icon
111 / 330
avatar

Ako si urobila tie kvetinky? mas nejaku sablonu? alebo len tak od oka?🙂

27. apr 2015
avatar

@jalaura všetko robím od oka 😉

27. apr 2015
avatar

Ty si fakt talent...

27. apr 2015
avatar
Komentár bol odstránený