27. feb 2014
si šikula pekné to je
11. mar 2014
a z akého materiálu sú robené??? sú supišské.. naši chlapci šalejú za mimoňmi... lebo by som im také prívesky tiež nejaké vymodelovala
12. mar 2014
si sa vyhrajkala.)🙂🙂 na také prťavé musia byť aj prťavé pršteky nie?🙂🙂🙂
28. feb 2015
mimusha3
autor@erikastricka 🙂
28. feb 2015
@mimusha3 popozerala som si tvoje albumy, a poviem ti, pri troch deťoch máš záľub ojojóoooj.A všetky stoja za to, aby sa sa s nimi pochválila!!! Niektoré somk vysúšala aj ja, ale v rôznorodosti záľub sa na teba nechytám.🙂🙂🙂
28. feb 2015
mimusha3
autor@erikastricka ďakujem 🙂 pri troch deťoch to beriem už ako psychohygienu . 😀
28. feb 2015
perfektne. mala by si ich zacat predavat. alebo aspon nas nauc ako si ich vyrobit doma 🙂 si velmi sikovna
19. apr 2015

krásne...ty robkáš??