krasne 😉
26. sep 2014
niečo pre mňa🙂
28. feb 2015
mohla by som sa prosim spytat ze kde ste kupovali take haciky????dakujem
26. aug 2015
mimusha3
autor@paulinka2014 v námestovskej galantérii
26. aug 2015
Wow
11. jan 2016
krasne 😉
niečo pre mňa🙂
mohla by som sa prosim spytat ze kde ste kupovali take haciky????dakujem
@paulinka2014 v námestovskej galantérii
Wow
prosim ta, to si davala ake haciky? lebo mne sa jeden ulomil - viac menej vytiahol z umelej rucky, len sa bojim,co to spravi,keby ho upeciem (je to znacka ponny)