Ahojte baby mam otazku
Mam dva a pol rocneho syna a tuto zimu je tyzden zdravy tyzden chory a to nechodi ani do skolky 😭😭 u doktora sme pomaly kazdy drugy tyzden ... nieco zarucene na posilnenie imunity ? Davam martankov a cecko len to moc nepomaha
Dakujem za rady
Brali mu krv? Hlavne na železo.
Skúste Arco defenses
Sirup Narosan čučoriedkovy 👌
Od justu cuco a echinaceu 👍🏻
Nám veľmi veľmi pomohli Arko defensis kids. Ale ten Floraliv je tuším na rovnakej báze.
My to iste.... dr nam povedala len tolko, ze imunitny system je zbytocne podporovat, ked imunitny system este nie je dovyvinuty. A to som skusila doslova VSETKO z lekarne: cecko, decko, probiotika 47483739 druhov, kalobu, imunoglukan, arkodefenses, probiotika do nosa, echinaceu, naparovanie, zvlhcovanie, eukalyptove oleje... je to obdobie... 🙈 ked nie je v skolke je chory raz do mesiaca, ked v nej je tak trikrat. Teraz dobral antibiotika. Uz som to vzdala. Tak si hovorim ze zaplatpanboh ze su to len sopliky...
Nič zaručené neexistuje a hlavne nie predražené cukríky z lekárne
Len otužovať, pestrá strava, neprekurovať a nie príliš obliekať - imunita sa vyvíja sama - prirodzene
Ked vitaminy, tak prirodne..... jamienson atd a nie chemicky walmark
.
Prečo iba umelé vitamíny?!
Otužovanie, pobyty vonku, ovocie, zelenina, soľná jaskyňa ...
Vonku chodime kazdy den ked je zdravy ovocie zelenina ma kazdy den nepcham ho len umelymi vitaminami obliekam ho primerane pocasiu ...
@kvetinkakk ehrm.... jamieson tiez zrovna nie su prirodne 😅
@princessawsm 😂😂😂😂
Martankov vyhodiť, nič dobré v nich nie je!!!! Cez obed nechať spať pri otvorenej ventilacke, zbytočne nebanbusit a jesť co najviac vitamínov v prírodnej forme. Moje ešte choré neboli. 3 a1, 5 ročná
Mne začala.dcéra chodiť do školky ked mal.syn 8mes.to co ma cakalo som ani len v najhorsom.sne necakala..5mes.posebe v kuse antb.zacal.kaslat v okt.skoncil. v januari..tento rok v okt.repete kasle.sople objednala.som.inhalator to.je 100 a jedno bez antb sme od jula..kasel.mava a sopel.mal.2x zatial..a k tomu este davam cibulovy sirup..ziadne chemie.z lekarne..vitamin max. Cecko davam
@golfinka8690 ako casto inhalujete ? aj preventivnne alebo len ked nieco nanho ide ?
@lubica088 na alergo povedala,ze kludne aj preventivne vincentku 1x za den moze..ale.zatial.inhaluje len ked na neho nieco.ide..
my sme minuly rok v zime bralo 5 druhou antibiotik tuto zatial ziadne tak len vydrzat a bude fajn prejde to ... nejdu vam zubky my sme vtedy zakazdym chory
Zarucene nic neexistuje.asi len vyrast z toho.