icon
171 / 330
avatar

Tento náramok (je to náramok? ;) ) by som asi obhrýzala :D mňam, krásny

20. apr 2015
avatar

Ahoj. Cena náramku ? Poprípade výmena ak by si mala záujem 🙂

20. apr 2015
avatar

@andri7 áno Andrejka 🙂 vravíš,že len reťaz by ti zostala? 😀

20. apr 2015
avatar

ahoj, aká je cena?

4. máj 2015
avatar

Je fakt nadherny. To je pre dieta? Ja by som si ho aj dala🙂

6. máj 2015
avatar

@adiaca to bol pre známu 😀 ďakujem,som rada,že sa páči 🙂

6. máj 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
27. sep 2015