icon
16 / 330
avatar

super napad, ja som kedysi chcela skusit robit s fimom a nejake som kupila a cakaju na svoju prilezitost, tak skusim nieco, ci budu este pouzitelne 🙂

2. okt 2014
avatar

@siskaa aj fimo má svoju expiračnú dobu,tak nečakaj,lebo bude súce akurát tak do koša 🙂

2. okt 2014
avatar

Je to nádherné, môžem sa opýtať, na sponku je to lepené sekundovým lepidlom?
Ďakujem

26. feb 2015
avatar

@medulienkaa lepila som to taviacou pistolou :

26. feb 2015