icon

Sice vysledok z krvy este nemam ale toto mi staci 🙂 <3 Zajtra rano caka digitest a vysledky 🙂)))

avatar

Blahozelam

31. mar 2015
avatar

dakujem krasne 🙂)

31. mar 2015
avatar

tak to je jasne,gratulujem

31. mar 2015
avatar

Dakujem peknee 🙂))

31. mar 2015