Nadherny je, hned by som brala 😉
19. sep 2015
ten je prekrasny!!!
19. sep 2015
Nadherny! 🙂 tiez by sa mi taky pacil,kupila si,ci vyrabala?
21. sep 2015
tak ten je vážne krásny
21. sep 2015
Nádhera!!!!!!!!!!!!
28. jún 2016
Nadherny je, hned by som brala 😉
ten je prekrasny!!!
Nadherny! 🙂 tiez by sa mi taky pacil,kupila si,ci vyrabala?
tak ten je vážne krásny
Nádhera!!!!!!!!!!!!
Krásny,, to si kúpila alebo vyrobila? 😉