icon
1 / 1
avatar

Krásny,, to si kúpila alebo vyrobila? 😉

19. sep 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Nadherny je, hned by som brala 😉

19. sep 2015
avatar

ten je prekrasny!!!

19. sep 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Nadherny! 🙂 tiez by sa mi taky pacil,kupila si,ci vyrabala?

21. sep 2015
avatar

@ninaxx dakujem. Sama som si urobila 🙂

21. sep 2015
avatar

@mimusha3 sikula! Tie site srdiecka a pernicek su rozkosne. 🙂

21. sep 2015
avatar

@ninaxx dakujem 🙂 tie site drobnosti som si dala usit,kedze ja bohuzial nesijem ☹ pri tolkych mojich zalubach by ma muz uz asi z domu vyhodil 😀

21. sep 2015
avatar

tak ten je vážne krásny

21. sep 2015
avatar

Nádhera!!!!!!!!!!!!

28. jún 2016