Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
konik_testuje
Dnes o 08:17 Čítané 1158x

Ako tie detičky rýchlo rastú, no nie? Len teraz sa narodili a už zvedavo objavujú svet, capkajú nožičkami, pomaličky vyslovujú viac a viac slov a vám robia neskutočnú radosť. Aby bol ich vývoj správny, aby mali všetky živiny, potrebujú dobrý základ. A ak už nie v materskom mlieku, čo je najlepší spôsob výživy dojčiat aspoň do ukončeného 6. mesiaca veku, tak v pokračovacom mlieku Sunar Premium.

Čo testujeme

Testovať budeme pokračovacie mlieko Sunar Premium 2 s unikátnym zložením s mliečnym tukom a ďalšími pridávanými významnými zložkami, aby sa tak ešte viac priblížilo zloženiu materského mlieka.

Sunar vždy obsahoval po vzore materského mlieka mliečny tuk a teraz vďaka najnovším vedeckým poznatkom a moderným technológiám v spolupráci s tímom svetových odborníkov na detskú výživu sa potvrdzuje, akou je  dôležitou zložkou v dojčenskej výžive. Vďaka obsahu mliečneho tuku a ďalším pridávaným významným zložkám ako je napr. prebiotická vláknina GOS vznikla revolučná receptúra dojčenských mliek Sunar, ktorá sa o významný krok priblížila k materskému mlieku.

Mliečny tuk pôsobí v dojčenských mliekach Sunar ako superingrediencia, ktorá:

 • je významným zdrojom energie,
 • je dôležitá pre vstrebávanie vitamínov A, D, E a K, rozpustných v tukoch,
 • pomáha k spokojnému brušku,
 • mlieku dodáva lahodnú mliečnu chuť, ktorá nemusí byť zvýrazňovanie pridávaním mliečnych aróm
 • je zdrojom množstva biologicky aktívnych látok.

Dojčenské mlieka Sunar obsahujú mliečny tuk podľa vzoru materského mlieka vo všetkých svojich radoch. Sunar Premium má ale unikátne zloženie, ktoré významne prispieva vďaka nižšie uvedeným zložkám k rozvoju mozgu, imunity a kognitívnych funkcií:

 • Mozog - kyselina alfa-linolénová, patrí medzi omega-3 mastné kyseliny, ktoré napomáhajú rozvoju mozgu
 • Imunita - vďaka obsahu vitamínov * A, C a D prispieva k správnej funkcii imunitného systému
 • Kognitívne funkcie - železo* významne prispieva k rozvoju kognitívnych funkcií u dieťaťa, navyše prítomný vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa v organizme.

Sunar Premium 2 je určený pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca veku, k prikrmovaniu a výžive v období odstavovaní a má byť súčasťou pestrej a vyváženej stravy.

* Dojčenie je pre dojčatá najlepší spôsob výživy. Dojčenská výživa by mala byť podávaná na základe odporúčania pediatra. Spôsob použitia a ďalšie informácie na obaloch a webových stránkach www.sunar.sk. Uvedené informácie sa podľa zákona nevzťahujú k počiatočnej dojčenskej mliečnej výžive.

Koho hľadáme

Na testovanie hľadáme 10 mamičiek detí, ktoré sú vo veku od ukončeného 6. mesiaca (do 12. mesiaca) a už z akéhokoľvek dôvodu dieťa krmia či dokrmujú náhradnou mliečnou výživou.

Ako sa zapojiť

Máte chuť testovať a pripraviť tak pre celého Koníka zaujímavé informácie o mliečku Sunar Premium 2? Tak sa zapojte do testovania jednoduchým  napísaním komentára pod náš článok. Stačí, ak napíšete, koľko má vaše dieťatko mesiacov, ako sa mu darí a tiež nezabudnite napísať, či značku Sunar poznáte. Ale hlavne! Napíšte, prečo by ste mali testovať práve vy a váš drobček.

Čas na zapojenie máte do nedele 21. 10 a v pondelok 22. 10 vyberieme 10 mamičiek, ktoré so svojimi deťmi otestujú pokračovacie mlieko Sunar. Tie oslovíme internou poštou a odovzdáme im všetky pokyny k testovaniu.

Budeme sa tešiť na vaše komentáre a všetkým držať palce.

Majte sa krásne,

Konik_testuje

#test_sunar

Čítaj celý článok
konik_testuje
15. okt 2018
Čo je dominantou vašej kuchyne?

Vo väčšine domácností je to verná kamoška - chladnička, ktorá ukrýva tie najlepšie dobroty, ale aj tajomstvá - kúsok čokolády, sladký puding alebo dobre vychladený radler.

A jednu takúto kamošku, novú chladničku, by sme vám chceli na testovanie poslať. Už o týždeň budeme hľadať 3 ženy, ktoré dostanú krásne modely Samsung domov.

A bude to pecka.

#test_samsung2
Zobraz celú správu
konik_testuje
10. okt 2018
Mamičky, pripravujeme testovanie pre malé brušká vašich detí. Testovať budeme pokračovacie mlieko Sunar Premium 2, ktoré vás určite poteší zložením a príjemnou chuťou.

Poznáte ho? Tak nám napíšte svoje skúsenosti do komentára. A pokiaľ ste Sunar ešte nevyskúšali, tak nám napíšte tiež, pretože už o týždeň budete mať všetky jedinečnú možnosť Sunar Premium 2 vyskúšať!

Nech sú vaše bábätká spokojné, veselé a zdravé. :relaxed:

#test_sunar
Zobraz celú správu
konik_testuje
3. okt 2018 Čítané 1527x

Keď vstúpite do kuchyne, nemyslite na to, čo neviete. Dôverujte svojim zmyslom. Fantázia je váš jediný recept! Porušte pravidlá, improvizujte. Vyzbrojte sa známym a vykročte do neznáma. A keď potrebujete odvahu, s dôverou sa obráťte na ochucovadlá Podravka: vďaka nim bude mať pripravený pokrm vždy dokonalú chuť. Stačí potom už len variť!

Vitajte pri testovaní receptu matky prírody - Podravky Natur.

Čo budete testovať

Na testovanie pošleme gazdinkám a kuchárkam celý rad Natur výrobkov:

 • Natur ochucovadlo v baleniach: 150 g vrecku a 300 g dóze,
 • Natur bujóny (slepačí, zeleninový, hovädzí)
 • Natur koreniace zmesi (9 druhov – na ryby, na šalát, na zlaté kurča, na pečené zemiaky, na paradajky a mozzarellu, na kebab a gyros, grill classic, grill pikant, na grilovanú zeleninu)

Korení a ochucovadiel je to fakt veľa, ale vieme, že máte rodinky, ktoré milujú mäsko, šaláty a spoločné rodinné večere. Preto je Podravka tak štedrá! Aby ste mohli vypekať a vyvárať a chystať pre rodiny krásne jedlá plné lásky.

Podravka Natur je výsledkom rastúceho trendu v oblasti zdravého životného štýlu. Úspech spočíva vo veľmi veľkom objeme zeleniny: na jedno 150 g balenie ochucovadla Natur bolo použitých 480 g prvotriedne čerstvej zeleniny. Navyše obsahuje iba morskú soľ, vybrané koreniny a nič viac.

Ochucovadlo Natur neobsahuje pridaný glutaman sodný, ale ani žiadne iné zvýrazňovače chuti, umelé farbivá či arómy. Vynikajúcou kombináciou zeleniny a korenín vám poskytne skvelú plnú chuť! Je prirodzené, že ju budete milovať!

Koho hľadáme

Hľadáme 10 gazdiniek a žien, ktoré rady varia a stále vymýšľajú nejaké nové recepty a variácie, aby bola najedená celá rodina. Varia takmer denne, alebo aspoň vo veľkom, a nerady sa opakujú, aj keď veľmi dobre poznajú chute svojich najbližích. Rady ostatných prekvapia a žnú chválu na každej rodinnej udalosti.

Hľadáme ženy, ktorým záleží na chuti, kvalite a tradícii, no dbajú aj na decentné a estetické servírovanie a fotografovanie už uvarených jedál, a tak sa delia o svoje receptíky s celým... koníkom. :slight_smile:

Ako sa zapojiť

Máte chuť variť s Podravkou? Tak sa zapojte do testovania a ukážte, čo je vo vás. Stačí, keď nám pod článkom zanecháte komentár, v ktorom napíšete svoj overený recept, ktorým si získavate všetkých hladošov na rodinných oslavách. Tiež pripíšte, ktoré výrobky  značky Podravka poznáte a/alebo používate.

Čas na zapojenie máte len do nedele 7. 10, tak neváhajte a nestrácajte čas. V pondelok 8. 10 vyberieme 10 žien na testovanie a tie oslovíme internou poštou.

Všetkým kuchárkam držíme palce a tešíme sa na komentáre.

Majte sa krásne, pozdravujeme vás,

konik_testuje

#test_podravka

Čítaj celý článok
konik_testuje
3. okt 2018
Ženy, všimli ste si, že vaše-naše obľúbené Albi sa pravidelne na koníka vracia? Už sme testovali hry V kocke!, umelecké potreby Crayola a edukatívne hry Kvído.

A teraz ideme testovať niečo špeciálne - sviečky HEART & HOME! Rozžiarte a prevoňajte svoje domovy a spríjemnite si jesenné večery aj vy!

Pokiaľ nám do komentára napíšte, ktorá vôňa sviečky vás zaujala najviac, tak vám pošleme 5 srdiečok.

Ponuku sviečok nájdete na: http://www.heartandhome.sk/

#test_heartandhome
Zobraz celú správu
konik_testuje
3. okt 2018
Akú máte dnes náladu? A bude tak aj vyzerať jedlo, ktoré uvaríte?

Spravte si zábavný test na: https://www.lenvarspodravkou.sk/sk/mood-food a do komentára nám napíšte svoju odpoveď.

A nezabudnite, že s Podravkou Natur môžete variť podľa receptu matky prírody. :relaxed:

#test_podravka
Zobraz celú správu
konik_testuje
2. okt 2018 Čítané 2518x

Jeseň je v plnom prúde. Znamená to nielen príjemné babie leto, posledné slnečné lúče, ale predovšetkým upršané večery, hmlisté rána a neodmysliteľnú šálku dobrého čaju. Spríjemnite si prichádzajúcu zimu vôňou, krásnou atmosférou a jedinečným štýlom so sviečkami HEART & HOME.

Čo testujeme

Na testovanie vám pošleme voňavý balíček sviečok značky HEART & HOME, ktoré sú dostupné v obchodíkoch Albi. HEART & HOME je prémiová značka sviečok a vôní do domácnosti, ktoré sú vyrobené zo sójového vosku, vďaka ktorému sviečka horí studenším plameňom a vďaka tomu vydrží dlhšie. Použitím sójového vosku sú sviečky šetrnejšie k životnému prostrediu. Štýlovo navrhnutý sklenený pohár s kovovým vekom upúta každé ženské oko a výborne sa hodí do domácností mladých rodín.

HEART & HOME sviečky horia pri nižších teplotách, než klasické sviečky, a tak presvietia domov na dlhú dobu. Sójový vosk je aromatizovaný, takže sviečka navodzuje nielen hrejivý pocit, ale domov bude aj krásne prevoňaný. A to aj keď sviečka zrovna nehorí. Použitý vosk totiž umožňuje, aby sa esencia s voskom lepšie prepojila, a vôňa sviečok je intenzívnejšia.

Veľké sviečky rozžiaria a prevoňajú domov až na 70 hodín. Stredné sviečky rozžiaria a prevoňajú domov až na 30 hodín.

Koho hľadáme

Na testovanie hľadáme 10 žien, ktoré si rady skrášľujú a spríjemňujú svoje bývanie a homedecor považujú za svoje hobby. Záleží im na mieste, v ktorom sa rodinka nachádza a milujú robiť z každého dňa príjemný zážitok. Majú rady sviečky a inklinujú k vkusnému tráveniu voľného času doma s najbližšími. Vedia fotografovať, baví ich „instagramový štýl“ a rady sa delia o svoje názory a nápady.

Ako sa zapojiť

Chceli by ste získať HEART & HOME sviečky a prevoňať a spríjemniť si svoj domov? Napíšte komentár pod tento článok a zaujmite nás svojím životným štýlom. V komentári popíšte o svojom bývaní úplne všetko, čo vám napadne - Máte rady sviečky? Dekorujete svoje bývanie? Vediete k takémuto životnému štýlu aj deti?

Všetko to napíšte a vôbec sa nebojte rozpísať, pretože sa už veľmi tešíme na vaše komentáre.

Čas na zapojenie máte do nedele 7. 10 a vo štvrtok 11. 10 si so zástupcami Albi prečítame vaše komentáre a vyberieme 10 šťastných žien na testovanie.

Tak sa majte krásne, príjemne a nezabúdajte: svetielko zo sviečok, hrubé ponožky a túlenie s deťmi a manželom je to najviac. :slight_smile:

Váš konik_testuje

#test_heartandhome

Čítaj celý článok
konik_testuje
28. sep 2018 Čítané 1958x

Všetci si prajeme, aby raz boli naše deti samostatné, silné a odolné. Máme len pár rokov, kedy môžeme niečo ovplyvniť. Zato každý deň. Krôčik za krôčikom. Aby nás jedného dňa prerástli. Doplnky stravy Marťankovia FUTURA vám vo vašom snažení môžu pomôcť. Produkty sú úrosúôsobené potrebám detí v konkrétnom vekovom štádiu.

A preto sme pripravili ideálne jesenné testovanie, do ktorého sa môžu zapojiť všetky moderné mamičky.

Čo testujeme

Marťankovia FUTURA

Na testovanie vám zašleme sirup a cmúľacie tablety. Sirup Marťankovia Futura 1-3, ktorý je vhodný pre deti vo veku od 1-3 rokov. Podporuje správny rast, priaznivo ovplyvňuje rozvoj vnímania a ďalších kognitívnych funkcií a v neposlednom rade podporuje aj prirodzenú detskú imunitu. Sirup má navyše lahodnú chuť vďaka obsahu jahodového a jablčného pyré.

Cmúľacie tablety Marťankovia Futura 3-6, obohatené o betaglukány, sú určené pre predškolákov vo veku 3 až 6 rokov. Podporujú funkciu imunitného systému, starajú sa o správnej kognitívne funkcie detí, ako napr. schopnosť sústrediť sa a učiť, ale podporujú aj správny rast a silné kosti. Cmúľacie tablety majú príjemnú jahodovú príchuť.

Obsiahnutý vitamín D prispieva k normálnej funkcii imunitného systému u detí a spolu s vápnikom sú dôležité pre správny rast a vývoj kostí u detí, železo prispieva k normálnemu kognitívnemu vývoju u detí. Doplnené o vitamín C a K2.

Koho hľadáme

Na testovanie hľadáme 10 moderných mamičiek, ktoré zaujímajú informácie a zloženie  produktov pre deti. Zaujímajú sa o novinky na trhu, vzdelávajú sa a chcú svojej rodine dopriať to najlepšie pre zdravý život a vývoj detí. Ich detičky by mali byť vo veku do troch rokov.

Ako sa zapojiť

Ak by ste chceli dostať Marťankov pre svoje detičky na testovanie, tak stačí napísať len komentár pod náš článok. V ňom zodpovedajte otázku:

Čo všetko robíte pre zdravie a imunitu svojich detí?

Odpoveď napíšte do komentára do nedele 30.9 a nezabudnite tiež napísať aj niečo o svojich detičkách a o svojej rodinke. V pondelok 1. 10 vyberieme 10 žien na  toto ideálne jesenné testovanie.

Veľmi sa tešíme na vaše komentáre a držíme vám palce!

Váš konik_testuje

#test_martankovia

Čítaj celý článok
konik_testuje
27. sep 2018
Spomínate si na reklamy Marťankov, keď sme boli deťmi my? Áno?

Marťankovia sú stále na trhu, starajú o zdravie detí a dodávajú im všetko potrebné do budúcnosti. S láskyplnú starostlivosť mamičiek, štipkou slušnosti a hŕstkou pokory, ktorú im deň za dňom vštepuje, sa s hrdosťou a pýchou môžete zaslúžene kochať, ako vám vaše ratolesti rastú pred očami.

Vyskúšajte nové doplnky stravy z rady Marťankovia FUTURA a napíšte nám váš názor na ne aj vy.

https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar...

#test_martankovia
Zobraz celú správu
konik_testuje
24. sep 2018
Sú tu nejaké milovníčky hygge životného štýlu? A čo k nemu podľa vás neodmysliteľne patrí?

A - ponožky a deka na príjemné leňošenie
B - sviečky a malé svetielka pre útulnú atmosféru
C - horúci čajík a niečo dobré k nemu
D - posedenie s priateľmi a rodinou v pohodlí domova

Ak ste odpovedali - sviečky, tak ste trafili úúúplne do čierneho. Budeme totiž testovať krásne, príjemné a voňavé sviečky HEART & HOME od Albi.

#test_heartandhome
Zobraz celú správu
konik_testuje
24. sep 2018
Máme tu nejakých mäsožravcov? Určite áno! A čo by ste si dali dnes na obed najradšej?

A - pečené kuriatko s grilovanou zeleninou
B - kebab s domácimi hranolkami a sviežim šalátom
C - pikantné grilované mäsko s mozzarellovo-paradajkovým šalátom
D - pečené ryby s americkými zemiakmi

Ak sa vám slinky zbiehajú, žalúdok vám vyhráva ako orchester a v ruke zvierate vidličku a nožík, tak si dajte len niečo malé pod zub, aby ste s nami a Podravkou vládali testovať poriadnu dávku Natur korenín a ochucovadiel na tie najlepšie jedlá.

Sledujte náš profil!

#test_podravka
Zobraz celú správu
konik_testuje
23. sep 2018 Čítané 1820x

Je len málo značiek v našich končinách, s ktorými sa mohli stotožniť už naše prababičky. Jednou z tých značiek je Sunar, ktorá sa neustále vyvíja a modernizuje, aby tu mohla byť pre vás a vaše detičky.

S novinkami Sunárek BIO chrumkami si testovanie užijú vaše malé detičky ako aj predškoláci.

Čo testujeme

Naši malí testovači vyskúšajú zeleninové a strukovinové chrumky pre deti vhodné od ukončeného 12. mesiaca. Sú vyrobené výhradne z BIO kukuričnej krupice, z BIO sušeného hrášku, šošovice alebo mrkvy a sú obohatené o vitamín B1 bez akýchkoľvek ďalších prísad. Neobsahujú dokonca ani pridaný cukor a soľ. Strukovinové varianty obsahujú až 51 % hrášku a šošovice.

Sú zdrojom energia obsahujú sacharidy, bielkoviny  a vlákninu. Výhodou je, že výrobky neobsahujú žiadne ďalšie ochucovadlá, farbivá, cukry, soľ ani iné pre deti nevhodné zložky. Aj obsah tuku je nízky. Veľkosť a tvar je prispôsobený detským ručičkám, takže dieťa ich ľahko uchopí a rozvíja tak svoju zručnosť a samostatnosť pri jedle.

Chrumky sú ideálnym spoločníkom každého malého objavovateľa v čase desiaty, na cestách alebo jednoducho hocikedy počas dňa.

Značka Sunar sa už dlhé desaťročia venuje zdravému vývoju našich najmenších. Od roku 1936 sprevádzajú ich produkty tej najvyššej kvality každú novú generáciu na jej štarte do života.

Koho hľadáme

Na testovanie zdravej mňamky hľadáme 10 malých detí od jedného do šiestich rokov. Ale tiež hľadáme ich mamičky, ktoré rady píšu a zaznamenávajú krásne rodinné chvíle na množstvo fotografií.

Ako sa zapojiť

Ak by ste chceli so svojím dieťaťom Sunárek vyskúšať, tak sa zapojte zodpovedaním našej otázky:

Aký vzťah majú vaše ratolesti k zeleninke? Ktorú majú najradšej?

Tiež pripíšte aj niečo o vašej rodinke a všetko to pekne krásne zhrňte v komentári do nedele 23.9.2018. V pondelok 24.9.2018 sa pozrieme na vaše komentáre a vyberieme 10 žien s detičkami na testovanie.

Držíme vám palce a prajeme skvelý deň.

konik_testuje

#test_sunarek

Čítaj celý článok
konik_testuje
23. sep 2018 Čítané 3519x vybrali sme

Spojenie ovocia a kvetov. Tak ženské, nežné a zároveň silné a oslobodzujúce. Každá z nás je nádherným kvetom, o ktorý sa treba starať.

Vychutnajte si tú svoju chvíľku a zrelaxujte s voňavými a chutnými čajmi slovenskej značky Mistral. Testovať budeme vynikajúce ovocno-kvetové spojenie.

Čo budete testovať

Čerešňa ruža

Ruža je prekrásna a krvavo červená. V Poprade ju zbavili tŕňov a jej lupene položili do sladkých čerešní. Prekvapivo čarovná chuť a vôňa vás prenesie do tej najvoňavejšej záhrady. V tomto čaji sa snúbi vôňa lupeňov ruží a sladkosť krvavo červených čerešní.

Marhuľa levanduľa

Do rozvoňanej levandule vložili sladké dužiny marhúľ. Jemná a voňavá chuť tohto čaju je výborný na vychutnanie si pokojnej chvíľky pre seba. Dokonalé, voňavé a chutné. Presne také je spojenie voňavej levandule a sladkastých marhúľ. Darujte si čaro, dokonalosť a vôňu tohto jedinečného čaju.

Slivka jazmín

Mistral k šťavnatej a sladkej slivke pridal voňavé jazmínové upokojenie. Ak je v poézii základ slovo, tak pri čaji je to vôňa. Zavrite oči a nechajte sa unášať do prístavu čarovných vôní. Vychutnajte si tento čaj a dovoľte rozkvitnúť vašej fantázii.

Koho hľadáme

Na testovanie týchto voňavých čajov hľadáme 10 žien, ktoré si rady vychutnávajú chvíľky pre seba, relaxujú a užívajú si všetkými zmyslami. Mali by to byť ženy, ktoré obľubujú pitie čaju, preferujú zdravý životný štýl, ale neboja sa na chvíľku zastať, spomaliť a vypnúť.

Ako sa zapojíte

Ak by ste si chceli vychutnať voňavú šálku čaju, tak sa zapojte len napísaním komentára pod náš článok. Zodpovedajte nasledujúce otázky:

Aký je váš obľúbený čajík? Poznáte značku Mistral? Kedy si svoju šálku čaju najradšej vychutnávate?

Napíšte nám to do komentára do nedele 23.9 a v pondelok 24.9 vyberieme 10 žien, ktoré potešíme radostnou správou.

Držíme vám palce a prajeme perfektný týždeň.

Váš konik_testuje

#test_mistral

Čítaj celý článok
konik_testuje
21. sep 2018
Všimli ste si, že prebieha testovanie Mistral čajov? Poznáte ponuku tejto značky, ktorá posiela z Popradu chutné čaje do všetkých slovenských miest?

Napíšte nám do komentára názov svojho obľúbeného čaju a v komentároch si svoju šálku vychutnáme spoločne.

Ak by ste chceli ovocno-kvetové čaje Mistral na testovanie aj vy, zapojte sa do nedele tu: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar...

#test_mistral
Zobraz celú správu
konik_testuje
21. sep 2018
Chrumky do ruky a ide sa!

Však sú chrumky najčastejším spoločníkom vašich spoločných prechádzok? Či už v kočíku alebo po vlastných, Sunárek BIO chrumky nemôžu chýbať na žiadnej prechádzke.

Záskajte niekoľko balíčkov pre deti aj vy: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar...

#test_sunarek
Zobraz celú správu
konik_testuje
17. sep 2018
Jeseň je tu, čo si budeme nahovárať, deti sa vrátili späť do škôl.

Našim deťom sa snažíme dať vždy len to najlepšie. Pestrá a nutrične vyvážená strava je pre zdravý rast a rozvoj dieťaťa kľúčová. Samotný príjem potravy ale väčšinou nepokrýva potrebu všetkých dôležitých živín v dostatočnej miere, najmä v obdobiach, kedy sa deti stravujú mimo domova a dohľadu rodičov.

Vyskúšajte doplnky stravy Marťankovia FUTURA od Walmarku vyvinuté v spolupráci s pediatrami, ktorých zloženie je špeciálne prispôsobené potrebám detí v konkrétnom vývojovom štádiu. Nechajte vaše deti ochutnať svieže chute a inovatívne zloženie nových Marťankov.

#test_martankovia
Zobraz celú správu
konik_testuje
10. sep 2018
Začínate svoj deň so šálkou čaju? A ktorý si vyberáte najradšej?

A - overená klasika - čierny čaj s mliekom
B - niektorý zelený z mojej zelenej zbierky
C - ovocný alebo kvetový pre krajší deň
D - bylinkové pre moju dušu

Nuž, asi tušíte, že budeme testovať čajíky. A nie hocijaké, ale tie od slovenskej značky Mistral. Veľmi sa tešíme. A vy?

#test_mistral
Zobraz celú správu
konik_testuje
10. sep 2018
Aj vaše detičky radi maškrtia? Čo im najčastejšie dávate ako snack na desiatu či na cestách?

Dajte nám vedieť v komentári a potešíme vás 3 srdiečkami.

Ak si rady pochutnávajú na detských chrumkách, isto ich poteší naše nové testovanie, s ktorým môžete pre ne získať Sunárek BIO chrumky.

#test_sunarek
Zobraz celú správu
konik_testuje
6. sep 2018
Aký je váš obľúbený babylove produkt z dm drogerie markt? Ukážte nám, čo máte najradšej so svojím dieťatkom.

Otestujte tiež ďalšie babylove a iné produkty z dm drogerie markt, z našej aktuálnej výzvy aj vy: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar...

#test_dm18
Zobraz celú správu
konik_testuje
6. sep 2018
Ženy, páčia sa vám nové hry Kvído od Albi? A ktorá by sa najviac pozdávala vašim deťom?

Záleží nám na vašom názore, tak sa s ním podeľte a pošleme vám 5 srdiečok. Všetky hry nájdete tu: https://goo.gl/zSkP88

A teraz máte jedinečnú príležitosť získať Kvído pre vaše deti úplne zadarmo na testovanie. Zapojte sa tu: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar...

#test_kvido
Zobraz celú správu
konik_testuje
6. sep 2018 Čítané 3218x

Aktualizácia: všetky mamičky, milovníčky dm drogerie markt, na produkty pre bábätká ich privátnych značiek nedajú dopustiť. Prečítajte si ich recenzie v našich diskusiách aj vy. A čo je vašim najobľúbenejším produktom babylove? 

---

Byť mamou je úžasné. Mať zdravé a krásne bábätko, ktoré prospieva a sledovať, ako z neho rastie malý človiečik je nádherné. Vieme, že pre neho robíte všetko, čo je vo vašich silách.

Preto vám prinášame niekoľko drobností, ktoré vám v najúžasnejšej úlohe - v materstve - pomôžu a vy si ho tak vychutnáte naplno.

Vitajte pri novom testovaní.

Čo sme pre vás pripravili na testovanie

Niečo na pochutenie

babylove jahodové čipsy  - chutné chrumkavé ovocné čipsy zo šetrne mrazom sušených jahôd sú vhodné pre deti od štyroch rokov. Bio detská pochúťka obsahuje intenzívnu jahodovú vôňu a je ideálna na cesty.

babylove detské mlieko - chutné detské mlieko vyvinuté v spolupráci so skúsenými odborníkmi na výživu obsahuje vysokohodnotné, starostlivo vyberané a prísne kontrolované zložky. Pokračujúce mlieko je vhodné pre deti od jedného roka a môže byť použité ako mliečny nápoj medzi jedlami.

babylove ryžovo-šošovicové chrumky - predstavujú skvelú pochúťku počas dňa. Pufovaný výrobok z obilniny a strukoviny je vhodný pre dojčatá od ukončeného 8. mesiaca a malé deti ako občerstvenie medzi hlavnými jedlami. Bez pridaného cukru, soli a aróm, z prirodzene bezgluténových surovín.

dmBio kapsička jablko, hruška, jahoda - ovocný príkrm s jablkovým pyré, hruškou a jahodou je vynikajúca desiata pre deti a batoľatá od prvého roka. Ovocná kapsička obsahuje vysoko kvalitné prísady z čistého ekologického poľnohospodárstva. Ideálna na cesty.

dmBio ovocná tyčinka jablko mango - jablkovo-mangová tyčinka je chutnou maškrtou pre vaše dieťatko od jedného roka. Obsahuje kvalitné zložky z ekologického poľnohospodárstva a je bez pridaných cukrov a aróm. Tyčinka je ideálna ako odmena alebo ako príkrm na cesty.

dmBio prosné chrumky - sú lahodnou pochúťkou, ktorá poteší každého maškrtníka. Sú ideálne ako rýchle občerstvenie počas cesty či vychádzky alebo ako desiata či olovrant.

dmBio šťava jablko, hruška – ovocný nápoj pre deti

Pre krásnu pokožku dieťatka aj mamičky

babylove krém proti zapareninám s extraktom zo šalvie a oxidom zinočnatým  - jemný krém proti zapareninám chráni citlivú a zaparenú detskú pokožku pred vlhkosťou v plienkovej oblasti. Zloženie so šalviou, zinkom a panthenolom tvorí ochrannú vrstvu a podporí doznenie zápalu. S krémom bude pokožka optimálne vyživená a dlhodobo chránená pred vlhkosťou a zaparením.

babylove jemný šampón - jemný šampón obzvlášť jemne čistí vlásky vášho dieťatka. Ošetrujúce zloženie detského šampónu s extraktom zo slezu upokojuje pokožku hlavy a pomocou panthenolu ju účinne chráni pred vysušovaním.

babylove Ultra Sensitive telové mlieko - je určené pre citlivú pokožku vášho dieťatka, náchylnú na alergie. Obsiahnutý pupalkový olej podporuje ochrannú funkciu pokožky, panthenol a vitamín E ju zároveň chránia pred vysušovaním. Telové mlieko je vhodné aj pre dospelých s citlivou pokožkou, ľahko sa nanáša a rýchlo vstrebáva.

babylove umývací gél od hlavy po päty s extraktom zo slezu a pantenolom -  s jemným umývacím gélom bude aj náročná pokožka, vlásky a pokožka hlavy vášho dieťatka dôkladne vyčistená a vyživená. Extrakt zo slezu a panthenol sa postarajú o zážitok z kúpania a popritom nevysušujú pokožku. Vďaka jemnej textúre je umývací gél vhodný aj na starostlivosť o citlivú pokožku dospelých.

alverde Mama telový olej - telový olej s výťažkom zo slezu a rastlinných olejov – jojobový a olivový olej, dodajú vašej pokožke elasticitu a pružnosť počas tehotenstva, kedy je pokožka obzvlášť namáhaná. Olej sa rýchlo vstrebáva a dodáva pokožke hodvábny pocit.

Praktické drobnosti do každej domácnosti

babylove bambusová jedálenská súprava – bambusový pohárik je všestranne využiteľný a podporuje učenie samostatného pitia. Bambusový tanierik a miska sú všestranne využiteľné a robia radosť z každého jedla. Bambusový príbor pomôže tým najmenším naučiť sa samostatne jesť s vidličkou a lyžičkou.

babylove vlhčené utierky sensitive s pantenolom - jemné čistenie a starostlivosť: neparfémované  vlhčené utierky sú obzvlášť mäkké a savé. Citlivá detská pokožka bude vďaka emulzii s čisto prírodnými umývacími substanciami optimálne vyčistená. Vyživujúca formula s panthenolom upokojuje pokožku a zabraňuje podráždeniu v plienkovej oblasti.

Koho na testovanie hľadáme?

Na testovanie hľadáme 10 mamičiek detí starších ako 1 rok.  Mali by to byť milovníčky dm drogerie markt, ktoré majú doma veselých drobcov.

Rady skúšajú novinky, ale nezabúdajú na overené klasiky z pultov drogérie. Fotografujú, píšu a nerobí im problém komunikovať svoj názor a skúsenosti.

Ako sa zapojíte do testovania?

Aby ste mali šancu na získanie jedného balíka aj pre seba, napíšte nám do komentára, čo vám nesmie chýbať v taške na kočíku alebo v príručnej „mamičkovskej“ taške.

Čas na zapojenie máte do nedele 9.9 a v pondelok 10.9 vyberieme 10 mamičiek, ktorým urobíme radosť testovacím balíčkom.

Držíme vám palce a prajeme krásny deň.

konik_testuje

#test_dm18

Čítaj celý článok
konik_testuje
5. sep 2018 Čítané 2038x vybrali sme

Škola volá! Áno, školský rok je už tu. A s ním aj kolotoč povinností, krúžkov a nasávania nových vedomostí a informácií. Ak sa vaše deti rady učia, píšu úlohy a projekty, máme tu pre ne skvelé testovanie na rozvíjanie vedomostí. Alebo máte doma zvedavého škôlkara, ktorý rád objavuje svet? Testovanie je vhodné aj preňho.

Čítajte pozorne ďalej, aby ste sa dozvedeli všetky detaily.

Čo testujeme

Testovať budeme vzdelávací koncept hier Kvído.

Kvído je nový vzdelávací koncept od Albi pre deti vo veku 3 až 8 rokov, ktorý prináša deťom zábavné objavovanie sveta okolo nás. Hry rozvíjajú kreatívne myslenie a grafomotoriku, koncentráciu a logické uvažovanie, slovnú zásobu a komunikáciu zábavnou a príjemnou formou. Každá hra je prakticky zabalená, aby sa zmestila aj do batôžka malých výletníkov a mohli si ju zobrať aj na dlhšie cesty so sebou. Výhodou každej hry Kvído je ich rôzna varianta pre viacero vekových skupín, aby sa vedeli zahrať aj rôzne starí súrodenci či kamaráti.

Séria produktov detských hier Kvído je určená pre deti v rôznych vekových kategóriách. Hry sú starostlivo vytvorené v spolupráci s odborníkmi (detskými psychológmi, logopédmi, špeciálnymi pedagógmi).

Hry Kvído rozvíjajú:

 • Poznávanie sveta okolo nás
 • Koncentráciu a pamäť
 • Grafomotoriku
 • Sociálne správanie
 • Kreatívne myslenie
 • Slovnú zásobu
 • Matematicko-logické uvažovanie
 • Emočnú inteligenciu
 • Zábavné učenie angličtiny.

Koho hľadáme

Hľadáme dve skupiny mamičiek. Tie, ktoré majú menšie detičky a predškolákov do 5 rokov, a tie, ktoré majú detváky na prvom stupni základnej školy do 8 rokov.

Mali by to byť ženy, ktoré sa rady so svojimi deťmi hrajú a rady ich rozvíjajú - milujú edukačné hračky, ktoré obohatia každú malú hlavičku. Mali by to byť nielen mamičky, ale hlavne rodičia, ktorí chcú svoje deti aktívne rozvíjať a venujú im dostatok času, pozornosti a lásky.

Mala by to byť jednoducho šikovná rodinka, ktorá je neustále aktívna a zvedavá.

Ako sa zapojiť

Ak chcete byť jednou z desiatich vylosovaných, tak sa zapojte napísaním komentára pod tento článok. V ňom odpovedať na otázku:

O aké oblasti vzdelania sa vaše detičky najviac zaujímajú? Sú to zvieratká? Farby a tvary? Svet okolo nás alebo vedomostné kvízy všetkého druhu?

V komentári tiež pripíšte vek svojho dieťaťa a niečo krátke o vašom spoločne trávenom čase. Čas na zapojenie máte do nedele 9.9 a v pondelok 10.9 vyberieme mamičky, ktoré potešíme radostnou správou.

Držíme palce a prajeme krásne školské dni.

konik_testuje

#test_kvido

Čítaj celý článok
konik_testuje
31. aug 2018 Čítané 2202x

Obľúbený prípravok všetkých nastávajúcich mám a žien vo všeobecnosti, sa vracia na koníka pre svoj veľký úspech. Bi-Oil je späť.

Tentokrát sme pre vás však pripravili testovanie, do ktorého môžete zapojiť celú rodinu. Bi-Oil je totiž produkt, ktorý je skutočne určený pre všetky generácie. Ocení ho aj vaša babička, teta, či dcéra. Synátor spadol z bicykla? Bi-Oil zaručene pomôže na jazvy na jeho rozbitom kolene. Vašu milovanú mamičku, babičku, či pratetu trochu (alebo viac :slight_smile:) trápia vrásky alebo suchá pokožka? Vďaka pravidelnému očetrovaniu Bi-Oilom môže byť jej pleť výrazne hladšia a pokožka hydratovaná.

Toto testovanie bude testovaním naprieč všetkými generáciami vašej rodiny!

Čo sme pripravili na testovanie

Bi-Oil - medzinárodne uznávaný špeciálny olej, ktorý sa stará o pokožku ľudí na celom svete. Zlepšuje vzhľad jaziev, strií, vrások a zjednocuje odtieň pokožky. Bi-Oil získal 349 ocenení v oblasti starostlivosti o pokožku a už v 24 krajinách si drží prvenstvo - je najpredávanejším produktom na jazvy, ktorý si získava dôveru ďalších spokojných zákazníčok. Výborne funguje na vrásky a dehydratovanú pokožku.

Jeho jedinečné zloženie je kombináciou rastlinných extraktov a vitamínov v olejovom základe. Vďaka prelomovej ingrediencii PurCellin Oil je jeho zloženie ľahké a nemastné. Bi-Oil prešiel posúdením bezpečnosti podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady o kozmetických prípravkoch.

Bi-Oil je obľúbeným olejom všetkých tehuliek, ale je vhodný nielen pre ne! Použijte ho aj na jazvy spôsobené sekciou, bežné jazvy z poranení a na starostlivosť o pleť vráskami. Bi-Oil je vhodný pre celú rodinu, pretože si na svoje prídu detičky, vaša mama a aj babička, a možno aj váš manžel.

Dokazujú to, koniec koncov, aj ženy z reklám. A viete prečo? Pretože v nich vystupujú reálne a spokojné zákazníčky, bežné ženy ako my všetky, ktoré si svoje skúsenosti nenechali pre seba, ale podelili sa o ne so svojím okolím.

Máte chuť vyskúšať jeho blahodárne účinky na vlastnej koži, alebo koži vašich blízkych a užívať si jeho ľahkú konzistenciu, príjemnú vôňu a starostlivosť? Tak čítajte ďalej, aby ste vedeli, či hľadáme práve vás.

Koho hľadáme

Hľadáme 10 žien, ktoré vyskúšajú Bi-Oil na sebe a zapojí aj svoju rodinu. Preto hľadáme tehuľky v druhom trimestri, čerstvé mamičky po sekcii, mamičky detí, ktoré majú jazvičky po bláznení sa vonku, alebo ženy, ktoré už riešia vrásky na tvári, krku a dekolte. Hľadáme také ženy, ktoré ho využijú s celou rodinou. To znamená, že budú testovať nielen ony a ich ratolesti, ale tiež ich maminka, svokra alebo prateta... Jednoducho seniorka, ktorá ho využije na svoju starnúcu pleť a suchú pokožku, ktorá možno trpí nejednotným  odtieňoň.

Mali by to byť ženy, ktoré rady píšu a majú dobrý prejav, pretože budú písať recenziu nie len o svojich dojmoch, ale o skúsenostiach celej rodinky.

Ako sa zapojíte

Chcete balenie troch Bi-Oil testovať? Zapojdete sa napísaním komentára pod článok, v ktorom nám napíšte dôvod, prečo by sme mali vybrať práve vás.

Nezabudnite tiež napísať, či ste po sekcii a rada by ste sa postarali o jazvu, či ste tehotná v druhom trimerti, či máte jazvy po bežných poraneniach – alebo vaše deti, či vašu mamičku či babičku alebo svokru, jednoducho seniorku vo vašej rodine, trápia vrásky a suchá pokožka, ktorá má nejednotný odtieň.

Čas na napísanie komentára máte do nedele 2. 9. a v pondelok 3. 9. napíšeme internou poštou radostnú správu tým, ktoré budú vylosované.

Držíme palce a prajeme krásne letné dni,

Konik_testuje

#test_bioil2

Čítaj celý článok
konik_testuje
28. aug 2018 Čítané 3579x vybrali sme

Aktualizácia: recenzie mamičiek, ktoré so svojimi drobčekami testovali hračky Fisher-Price, si môžete prečítať v našich diskusiách

---

Význam hry a hračiek je možné vypozorovať z nadšenia a radosti detí, keď uchopia prvú hračku.... Keď hračky pomáhajú batoľatám v dosahovaní prvých úspechov, alebo keď rozvíjajú predstavivosť predškolských detí.

S hračkami Fisher-Price, ktoré môžete s nami otestovať, vyčaríte svojmu dieťatku úsmev na tvári a postaráte sa o radostné výskanie a žiariace očká, keď ich uvidia.

Čo testujeme

Na testovanie dostanú vaše detičky 3 krásne hračky.

 Motýľov kamarát pre pokojné sny

Vytvorte vášmu bábätku upokojujúcu atmosféru pre pohodové zaspávanie a spánok! S týmto uspávacím projektorom a plyšovým okrídleným medvedíkom pre sladké sny to pôjde samo. Je tu celý rad možností, ako utíšiť a uspať vaše dieťatko. Očarujúce projekcie hviezd, nočné svetlo, meniace sa farby a veľa príjemnej ukľudňujúcej hudby a zvukov prírody. Vyberte si tú najlepšiu kombináciu presne pre vaše dieťatko. Rozkošný medvedík môže buď odpočívať v projektore, alebo spinkať spolu s dieťatkom v postieľke, ako samostatná hračka. Projektor je vybavený časovačom, ktorý možno nastaviť na 1, 2, alebo 3 minúty. Plyšový mäkučký medvedík, farby meniaca nočná obloha a príjemná upokojujúca hudba navodzujú pocit bezpečia a spokojnosti a pomáhajú dieťaťu s každodenným zaspávaním. Projekcia hviezd a pokojná hudba napomáha k relaxácii a zároveň stimuluje rozvoj sluchových a zrakových zmyslov.

Nový kolotoč nad postieľku Motýliky

Obklopte svoje bábätko žiarivými svetielkami a pustite mu hudbu, biely šum, alebo zvuky prírody, ktoré ho upokojí!

Nový kolotoč nad postieľku Motýlikovia 3 v 1 "rastie" spolu s dieťaťom. Najskôr ho možno použiť ako kolotoč s pohonom na batérie do detskej postieľky so žiarivou svetelnou atrakciou a 3 upokojujúcimi nahrávkami ... Neskôr kolotoč odpojíte od postieľky a zmeníte ho v uspávací projektor na stôl a až pôjdete na prechádzku, je možné ho pripojiť dokonca aj k detskému kočíku! Tri mäkké medvedíky s krídlami na kolotoči s motorčekom do postieľky pomáhajú bábätko utišovať, upokojovať a zabávať.

Medvedíkovia jemne lietajú nad hlavou, na strope a stenách sa premieta mäkké svetlo hviezd a dieťa je obklopené upokojujúcimi obrazmi, ktoré sú skvelé na rozvoj zraku. Tri zvukové modely predstavujú až 30 minút uspávaniek, bieleho šumu alebo tiež upokojujúcich zvukov prírody. Diaľkové ovládanie je navrhnuté tak, že môže visieť na kľučke dverí od detskej izby, takže môžete rýchlo znovu zapnúť kolotoč, projekciu a zvuky bez vyrušenia bábätka.

Hovoriaci psík alebo Hovoriaca psíkova sestrička

Zoznámte sa s prvým najlepším kamarátom vášho bábätka! Tento mäkučký, maznavý psík sa postará o to, že učenie bude vždy jedna veľká zábava. Keď sa dieťa svojho štvornohého kamaráta dotkne, zareaguje psík tak, že hneď spustí veselé pesničky a frázy, ktoré vaše maličké naučia viac ako 100 základných slov, časti tela, farby, tvary a oveľa viac! Psíkove srdiečko dokonca farebne bliká do rytmu hudby! Pretože sa každé dieťa vyvíja inak rýchlo, podporuje hračka technológiu Smart Stages, vďaka ktorej môžete zvoliť takú úroveň učenia, ktorá je pre vaše dieťatko aktuálne najvhodnejšia.

Vybrať môžete medzi tromi hernými úrovňami. Všetky ponúkajú pestrý výber pesničiek, zvukov a krátkych viet.

Pochopenie dôležitosti hry s hračkami pre rozvoj a vytváranie detských schopnostíbolo pred viac ako 80 rokmi impulzom pre vznik obľúbenej značky Fisher-Price. Od tej doby značka pracuje na hračkách, ktoré obohacujú život mladým rodinám po celom svete.

Dajte svojim deťom to najkrajšie detstvo - plné hier, objavovaní a učení sa.

Aké detičky na testovanie hľadáme

Hľadáme 10 mamičiek malých detí - do troch rokov. Mali by to byť veselé a zvedavé deti, ktoré rady objavujú svet a od útleho veku sa nadšene púšťajú do jeho skúmania a učenia sa.

Samozrejme, testovanie budú zaznamenávať ženy, tak hľadáme také, ktoré rady fotografujú,  píšu a sú na koníku aktívne. Nerobí im problém podeliť sa o svoj názor, skúsenosti a zážitky. Sú otvorené a rady sa so svojimi deťmi hrajú. Pre svoje deti vyberajú, kvalitné, bezpečné a hodnotné hračky, pretože sú si vedomé, že aj s hrou deti prispievajú k svojmu rozvoju.

Ako sa môžete zapojiť

Ak chcete testovať hračky Fisher-Price, zapojte sa len napísaním komentára pod tento článok.

Napíšte nám, ako sa vaše dieťatko najradšej hrá a ako po dni plnom hier zaspáva.

Čas na zapojenie máte do nedele 2.9. a v pondelok 3.9. sa pozrieme na vaše komentáre, z ktorých vyberieme 10 mamičiek. Tie oslovíme prostredníctvom internej pošty a odovzdáme im všetky pokyny k testovaniu.

Držíme vám palce a prajeme krásny deň,

konik_testuje

#test_fisherprice

Čítaj celý článok
konik_testuje
27. aug 2018
Prípravy do školy sú v plnom prúde. Pomôcky, nové tašky, voňavé zošity a farebné perá... Ach, aké to len bolo krásne, chodiť do školy a nasávať vedomosti.

Máte doma malých vedátorov, deti, ktoré by sa chceli naučiť ešte viac, sú stále zvedavé a hľadajú na všetko odpovede? Tak už o pár dní môžete pre ne získať edukačné hry Kvído od Albi, ktoré budeme testovať.

Všetky hry nájdete tu: https://i.modrykonik.sk/kvido :slight_smile: Páčia sa vám?

#test_kvido
Zobraz celú správu
konik_testuje
27. aug 2018
Viete v poradí, už koľké testovanie s dm drogerie markt pre vás pripravujeme? Až také náročné to nie je, vidno to aj v hashtagu, ale spúšťame už 18. kampaň.

Ale skôr nás zaujíma, čo by ste chceli otestovať v tých ďalších?

Dajte nám vedieť v komentári a budeme sa snažiť, aby sme nakombinovali ďalší balík podľa vašich tipov.

#test_dm18
Zobraz celú správu
konik_testuje
23. aug 2018
Čo bolo prvým obrázkom vášho dieťatka? Váš kostrbatý portrét? Manželov? Autíčko? Slniečko?

Ak zostalo kreslenie obľúbeným koníčkom vašich detí, môžete pre ne získať malý balíček pomôcok značky Crayola. Vložte fotografiu dielka (alebo aspoň jeho popis) do komentára a jednu z vás vyberieme a pošleme balíček Crayola pre radosť. Len tak, pretože vás máme radi aj my a aj ľudia v Albi :heart:

#test_crayola
Zobraz celú správu
konik_testuje
23. aug 2018
Kým ste dnes? Ktorú z bieliacich pást BE YOU od CURAPROX by ste si vybrali?

A - daydreamer
B - candy lover
C - explorer
D - pure happiness
E - rising star
F - challenger

Dajte nám vedieť. Všetky zubné pasty CURAPROX nájdete tu: https://i.modrykonik.sk/be_you_all

A ak by ste chceli na testovanie dostať až 3 pasty BE YOU (podľa vlastného výberu), neváhajte sa zapojiť do výzvy: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar....

#test_curaprox2
Zobraz celú správu
konik_testuje
22. aug 2018 Čítané 2210x vybrali sme

Aktualizácia: farebné pasty [BE YOU.] sme otestovali a celý koník zahalili do farieb. Každý deň do inej, pretože s obľúbeným CURAPROX-om to ani inak nejde. Prečítajte si recenzie žien, ktoré testovali pasty podľa svojej nálady! 

---

Každá ste jedinečná. Nehovoriac o tom, že aj nálady sa niekedy striedajú ako počasie. Vidno to na oblečení, hudbe alebo príspevkoch na sociálnych sieťach. Prečo by to teda v kúpeľni malo byť vždy rovnaké? Aj pomôcky ústnej hygieny môžete mať šité na mieru presne pre vás, pre vašu osobnosť či náladu.

Vyžeňte stereotyp z kúpeľne s novinkou od CURAPROX!

Vitajte pri novom testovaní.

Čo testujeme

Určite si medzi šiestimi pastami BE YOU vyberiete práve tú svoju, či už podľa ovocia, farby alebo jej „nálady“. Svoje zuby tak budete udržiavať zdravé a biele šťavnatým, chutným a hlavne bezpečným spôsobom.

Snívaj

Ste ráno ešte jednou nohou vo vašom poslednom sne a plánujete preleňošiť celé dopoludnie? Je super niekedy sa vykašlať na hektiku dnešnej doby a nechať deň plynúť pomaly... Zasnívajte sa s kombináciou černice a sladkého drievka.

Objavuj

Čo je nové, to je dobré! Aj vy patríte medzi tých, ktorých životom poháňa objavovanie nepoznaných vecí, miest, pocitov? Ak už novou skúsenosťou nie je zubná pasta, ktorej chuť tvorí dobrodružná kombinácia jablka a aloe vera, tak potom už asi nič.

Nakopni sa

Privstali ste si na túru alebo sa chystáte poriadne si zabajkovať? Siahnite po paste, ktorej príchuť aj vzhľad vás nakopnú hneď po vyskočení z postele! Sladké hurmikaki skombinujte s nádychom borievky a zaklincujte to príchuťou gintonicu.

Zažiar

Sú dni, keď jednoducho potrebujete zahviezdiť. Energická kombinácia grapefruitu a citrusového bergamotu vás správne naladí na prvé rande, povzbudí pred pracovným pohovorom či dodá energiu pred vystúpením s kapelou.

Urob si radosť

Šťastie podľa mnohých nie je stav, ale schopnosť. Napríklad schopnosť tešiť sa z každodenných maličkostí. Vychutnajte si radosť zo života s pozitívne naladenou dvojkou broskyňa-marhuľa.

Zamaškrť si

Svet niektorých ľudí sa delí na sladké a nesladké. Filozofická otázka – je možné zamaškrtiť si aj pri umývaní zubov? Pasta s príchuťou červeného melóna vás presvedčí o tom, že áno.

BE YOU sa postará o to, aby si vaše zuby prinavrátili či udržiavali prirodzenú belosť. Vďaka enzýmu glukózová oxidáza, ktorý premieňa cukor na kyslík, čím ich zosvetľuje. Ale tiež vďaka hydroxylapatitu, ktorý vypĺňa mikroskopické trhlinky – v nich by sa zachytával zubný povlak. Hydroxylapatit zároveň spevňuje sklovinu, ktorá je tak odolnejšia voči zubným kazom. Heslom pasty je aj „prirodzenosť nadovšetko“. Namiesto chemikálií v nej preto nájdete mnoho bylinných a rastlinných výťažkov, ktorých antibakteriálne účinky udržujú vaše zuby a ďasná zdravé. Samozrejmosťou je, že neobsahuje agresívne penidlo SLS.

Koho hľadáme

Hľadáme 10 žien, ktoré milujú starať sa o svoje zuby – vedia totiž, že žiarivý úsmev je ich najkrajším doplnkom. Sú zodpovedné k svojmu zdraviu a zároveň si vedia vychutnávať aj každodenné rituály.

Výhodou je, ak vedia fotografovať a majú skvelý písomný prejav.

Ako sa zapojiť

Chcete testovať pastu CURAPROX? Tak napíšte komentár pod náš článok a uveďte v ňom, ktoré tri by ste chceli. Nájdete ich všetky na tomto odkaze. Taktiež nezabudnite popísať svoju bežnú rutinu ústnej hygieny.

Čas na zapojenie máte do nedele 26. 8. a v pondelok 27. 8. vyberieme 10 žien na testovanie. Tie oslovíme internou poštou a odovzdáme im všetky potrebné informácie, aby testovanie prebehlo hladko a farebne.

Prajeme vám krásny týždeň,

konik_testuje

#test_curaprox2

Čítaj celý článok
konik_testuje
20. aug 2018
Máte doma malého nespáča? Čo na neho zaberá, keď už aj vy padáte únavou?

A - mojkanie sa
B - dojčenie
C - uspávanka

Máme niečo, čo môže vašemu dieťatku zaspať ľahšie a rýchlejšie. Príjemné, milé a rozkošné hračky značky Fisher-Price.

#test_fisherprice
Zobraz celú správu
Strana
z 13
Predošlá Strana
z 13
Ďalšia