Ahojte baby ake mate skusenosti s imunoglukan ?
Nula bodov, dávala som pravidelné a zmena žiadna.
Žiadny účinok veru ani u nás nebol ... akurát Lucku preháňalo z neho ...
Ja davam na radu lekarky v kombinacii s cebionom uz asi 1,5 roka a mala bola chora raz, aj to cez vianoce ked nebola skolka. Nasa chodi do skolky od 8 mesiacov (uz takmer dva roky) a dokopy bola chora len 2x, cize ja mam pozitivne skusenosti.
My tiez berieme dost dlho a vsetko Ok, chory minimalne ... ci je to prave imunoglukanom tazko povedat
Tiez pozitivne skusenosti
Žiadne zbytočné vyhodené peniaze, skôr sa oplatilo dávať C-čko ako imunoglukan
U nas funguje. Tento skolsky rok klop klop este nechybal- a to sme vlani boli 3x v nemocnici:-/ Cize ako so vsetkym-niekomu zaberie, inemu nie. Tak isto aj na obycajny ibalgin su rozne nazory a skusenosti🙂
A ak by niekto z nich nezbieral kody, nam velmi pomozu, poprosim do IP🙂
Dávam obom aj sebe, plus D vitamín a cebion. Syn tento škoský rok vymeškal zo škôlky dva týždne a dcérka, čo chodí prvý rok len pár dní...
Podľa mna zalezi aký je výrobca aj postup spracovania, ci je čistý, kde sa vyrába, ci sa dostane do čreva "živý" preto sú rozne vysledky
Zbytočne vyhodené peniaze.