Ahoj. Cena náramku ? Poprípade výmena ak by si mala záujem 🙂
20. apr 2015
ahoj, aká je cena?
4. máj 2015
Je fakt nadherny. To je pre dieta? Ja by som si ho aj dala🙂
6. máj 2015
wau!!
27. sep 2015
Ahoj. Cena náramku ? Poprípade výmena ak by si mala záujem 🙂
ahoj, aká je cena?
Je fakt nadherny. To je pre dieta? Ja by som si ho aj dala🙂
wau!!
Tento náramok (je to náramok? ;) ) by som asi obhrýzala :D mňam, krásny