mimusha3
autor@dadulka271 ďakujem 🙂
som rada,že sa páčia,ale nepredávam 🙂
11. mar 2014
to si piekla spolu s lyzicami alebo je to vyberacie alebo ako?
13. mar 2014
@mimusha3 juj škoda je to krásne detom by sa také lyžičky páčili ☹ máte zlaté ruky 🙂
13. mar 2014
mimusha3
autor@dadulka271 ďakujem 🙂
13. mar 2014
Krasne 🙂
31. jan 2015
Krasne 🙂
19. apr 2015
Krásne, ste šikulka, ako sa niečo také dá vyrobiť? ak to nie je tajomstvo 🙂
20. máj 2015

To je krásne sú aj na predaj?