Baby uz ste sa stretli stymto ze zasielka nebola dorucena - vyssia moc ?
Uff, tak potom skoro ráno zavolať na ich infolinku a informovať sa o ďalšom postupe. Držím palce nech mate balíček čím skôr.
27. jan 2020
Akurat zena rieši ups na eshop poslala balik balik k zakaznicke nedošiel a upc na stránke ze doručené. Zákazníčka volala ze uz tovar nechce kedze balik ide od 22.
27. jan 2020
Áno, u nás DPD malo uvedené "vyššia moc". Bola pred nimi nejaká havaria, nemohli sa pohnut. Doručili nasledujúci den