Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
mipet
15. jún 2017
33 

Leto začalo, musíme sa chrániť! - EQUILIBRIA

Ahojte koničkárky a koničkári!

Aj na mňa sa konečne usmialo šťastie a dostala som príležitosť testovať opaľovacie krémy značky Equilibria. Značka EQUILIBRIA sa snaží čo najúčinnejšie a najefektívnejšie chrániť pokožku a hľadá ingrediencie, ktoré pochádzajú z prírody. Preto v nej nájdete aj také látky ako extrakt z morskej riasy Laminaria ochroleuca, bambucké maslo, pantenol, vitamín E a glycerol. Kvôli zloženiu krémov som sa na testovanie velmi tešila. 

Balíček od oznámenia doručenia došiel kuriérom rýchlo a na moje prekvapenie to boli plne funkčné balenia opaľovacích krémov. Z balíčka sa stal balík, ktorý obsahoval:

EQUILIBRIA SUN BABY je rad pre deti:

  • EQUILIBRIA Sun Lotion SPF 30 BABY  (obsah 200 ml, cena 14,99€)
  • EQUILIBRIA Sun Lotion SPF 50 BABY (obsah 200 ml, cena 16,99€)
  • EQUILIBRIA Sun Lotion SPF 50+ BABY (obsah 50 ml, cena 9,99€)

EQUILIBRIA SUN je rad pre dospelých:

  • EQUILIBRIA Sun Lotion SPF 30  (obsah 200 ml, cena 14,99€)
  • EQUILIBRIA Sun Lotion SPF 50 (obsah 200 ml, cena 16,99€)
  • EQUILIBRIA Sun Lotion SPF 50+ (obsah 50 ml, cena 9,99€)

EQUILIBRIA AFTER SUN je mlieko po opaľovaní (obsah 200 ml, cena 9,99€)

Cena môjho celého testovacieho balíka je 93,93€.

Do testovania som zapojila celú moju trojčlennú rodinku a známych, ktorí počas nášho testovania prišli na návštevu. Vďaka tomu som mala väčšiu vzorku testovateľov.

Opaľovacie krémy majú jemnú, príjemnú vôňu, ktorá nikomu neprekážala, skôr vyhovovala. Konzistencia detských a dospeláckych krémov sa líši. Rad pre dospelých je o niečo málo hustejšií a hrudkovitejšií. Oba rady sa aj napriek hustej konzistencii ľahko rozotierajú, rýchlo sa vstrebávaju a zvládnu to aj deti samy. Natieranie sa bolo u 2. ročného syna obľúbená činnosť. 

Najviac som sa potešila veľkosti balenia EQUILIBRIA Sun Lotion SPF 50+ je to len 50 ml. Jeho veľkosť strčím všade a v príručnej batožine na letisku mi ho nevyhodia! 🙂 

EQUILIBRIA Sun Lotion SPF 50+ je určený na extrémne podmienky ako sú hory a more, v dobe posledných týždňov som nemala možnosť tento opaľovací krém vyskúšať ako sa správa v "extrémnom" teréne  ☹ 

Negatívum v opaľovacích krémoch som našla pri kúpaní. Naozaj treba počkať po natreti aspoň 10 minút, tak ako sa to píše v príbalový letáku, lebo krém sa nestihne dostatočne vstrebať do pokožky. Pri kontakte vody s pokožkou sa krém postupne zmýval. 

Som zvyknutá na krémy s pumpičkou preto mi "klik" otvor a hlavne jeho dávkovanie veľmi nevyhovovalo. V rukách detí je to dost nebezpečné a krém môže skončiť všade. 

Mojím favoritom sa na prvý čuch stal EQUILIBRIA AFTER SUN, mlieko po opaľovaní si ma získalo krásnou vôňou. Vôňa mi pripomína vanilku a je naozaj dlhotrvajúca. Konzistencia je omnoho tekutejšia ako krémy na opaľovanie.

Musím mu vytknúť informáciu o používaní pre malé deti! Nikde sa to používateľ nedočíta! Hľadala som v príbalovom letáku aj na internete. Ako poslednú možnosť som zvolila napísať priamo do lekárne Dr. Max. Odpoveď o možnosti používania mlieka po opaľovaní pre deti prišla do 24 hodín. Áno, môžu ho používať aj deti mladšie ako 3 roky.

Súčasťou značky Equilibria je aj olej EQUILIBRIA SPF 30 OIL (cena 14,99€ s obsahom 200 ml) môj testovací balík ho neobsahoval, ale rada si ho kúpim a vyskúšam. 

Opaľovacie krémy EQUILIBRIA sa stali za túto dobu súčasťou našej povinnej výbavy na výletoch aj prechádzkach. 

EQUILIBRIA nepatrí medzi najdrahšiu značku, ale zaradila by som ju medzi cenový zlatý stred.  Nájdete ju v lekárňach Dr. Max v každej pobočke a na internete, ak máte vernostnú kartu lekárne, tak za kúpu týchto výrobkov dostanete aj slušný počet vernostných bodov. 

Momentálne prebieha na stránke www.drmax.sk akcia 2+1 na značku EQUILIBRIA, ak sa poponáhľate určite ju stihnete.

Veľmi pekne ďakujem @konik_testuje za túto možnosť.

#test_equilibria