icon

Ahojte baby mam otazku
Mam dva a pol rocneho syna a tuto zimu je tyzden zdravy tyzden chory a to nechodi ani do skolky 😭😭 u doktora sme pomaly kazdy drugy tyzden ... nieco zarucene na posilnenie imunity ? Davam martankov a cecko len to moc nepomaha
Dakujem za rady

avatar

Zarucene nic neexistuje.asi len vyrast z toho.

26. jan 2020
avatar

Brali mu krv? Hlavne na železo.

26. jan 2020
avatar

@stastna17 dakujem myslela som si ...
@wrose brali mu uz davno .. este ked bol malicky .. nedostatok zeleza sa tiez takto prejavuje ?

26. jan 2020
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Skúste Arco defenses

26. jan 2020
avatar

Sirup Narosan čučoriedkovy 👌

26. jan 2020
avatar

Od justu cuco a echinaceu 👍🏻

26. jan 2020
avatar

Nám veľmi veľmi pomohli Arko defensis kids. Ale ten Floraliv je tuším na rovnakej báze.

26. jan 2020
avatar

My to iste.... dr nam povedala len tolko, ze imunitny system je zbytocne podporovat, ked imunitny system este nie je dovyvinuty. A to som skusila doslova VSETKO z lekarne: cecko, decko, probiotika 47483739 druhov, kalobu, imunoglukan, arkodefenses, probiotika do nosa, echinaceu, naparovanie, zvlhcovanie, eukalyptove oleje... je to obdobie... 🙈 ked nie je v skolke je chory raz do mesiaca, ked v nej je tak trikrat. Teraz dobral antibiotika. Uz som to vzdala. Tak si hovorim ze zaplatpanboh ze su to len sopliky...

26. jan 2020
avatar

Nič zaručené neexistuje a hlavne nie predražené cukríky z lekárne
Len otužovať, pestrá strava, neprekurovať a nie príliš obliekať - imunita sa vyvíja sama - prirodzene

26. jan 2020
avatar

@minnie326 prejavuje sa okrem iného aj zvýšenou chorobnosťou. My sme to riešili. A nevyšetriť len hemoglobín ale aj zvlášť železo a saturaciu železa. Tak to u syna vyšetrovala aj jeho pediatrička aj na gastre. Mal veľmi nízke železo a kvôli chorobnosti mu ani nevedelo stúpnuť.

26. jan 2020
avatar

Ked vitaminy, tak prirodne..... jamienson atd a nie chemicky walmark
.

26. jan 2020
avatar

Prečo iba umelé vitamíny?!
Otužovanie, pobyty vonku, ovocie, zelenina, soľná jaskyňa ...

26. jan 2020
avatar

Vonku chodime kazdy den ked je zdravy ovocie zelenina ma kazdy den nepcham ho len umelymi vitaminami obliekam ho primerane pocasiu ...

26. jan 2020
avatar

@minnie326 ak je to všetko tak .....a to primerane je naozaj primerane, tak už len vydržať ono sa to postupne bude zlepšovať, inak ja by som sa ešte vyhýbala častým návštevám lekára .....tam tiež môže chytiť všeličo

26. jan 2020
avatar

@kvetinkakk ehrm.... jamieson tiez zrovna nie su prirodne 😅

26. jan 2020
avatar

@patka06 no tuto zimu to je tak minuly rok za zimu bol max dva krat chory ... teraz zima nieje ani zima ... rano zima poobede teplo ... a obliekam ho podla pocasia nie ako cibulu ...

26. jan 2020
avatar

@princessawsm 😂😂😂😂

26. jan 2020
avatar

@minnie326 presne si to vystihla, teda neviem odkiaľ si, ale u nás ani nebola zima, stále len vlhko a teploty nad nulou.....ja to mu hovorím, že bacily nevymrzli a je to najmä pre deti omnoho horšie.

26. jan 2020
avatar

Martankov vyhodiť, nič dobré v nich nie je!!!! Cez obed nechať spať pri otvorenej ventilacke, zbytočne nebanbusit a jesť co najviac vitamínov v prírodnej forme. Moje ešte choré neboli. 3 a1, 5 ročná

26. jan 2020
avatar

@patka06 orava co tu bola vzdy riadna zima tento rok nic 😐😐

26. jan 2020
avatar

@minnie326 ak je takto chory skus sa poradit ci nemoze mat infekcnu mononukleozu pretoze moj takto bol ze tyzden chory a ani tyzden zdravy a dokola sme sme tocili az kym imunologicka nezistila ze ju ma a liecilo sa to

26. jan 2020
avatar

Mne začala.dcéra chodiť do školky ked mal.syn 8mes.to co ma cakalo som ani len v najhorsom.sne necakala..5mes.posebe v kuse antb.zacal.kaslat v okt.skoncil. v januari..tento rok v okt.repete kasle.sople objednala.som.inhalator to.je 100 a jedno bez antb sme od jula..kasel.mava a sopel.mal.2x zatial..a k tomu este davam cibulovy sirup..ziadne chemie.z lekarne..vitamin max. Cecko davam

26. jan 2020
avatar

@golfinka8690 ako casto inhalujete ? aj preventivnne alebo len ked nieco nanho ide ?

26. jan 2020
avatar

@lubica088 na alergo povedala,ze kludne aj preventivne vincentku 1x za den moze..ale.zatial.inhaluje len ked na neho nieco.ide..

27. jan 2020
avatar

my sme minuly rok v zime bralo 5 druhou antibiotik tuto zatial ziadne tak len vydrzat a bude fajn prejde to ... nejdu vam zubky my sme vtedy zakazdym chory

27. jan 2020