ake som kedy videla

19. apr 2015
avatar

Waaaw sanka dolu 🙂 naaadhera krasne veci ja nemam slov 🙂 uuuzasne kraaasne aj ja chcem take vediet 🙂

19. apr 2015
avatar

@cicusmicus30
@kvietocka33 ďakujem krásne 🙂

20. apr 2015
avatar

Kraaaasna praca...tiez ma fimo nenadchlo,ale toto co vy robite...uuuzasne :-P

4. máj 2015
avatar

Úžasnéééé, krááááásne, nááádherné, zlaté ručičky, klobúk dole, ste šikulka s úžasnou fantáziou 😀

4. máj 2015
avatar

waw uzasne

4. máj 2015
avatar

@delpiera
@79marry
@alure ďakujem Vám krásne 🙂

4. máj 2015
avatar

perfektne miniatury!! 🙂

4. máj 2015
avatar

no tak tie lyžičky sú perfektné, robíte aj na objednávku?? 🙂

6. máj 2015
avatar

Perfektne..sikulka...

6. máj 2015
avatar

zlaté ručičky, krásne 🙂

6. máj 2015
avatar

Krasne vytvory. Aj ja chcem take sikovne dieta. 😉

6. máj 2015
avatar

@peneloppe ale ved to robila mamina 🙂

6. máj 2015
avatar

@vierka1603 Vsak ja viem, mala som to dieta dat do uvodzoviek.

6. máj 2015
avatar

Nadherna praca...sikovne rucicky😊

6. máj 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

takýto talent a fantázia, neskutočne krásna práca ......... šikovné ručičky 🙂

20. máj 2015
avatar

@majkacenka ďakujem krásne ♥

20. máj 2015
avatar

uzasneeee ja nestiham cez den ani obed uvarit xixixi

20. máj 2015
avatar

nemám slov,, krásne prevedené, geniálne prepracované

20. máj 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

...nadherne vsetko...mas talent, len tak dalej...😉

21. máj 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Nadhera je slabe slovo

21. máj 2015
avatar

Klobuk dole
@mimusha3 . Uzasne

10. jún 2015
avatar

krasne,zavidim taky talent 🙂

23. jún 2015
avatar

aká to je plastelína? chcela by som to aj ja vyskúšať... 🙂

25. jún 2015
avatar

@vikusss nie je to plastelína ,je to fimo 🙂

25. jún 2015
avatar

@mimusha3 manipulácia je jednoduchá?? kde ste to zohnali?? 🙂

25. jún 2015
avatar

@vikusss dá sa to kúpiť sj v pspiernictve. Hmota je tvrdšia,ale teplom rúk je poddajnejšia 🙂

25. jún 2015
avatar

Ty mas zlate ruky 🙂 neskutocna nadhera co vyrabas,mas môj obdiv👌👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👌

7. júl 2015
avatar

Krásne. Ja sa chcem spýtať, či musíte spotrebovať a hneď upiecť všetko, alebo sa to dá v nejakom sáčku uzavreté ešte chvíľu skladovať. Myslím po otvorení. Mám nakúpenú fimo hmotu, len sa nejako neviem odhodlať začať pracovať. Môžem si zobrať kúsok a ďalší nechať na ďalší krát? Ďakujem za odpoveď. Veľmi ma to láka, už sa na to teším.

4. aug 2015
avatar

Chcem to robiť aj v škole s deďmi. Dá sa doma predpripraviť a potom dať do sáčku a na druhý deň pokračovať?

4. aug 2015
avatar

@deborah77 dá sa to v pohode skladovať ešte niekoľko týždňov. Predprípravu tam vóbec netreba. Rozbaliť, vymodelovať,upiecť 🙂

4. aug 2015
avatar

Ďakujem!!!!!

4. aug 2015
avatar

@deborah77 niet za čo 😉 ak budete mať ešte nejaké otázky kľudne sa pýtajte 🙂

4. aug 2015
avatar

Super

26. aug 2015
avatar

Ahoj, velmi pekna a precizna praca, si velmi sikovna 🙂
Viem, ake to je narocne s fimom pracovat, lebo ja som nieco male modelovala detom a pokym som spracovala v rukach to fimo, aby bolo makke, tak ma uplne boleli konceky prstov ☹
Mas nejaky zlepsovak, ako fimo rozpracovat, ked tolko vela s nim pracujes?
Drzim palce a zelam vela inspiracie na vytvorenie takýchto krásnych prac 🙂

7. sep 2015
avatar

@gigi74 ahoj. Ďakujem veľmi pekne 🙂 nikomu to neprezraď,ale na prácu s fimom používam väčšinou fimo soft 😉 zrejme si používala classic,alebo fimo po expirácii.. 🙂

7. sep 2015
avatar

krásny album!!! zíram, čo všetko sa dá z "balíčku tampónov" urobiť😀 šikovné ručičky máš.

7. sep 2015
avatar

@tomadam veru.. tampóny nemajú chybu! 😀

7. sep 2015
avatar

@tomadam a ďakujem 😉

7. sep 2015
avatar

@mimusha3 Ano, mala som clasic a bola to riadna drina 😢

7. sep 2015
avatar

@gigi74 soft je oooveľa mäkkšie. Teraz je u výrobcu fima novinka. Fimo classic sa mení na proffesional. Ešte je v ponuke aj fimo kids,je určené deťom,mala som tú česť aj s ním,no to sa ťahalo ako žuvačka. Ostala som teda pri fime soft a proffesional. Tu si ale musíš dávať pri jeho kúpe pozor,lebo predávajúci predávajú fimo aj po expirácii. Také fimo rovno do koša hodiť.. jednoduchý trik na to ako zistiť či je fimo OK,je keď si ho zoberieš do ruky a balíček medzi prstom a ukazovákom stlačíš. Ak tam ostane jemná priehlbinka,fimo je použiteľné. Ak nie,nekupuj ho. Kvôli tomu fimo radšej kupujem v kamenných obchodoch,nie na nete,hoci tam je lacnejšie.....

7. sep 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Sikovne rucky🙂

11. nov 2015
avatar

neskutocne kraaaaaaaaaaaasne.......a to by sa z toho dali vyrobit. aj gombiky? ja vela pletiem a potom zhanam velke gombiky...

9. dec 2015
avatar

Krasna praca. Musim sa priznat, ze som to teraz pozerala aj na sashe.sk ale s Vami sa to porovnat neda. Mate najkrajsie prace. Na objednavku nerobite?

9. dec 2015
avatar

@metoma73 na fime ke super,ze sa z neho da urobit takmer cokolvek 🙂

9. dec 2015
avatar

@artepep dakujem krasne 🙂

9. dec 2015
avatar

ze,,,,...padla mi saaanka. wow.......

9. dec 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

je to naozaj krásne čo je to za hmota je to pekná práca klobuk dole

10. dec 2015
avatar

Waaaaaaaaaaau nádhera🙂

10. dec 2015
avatar

@dadino31 dakujem krasne. Hmota sa vola fimo 🙂

10. dec 2015
avatar

@mimusha3 naaadherna veci. Mozem poprosit aj do IP odkial, z akej stranky kupujete fimo? Objednala som si hmotu aj neake naradie no chcela by som este nieco. Chcem skusit aspon tie lyzicky pre syna do skolky k narodeninam. Mozte mi poskytnut par info ako na zaciatok? Co k tomu potrebujem atd? Dakujem moc

22. okt 2016
avatar

@kvietocka33 dobry den. Dakujem.
Fimo kupujem vylucne v kamennych obchodoch u nas,hoci je drahsie ako z eshopu. Pri kupe z kamenneho obchodu si overim ci fimo nie je po expiracii,co sa z eshopu neda. Takze s tymto vam neporadim. No a ked chcete skusit lyzicky,tam vam toho velmi vela netreba. Staci extruder,skalpel,nejake kostice,dlazdicku.. ono vela zalezi od toho co konkretne chcete robit.podla toho sa nakupuje material.a naradie.. kludne sa pytajte,ak mate otazky. Velmi rada vam ich zodpoviem 😉

22. okt 2016
avatar

Na tie lyzicky s vianocnym motivom ste pouzila neaku formu? Videla som take silikonove. No neviem ci su dobre na tie lyzicky. Ako dlho sa to potom pecie. A nakoniec to aj neako lakujete ale sprejujete aby to bolo take pekne?

22. okt 2016
avatar

@mimusha3 a este tie peciatky s abecedou ste kde kupovala? Ja mam z play dooh ale to budu asi velke pismenka ☹

22. okt 2016
avatar

@kvietocka33 trosku mi prislo smiesne,ze formy 😁 nie,kazda jedna je rucne vymodelovana. Ziadne formy ani formicky nepouzivam 😉 fimo sa pecie 30min.pri 110°C,po upeceni a vychladnuti sa to jemnym smirglom obrusi a nakoniec trikrat zalakuje. A peciatky som kupila na Sashe za viac nez 13€ 😉

22. okt 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Wáw tak tomuto sa hovory umenie velmi šikovne ručky Wau

30. nov 2016