uzasne to je! 🙂
11. mar 2014
zlatučké,šikulka ako vždy 🙂
12. mar 2014
jej to je krasne mozem vediet s coho to je robene a kde sa ten material da kupit dakujem :o))
28. máj 2014
ok dakujem urcite pozriem a je k tomu aj nejaky navod ako s tym pracovat treba to potom nejako susit alebo ...?? velmi sa mi to paci ale este som sa s tym nestretla tak sa radsej pitam.
28. máj 2014
prosím ťa a tie "šnúročky" čím to obmotávaš šúlaš ručne, alebo máš na to fintu, keď je to rovnomerné, ďakujem ;)
12. sep 2014
Ďakujem 🙂
25. jan 2015

wau