icon
37 / 330
avatar

krásne...ty robkáš??

15. jan 2014
avatar

@aisulka áno,som sa hrala,ale dávnejšie,pred Vianocami darčeky pre známe a ich deti 🙂

15. jan 2014
avatar

@mimusha3 mimoni su z ali? das mi link? aj na haciky? dakujem.

27. feb 2014
avatar

@renca2913 😀 ali? a tak ručná práca ti nič nehovorí? 😀
mimoňov som ručne (niekoľko hodín) modelovala ja 🙂

27. feb 2014
avatar

@mimusha3 ty brdooooo...tak to klobuk dole!!!! a ja som myslela že ja taká leniva ,objednám a nalepím!!! 😀 brutálne to máš,naozaj!!

27. feb 2014
avatar

@renca2913 no ešte,že tak 😀
vidíš,vidíš,nie všetko sa dá kúpiť na ali ;)

27. feb 2014
avatar

@mimusha3 ja už tak beriem ,že sa dá všetko na Ali kúpiť,fakt sú perfektné!!! Ja tiež pečiem torty a modelujem figúrky ale akosi teraz hlúpnem z Ali 😀 fakt veľmi oceňujem tvoju robotu!!! Ja sa momentálne idem učkať háčkovať,tak uvidíme... A aj predávaš? či len pre svoju potrebu?

27. feb 2014
avatar

@renca2913 možno sa dá,neviem toto som tam ešte nevidela 😀 som rada,že si moju prácu ceníš 😀 nepredávam,tieto boli rozdané 🙂

27. feb 2014
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

si šikula pekné to je

11. mar 2014
avatar

a z akého materiálu sú robené??? sú supišské.. naši chlapci šalejú za mimoňmi... lebo by som im také prívesky tiež nejaké vymodelovala

12. mar 2014
avatar

@lucia_nr z fima 🙂

12. mar 2014
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

si sa vyhrajkala.)🙂🙂 na také prťavé musia byť aj prťavé pršteky nie?🙂🙂🙂

28. feb 2015
avatar
28. feb 2015
avatar

@mimusha3 popozerala som si tvoje albumy, a poviem ti, pri troch deťoch máš záľub ojojóoooj.A všetky stoja za to, aby sa sa s nimi pochválila!!! Niektoré somk vysúšala aj ja, ale v rôznorodosti záľub sa na teba nechytám.🙂🙂🙂

28. feb 2015
avatar

@erikastricka ďakujem 🙂 pri troch deťoch to beriem už ako psychohygienu . 😀

28. feb 2015
avatar

perfektne. mala by si ich zacat predavat. alebo aspon nas nauc ako si ich vyrobit doma 🙂 si velmi sikovna

19. apr 2015
avatar

@peneloppe ďakujem 🙂
naučiť? Raz vidieť je lepšie ako stokrát počuť 😀 ale títo mimoni sú vcelku jednoduchí 🙂

19. apr 2015