Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  konik_testuje
  18. sep 2023    Čítané 2204x

  Skúsenosti s rodinným pobytom v Demänová rezort

  V srdci nádhernej prírody sa nachádza útočisko, kde vás očarí zo severnej strany výhľadom na Kriváň a z južnej strany na Chopok. Je úplne jedno, či potrebujete jarné nakopnutie, utiecť do hôr pred horúcimi letnými dňami, láka vás zlatistá jeseň alebo zimné svišťanie na svahoch, tento rezort vám vždy ponúkne dostatok zábavy aj relaxu na jednom mieste. Poďte s nami testovať pobyt v Demänová rezort!

  Čo budeme testovať

  Jarný pobyt v Demänová rezort je jednoducho energický. Na výber je mnoho aktivít priamo v Rezorte, ale aj mimo neho. Samozrejmosťou je wellness v cene pobytu, vydariť sa môže jarná lyžovačka, ale aj cykloturistika po okolitej prírode. V areáli rezortu je k dispozícii FUN Center s 3D bludiskom, mini zipline, bungee trampolínami, či skvelé animácie a špeciálne podujatia. Okrem toho, v tomto období je v areáli menej ľudí, než počas hlavnej sezóny. Nič vám nebráni si jarnú energiu užiť naplno!

  Letný pobyt vám ponúkne možnosť osvieženia a zábavy v detskom aquaparku Aqua FUN s vyhrievanou vodou či množstvo atrakcií vo FUN Center. Rezort ponúka detské tematické animácie, hudobné akcie a tiež letné kino pod hviezdami, ktorého čarovnú romantickú atmosféru ocenia deti i dospelí. Šmýkačky, hojdačky, preliezačky i veľká trampolína zabavia deti v Kids ZONE, ktorú majú rodičia na dohľad priamo z reštaurácie Pinus.

  Rezorte sa zábava a relax letom nekončí. Jesenný pobyt si dokážete užiť naplno aj počas jesene. Verte nám – areálu v Rezorte to v jesenných farbách poriadne pristane! Jesenný pobyt má mnoho výhod! Je tam menej ľudí než zvyčajne, stále sú otvorené vonkajšie aj vnútorné atrakcie, animačný program prebieha každý víkend. Na svoje si aj dospelí klienti, nielen deti. Po náročnom dni plnom aktivít je možné nabrať nové sily vo Wellness a užiť si parnú, suchú fínsku či infrasaunu; ľadovú sprchu, vírivku, ochladzovací či Kneippov kúpeľ alebo tepidárium. K dokonalému zrelaxovaniu prispeje určite aj uvoľňujúca masáž v Masážnom centre.  

  Zimné športy, nekonečná zábava na snehu od rána do večera, zasnežené hory všade naokolo a romantické svetielka po celom areáli – tak nejako si môžete predstaviť zimný pobyt! Demänová rezort v zimnom šate má skutočne obrovské čaro! Užijete zimu plnú snehových radovánok, ktoré nikdy neboli tak komfortné. Jednoducho sa zobudíte, skočíte do lyžiarok a na svahu ste s celom rodinou hop-šup! Nemusíte kráčať v lyžiarkach na svah kilometer ďaleko, niesť celú výstroj a pchať ju každý deň do auta, čakať v kolónach smerom do doliny, platiť neuveriteľne drahé parkovné, pretože svah máte priamo pod oknami. Priamo areáli môžete lyžovať, bežkovať, skialpovať či užívať zábavu na sánkach alebo snowtubingových kolesách! Ak by sa vám predsa žiadalo zažiť poriadne kopce, do Jasnej môžete ísť pohodlne Ski busom zadarmo priamo z areálu.

  Testerky získajú:

  - pobyt na dve noci pre 2 dospelé osoby a 2 deti (termín po dohode počas týždňa/víkendu závisí od obdobia a obsadenosti),

  - v cene ubytovania je vstup do wellness, Fun Center, Kids Zone, animácie, v zime skipass v SKI Centre, v lete do Aqua FUN

  - polpenzia,

  - testerky, ktoré budú ochotné zdieľať informácie na svojich sociálnych sieťach a majú dostatočne veľké publikum, môžu získať doplnkové služby zadarmo.

  Koho hľadáme

  Na toto testovanie hľadáme 5 aktívnych mamičiek s detičkami staršími ako 6 rokov. Si mestský spoločenský typ, ktorý hľadá rezort na oddych pre seba a zábavu pre deti? Dokáže si tvoja rodina naplno užiť a vychutnať všetko, čo rezort ponúka? Preferuješ aktívny oddych a kvalitnú gastronómiu? Ak si na všetky otázky odpovedala áno a si ochotná sa s nami na Modrom koníku o svoje zážitky z testovania podeliť, rada píšeš, si dobrá vo fotení a aktívna na sociálnych sieťach, potom hľadáme práve teba.

  Ako sa zapojiť

  Ak si myslíš, že by si bola vhodnou kandidátkou na toto testovanie, presvedč nás. Predstav nám tvoju rodinu, odkiaľ ste, koľko majú rokov jej členovia a popíš nám, ako si predstavuješ ideálny rodinný pobyt. Pokojne pripoj aj fotografiu. Ak máš svoje verné publikum na Instagrame či Facebooku, pochváľ sa svojim profilom a počtom sledujúcich.

  Nezabudni napísať, o ktorý pobyt by si mala záujem – jarný, letný, jesenný, zimný alebo špeciálny silvestrovský pobyt!

  Následne vyberieme mamičky a ich rodiny, ktoré si včas dohodnú termín svojho pobytu podľa ročného obdobia, na ktoré boli vybraté.

  Tešíme sa na vaše komentáre.

  konik_testuje

  konik_testuje
  4. sep 2023    Čítané 205x

  Skúsenosti s homeopatickým liekom na podporu laktácie Ricinus communis 5CH

  Dojčenie je pre bábätko veľmi dôležité. Je to najlepší spôsob výživy, ktorú môže matka svojmu malého pokladu poskytnúť. O to viac nás mamičky trápi, ak máme s jeho rozbehnutím po pôrode problémy, alebo nás postihla laktačná kríza. Ak práve zažívate problémy s dojčením, neváhajte a prihláste sa do testovania, ktoré sme si pre vás pripravili.

  Čo budeme testovať

  Ricinus communis 5CH triopack7 je homeopatický liek vo výhodnom trojbalení na podporu tvorby materského mlieka po pôrode, cisárskom reze, v období laktačnej krízy, u žien, ktoré nemôžu hneď dojčiť či po viacnásobnom pôrode. Má pohodlné dávkovanie, jednoduché užívanie, je možné užívať opakovane a dĺžka užívania nie je obmedzená. Preto po ňom môžete siahnuť vždy, keď budete potrebovať. Dennú dávku stačí nechať voľne rozpustiť v čistých ústach a po zlepšení stavu dávku postupne znižovať.

  Koho hľadáme

  Na toto testovanie hľadáme 5 žien, ktoré práve hľadajú spôsob, ako zvýšiť svoju laktáciu. Mamičky, ktoré sa do testovania zapoja, by mali mať pozitívny vzťah k prírodnej* šetrnej liečbe. 

  Ako sa zapojiť

  Ak ste sa v popise vyššie našli a radi by ste sa do testovania zapojili, stačí ak nám do komentára pod článok napíšete, aký problém s laktáciou vás trápi a ako sa snažíte tvorbu mliečka zvýšiť. Pokojne pripojte aj fotku malého jedáka, ktorý by sa zo zvýšenej tvorby mliečka tešil minimálne tak ako vy.

  Zapojiť sa môžete do nedele 10.09.2023. V priebehu týždňa potom vyberieme 5 mamičiek, ktoré budeme kontaktovať internou poštou.

  Držíme palce a tešíme sa na vaše komentáre 🙂

  konik_testuje

  Ricinus communis 5CH je voľnopredajný homeopatický liek bez schválených terapeutických indikácií na vnútorné použitie. Okrem uvedených riedení sa môžu použiť aj iné riedenia, no v takomto prípade je použitie veľmi individuálne a dávkovanie spadá do rúk odborníka – lekára alebo lekárnika. Zdroj: Materia medica homeopatica

  * Homeopatické lieky sa vyrábajú z prírodných surovín rastlinného, živočíšneho alebo minerálneho pôvodu

  konik_testuje
  28. aug 2023    Čítané 481x

  Skúsenosti s HiPP 3 Junior Combiotik®

  Ani ste sa nenazdali a vaše malé bábätko sfúklo na torte prvú sviečku. Z drobčeka je malý dobrodruh. Aby mohol spokojne objavovať svet, potrebuje zdravú stravu, ktorá mu poskytne dostatok živín a energie pre jeho zdravý vývin. Aj keď už dávno nepije iba mliečko, stále by malo mať miesto v jeho jedálničku. Mliečna batoľacia výživa obsahuje okrem vápnika aj ďalšie zložky, ktoré potrebujú deti v tejto dôležitej fáze rastu. A vy budete mať možnosť teraz takú testovať!

  Čo budeme testovať

  Aj medzi prvým a tretím rokom sa deti veľmi rýchlo vyvíjajú. Rastú im zúbky, vlásky a kosti. Vyvíja sa imunitný systém a mozog. Preto vyžadujú dostatočný príjem dôležitých vitamínov a živín. Kvalitné batoľacie mlieko, ako je HiPP 3 Junior Combiotik®,1 im poskytuje dôležité živiny kľúčové pre toto špecifické vekové obdobie.

  Na rozdiel od iných batoľacích mliek či kravského mlieka im každodenne doplní PROBIOTIK® a PRAEBIOTIK® a kyselinu listovú v naštiepenej forme². Oproti kravskému mlieku má tiež redukované množstvo bielkovín zodpovedajúce veku dieťaťa¹, takže nezaťažuje zbytočne detské obličky.  Dôležité vitamíny a minerály sú samozrejmosťou. Pravidelná konzumácia batoľacieho mlieka obohateného o jód, železo a vitamín D prispieva k správnemu vývoju prvých zúbkov a k silným kostiam*. Na kvalite batoľacieho mlieka záleží.

  HiPP 3 Junior Combiotik® okrem iného obsahuje:

  •          PROBIOTIK®: Mliečne kultúry L. fermentum, ktoré sa vyskytujú v materskom mlieku. Materské mlieko prirodzene obsahuje probiotické kultúry – v individuálnej variabilite a množstve.

  •          PRAEBIOTIK®: Galaktooligosacharidy GOS z laktózy. Laktóza je hlavným sacharidom materského mlieka. Zložky GOS sú tak prirodzene obsiahnuté v materskom mlieku.

  •          Metafolin®²: Zdroj kyseliny listovej v naštiepenej forme inšpirovaný materským mliekom.

  •          *Vápnik a vitamín D: malé deti potrebujú až 3x viac vápnika a 7x viac vitamínu D v porovnaní s dospelými³. Vápnik: prispieva k normálnemu vývoju kostí, vitamín D: prispieva k normálnemu vývoju kostí a zubov.

  •          Jód: prispieva k rozvoju poznávacích schopností a k normálnej funkcii štítnej žľazy.

  •          Vitamín C: podporuje správnu funkciu imunitného systému a vstrebávanie železa. 

  Rešpekt k prírode a trvalá udržateľnosť sú poslaním spoločnosti HiPP. Preto sa snažia robiť veci tak, aby dopad na prírodu bol čo najmenší. Preto HiPP batoľacie mlieko napríklad balia do plne recyklovateľnej papierovej krabice. Tlačiarenské farby, ktoré používajú, sú na prírodnom základe. Mlieka sú vyrábané v CO2 neutrálnom závode. Pôvod a kvalitu surovín ocenila i spoločnosť Greenpeace. 

  Koho hľadáme

  Na toto testovanie hľadáme 20 mamičiek a ich detičiek vo veku od 1 do 2 rokov. Ak už nemôžeš z nejakého dôvodu svoje dieťatko dojčiť a pediater ti odporučil siahnuť po mliečnej výžive, alebo nie si spokojná s aktuálne používaným mliekom a chceš vyskúšať batoľacie mliečko HiPP, neváhaj a prihlás sa do tohto testovania. Zaujímaš sa o zdravý životný štýl a prírodu? Nie je ti ľahostajné zloženie a pôvod dojčenskej výživy, ktorú podávaš svojmu dieťatku? Preferuješ bio kvalitu produktov? Uprednostňuješ výrobky, ktoré sú vyrobené s ohľadom na trvalú udržateľnosť? Ak si na naše otázky odpovedala áno a dokážeš nám svoju skúsenosť odprezentovať nielen slovne, ale aj prostredníctvom fotografií, potom hľadáme práve teba.

  Ako sa zapojiť

  Ak by si sa spolu so svojim dieťatkom rada zúčastnila testovania, stačí ak nám do komentára pod tento článok napíšeš, ako zvládlo tvoje dieťatko prechod na tuhú stravu. Aj napriek novým chutiam a potravinám ľúbi svoje mliečko stále rovnako? Nezabudni predstaviť aj malého testera a spomenúť jeho vek.

  Prihlásiť sa do testovania je možné do nedele 3.9. 2023. V priebehu týždňa potom vyberieme 20 mamičiek, ktoré potešíme a o ďalších krokoch ich informujeme v internej pošte.

  Držíme vám palce 🙂

  konik_testuje

  Dôležité upozornenie: Dojčenie je najlepšie. Výživu konzultujte s lekárom, ďalšie info na obaloch a combiotik.cz.

  ¹ HiPP 3 JUNIOR Combiotik® – 1,0 g/100 ml, kravské mlieko – 3,3 g/100 ml

  ² Metafolin® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Merck KGaA, Darmstadt, Nemecko. HiPP je jediné následné mlieko s bioaktívnym folátom Metafolin®.

  ³ Malé deti (12 kg) potrebujú viac živín na kg hmotnosti než dospelí (80 kg), EFSA 2013, WHO Growth standards.

  konik_testuje
  14. aug 2023    Čítané 568x

  Skúsenosti s dojčenskými a batoľacími mliekami Beggs

  Výber správneho dojčenského mlieka pre vášho drobčeka je jedným z dôležitých rozhodnutí, ktoré musíte urobiť. Ako rodičovi vám určite záleží na tom najlepšom zložení, no vo finále bude rozhodujúce, či dieťatku mliečko sadne, bude mu chutiť a bude prospievať. Odmenou vám bude spokojné bruško vášho bábätka. Pre spokojných rodičov a šťastné deti sú ako stvorené dojčenské a batoľacie mlieka Beggs a vy ich budete mať možnosť testovať. 

  Čo budeme testovať

  Dojčenské a batolacie mlieka Beggs26 boli vyvinuté v spolupráci s českými a slovenskými rodičmi a sú zlatým partnerom Českej pediatrickej spoločnosti. Sú bez sóje, bez GMO¹, bez palmového a rybieho oleja.

  Usmievavá mliečna výživa Beggs vnáša do rodín spokojnosť. Plná krémová textúra pohladí jazýček aj bruško každého malého stravníka. Mlieka Beggs sú pre mnohých rodičov a ich ratolesti neoddeliteľnou súčasťou každodenných rodinných rituálov.

  Obsahujú baktérie mliečneho kvasenia (Bifidobacterium animalis subsp. lactis), pridané vitamíny C a D², ktoré podporia správnu funkciu imunitného systému. Tiež sú obohatené o plnotučné mlieko s kvapkou mliečneho tuku. Begg 2 pokračovacie mlieko obsahuje navyše tiež oligosacharidy materského mlieka (2'FL). 

  Testovať budeme:

  • Beggs 2 pokračovacie mlieko (800g) - od ukončeného 6. mesiaca do 12. mesiaca.
  • Beggs 3 batoľacie mlieko (800g) - od ukončeného 12. do 24. mesiaca.
  • Beggs 4 batoľacie mlieko (800g) - od ukončeného 24. mesiaca.

  Koho hľadáme

  Na toto testovanie hľadáme mamičky detičiek starších ako 6 mesiacov, ktoré nemôžu byť dojčené. Ak si aj ty jednu z nich a rada by si spolu so svojim dieťatkom skúsila novinku na trhu - dojčenské mlieko Beggs, čítaj ďalej. Ak navyše rada fotíš a podelíš sa ochotne o vašu skúsenosť s nami na Modrom koníku, zapoj sa do našej výzvy.

  Ako sa zapojiť

  Stačí, ak nám do komentára napíšeš, podľa ktorých vlastností sa rozhoduješ pri výbere dojčenského mlieka. Je to cena? Zloženie? Známa značka? Pozitívne recenzie? Podeľ sa s nami. Pokojne pridaj aj fotografiu malého testera a nezabudni napísať, o ktoré číslo by si mala záujem. Na pridanie komentára máš čas do 20.8.2023. Po tomto dátume vyberieme 25 z vás, ktorým testovacie balenie mliek pošleme.

  Tešíme sa na vaše komentáre.

  konik_testuje

  Dôležité upozornenie: Dojčenie je najlepší spôsob výživy dojčiat. Dojčenská výživa by mala byť používaná len na odporúčanie lekára. Následné a batoľacie mlieka majú byť len súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy. Spôsob použitia a ďalšie informácie na obaloch.

  ¹ Bez GMO podľa legislatívy ako všetka dojčenská a detská výživa.

  ² Obsahuje vitamíny C a D, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.

  konik_testuje
  14. aug 2023    Čítané 1695x

  Skúsenosti s talianskymi croissantami Bauli

  Aj vám sa zdá, že tie prázdniny zase nejako prirýchlo utiekli? Veríme, že ste si užili nezabudnuteľné chvíle plné zábavy a dobrodružstiev. Voľný čas je pre každú rodinu cenným darom, ktorý treba využiť naplno! Skôr ako sa opäť ponoríte do víru každodenných povinností, zaslúžite si ešte závan oddychu v podobe posledného prázdninového dobrodružstva či výletu. Čo vy na to? Ak vás ešte čaká nejaká poriadna rozlúčka s letom v podobe oddychu, zábavy a výletov, máme pre vás tip na malú maškrtu, ktorú si nezabudnite na svoje cesty zabaliť. Poďte ju s nami ochutnať!

  Čo budeme testovať?

  Talianske croissanty Bauli169 ctia tradičnú výrobu podľa klasických receptov s použitím len tých najkvalitnejších surovín. Tradíciu snúbia s najmodernejšími výrobnými technológiami, čo je zárukou jedinečných výrobkov s dokonalou chuťou.

  Vybrať si môžete z troch príchutí. Obľúbený čokoládový s obsahom 60 % kakaa, vanilkový s vanilkou z ďalekého Madagaskaru a marhuľový s marhuľovým džemom z výberového ovocia. Zárukou potešenia pre chuťové bunky je materský kvások, ktorý sa nechá oddychovať až 40 hodín, kým sa nestane tým, čo nazývame „Nucleus“ - jadro. Práve to zaručuje jedinečnú jemnosť, chuť a arómu.

  Okrem toho talianske croissanty Bauli obsahujú len vajcia z podstielkového chovu, majú nulový obsahu alkoholu a konzervačných látok. Kúpite ich nielen online, ale aj v Billa, Kaufland, Tesco, Terno, Konrad, CBA, Coop, Klas, Milagro, Libex, na čerpacích staniciach Slovnaft a ďalších.

  Koho hľadáme?

  Na toto testovanie hľadáme rodinky, ktoré si radi užívajú leto naplno. Nevyhýbajú sa žiadnym dobrodružstvám. Pokiaľ si maminka, ktorá rada dopraje sebe a svojim deťom pochúťku vo forme kváskového croissantu Bauli, či už doma alebo na výlete, hľadáme jednoducho teba! Ak navyše rada fotíš a rada sa podelíš o svoje postrehy z testovania s nami na Modrom koníku, čítaj ďalej.

  Ako sa zapojiť?

  Stačí, ak nám do 20.8. napíšeš do komentára, čo by ste chceli s rodinou ešte počas prázdnin zažiť. Pochváľte sa, či vás čaká ešte nejaký výlet, krátka dovolenka alebo už sa pripravujete na začiatok školského roka. Croissanty Bauli sú skvelou voľbou nielen „v teréne“, no určite potešia aj malého školáka, keď si jeden nájde v školskej taške. V priebehu týždňa vyberieme 20 mamičiek, ktoré oslovíme internou poštou. Pokojne pripoj aj fotografiu svojej rodinky na nejakom peknom výlete.

  Budeme sa tešiť na vaše komentáre! 🙂 

  konik_testuje

  konik_testuje
  1. aug 2023    Čítané 1831x

  Skúsenosti s balíčkom titulov na domáce dovzdelávanie

  „Mami, čo je to?” „A ako sa to robí?” „Mami, a prečo?” Túto smršť zvedavých otázok zažila snáď každá mamička, ktorá má doma už hovoriace dieťatko. Detstvo je obdobie, kedy malý človiečik baží po poznaní o čosi viac než ten veľký človek, ktorý z neho raz vyrastie. Je to práve ten čas, kedy túžbu po informáciách musíme podporovať, ako sa len dá, skôr, než jej plamienok stihne vyhasnúť. Ako však ich prirodzenú zvedavosť podporiť? Ako ich naučiť novým a nepoznaným veciam tak, aby sme ich skôr neunudili a neodradili? Úplne jednoducho. Vďaka sieti kníhkupectiev Panta Rhei budete môcť podporiť učenie „na domácej pôde” originálnou a zábavnou formou a otestovať sadu produktov, ktoré nielen urobia radosť, ale najmä podporia vedomosti vašich drobcov. 

  Čo budeme testovať 

  Pohyblivá slnečná sústava5 je stolný motorizovaný vesmírny model 2v1, ktorý názorne predstaví fungovanie našej planetárnej sústavy aj postavenie Zeme a Mesiaca. Sústava prevodov tvorí verný model slnečnej sústavy s rotujúcimi planétami a svietiacim Slnkom. Sústava je poháňaná motorčekom a všetky planéty obiehajú okolo Slnka rýchlosťou zodpovedajúcou skutočnosti. Druhá možnosť je zostavenie len Zeme a Mesiaca, na ktorých je možné pozorovať vzájomné pôsobenie týchto telies. Pomocou externého svetla je možné simulovať fázy mesiaca alebo miesta na zemeguli so zatmením.

  Súbor pracovných listov KuliFerdo – Práca s textom6 je určený všetkým, ktorí si chcú precvičiť a zlepšiť čítanie. Texty sú vytvorené tak, aby boli pre malého čitateľa atraktívne svojím obsahom a podnetné spracovaním. Pre žiakov 1. až 4. ročníka ZŠ na rozvíjanie špecifických funkcií so zameraním na slovenský jazyk.

  Publikácia Daniela Heviera Heviho Diktátor6 už pomohla tisíckam žiakov prelúskať sa úskaliami pravopisu a zvládnuť strašiaka diktátov. Kniha obsahuje 138 vtipných autorských diktátov a je určená rovnako žiakom prvého, ako aj žiakom druhého stupňa, s ktorými učitelia drilujú diktáty. Knižka je bohato ilustrovaná autorovými čiernobielymi ilustráciami.

  Autor William Potter malých zvedavcov prostredníctvom svetoznámeho vedca Alana Turinga pozýva do neobyčajnej matematickej výzvy plnej šifier, rébusov a hádaniek v našom najnovšom pracovnom zošite - Matematické rébusy Alana Turinga5! Na vyše 80 stranách sa každý odvážny rozlúštiteľ od 7 rokov stretne s prvočíslami, násobkami a percentami, slovnými úlohami či zábavnými doplňovačkami, no v neposlednom rade aj tajnými kódmi a šiframi. Príklady sprevádzané pestrými ilustráciami pomáhajú rozvíjať matematickú logiku a analytické myslenie žiakov v situáciách z bežného života (dostatok peňazí na nákup, vyrátanie zľavy, potrebného paliva na cestu a podobne). Príjemným spestrením sú aj rôzne nečakané zaujímavosti zakódované v tajných šifrách.

  Náš svet v číslach5 je neobyčajná kniha plná číselných údajov o každej oblasti či téme, na akú si len spomeniete - od počtu hviezd vo vesmíre až po množstvo mikróbov žijúcich vo vašom tele a na ňom. Nájdete v nej stovky podivuhodných i zábavných faktov. Vďaka číslam spoznáte svet v súvislostiach, o ktorých ste doteraz možno ani netušili.

  Koho hľadáme

  Na toto testovanie hľadáme mamičku školáka, ideálne na prvom stupni ZŠ, ktorá ocení možnosť dovzdelávania zábavnou formou v pohodlí domova. Či už si mamička, ktorá svoje deti vyučuje doma, alebo len rada doplníš školské osnovy zaujímavými a užitočnými informáciamu, neváhaj sa zapojiť do testovania! Ak navyše rada fotíš a si ochotná sa o svoju skúsenosť s týmto balíčkom publikácií podeliť s nami na Modrom koníku, si náš človek!

  Ako sa zapojiť

  Napíš nám do komentára, aké predmety v škole tvojho malého vedátora bavia najviac, a ktoré najmenej. Určite doplň aj informácie o veku. Možnosť pridať komentár máš do 8.8.2023, kedy vyberieme 5 testeriek, ktoré budeme kontaktovať v súkromnej správe a balíček od Panta Rhei im pošleme. 

  konik_testuje
  17. júl 2023    Čítané 2756x

  Skúsenosti s produktmi Curaprox kids

  Viesť deti k správnej starostlivosti o ústnu dutinu od útleho veku je veľmi dôležitou súčasťou výchovy. Pomocou pravidelného a správneho čistenia zubov u nich vytvárame dôležité návyky, ktoré ich sprevádzajú celým životom. Nemali by sme preto zabúdať, že čistenie zubov je oveľa viac ako len povinnosť. Je to dar, ktorý dávame našim deťom. Pomáhame im udržať ich zúbky silné a zdravé, aby sa nimi mohli usmievať na svet plné sebadôvery! My vám v tom chceme samozrejme pomôcť a preto sme si pre vás pripravili jedno zúbkové testovanie!

  Čo budeme testovať

  S radom výrobkov pre deti Curaprox kids70 bude čistenie zúbkov hračka. Udatnú dvojicu v boji proti zubnému kazu tvorí Zubná kefka Curaprox kids s 5 500 ultra jemnými a špeciálne skrátenými vláknami, ktorá je unikátnou kombináciou účinnosti, jemnosti a odolnosti. Je vhodná pre všetky deti od 4 rokov. Jej parťáčkou je Zubná pasta Curaprox kids v štyroch príchutiach, ktorá chránia zuby vďaka fluoridu, xylitolu a prírodným enzýmom. Neobsahuje penidlo SLS, umelé farbivá či parabény.

  Čisté zúbky sa nekazia, je preto dôležité z úst vyhnať škodlivé baktérie spôsobujúce zápaly ďasien či zubné kazy. S Curaprox kids to nebude žiaden problém.

  Koho hľadáme

  Ak si mamička štvorročného alebo staršieho dieťatka, pozitívna, kreatívna a hlavne, ak dbáš o dôkladnú ústnu hygienu seba aj detí, ak navyše rada fotíš a o svoje skúsenosti so zubnou kefkou a pastou sa s nami na Modrom koníku rada podelíš, hľadáme teba! Na tom, či poznáš značku Curaprox len z reklamy, alebo je tvoja obľúbená, vôbec nezáleží!

  Ako sa zapojiť

  Ak by si aj ty rada testovala spolu so svojim drobcom zubnú kefku a zubnú pastu Curaprox kids, stačí, keď nám do komentára napíšeš, ako sa u vás doma staráte o zuby. Nezabudni napísať vek svojho dieťatka a pokojne pripoj aj fotografiu.

  Zapojiť sa môžeš do 23.07.2023. V priebehu týždňa vyberieme 20 mamičiek, ktoré oslovíme internou poštou.

  Budeme sa tešiť na vaše komentáre! 🙂

  Zdroj forografií: redakcia

  konik_testuje
  10. júl 2023    Čítané 1167x

  Skúsenosti s letnými nákupmi cez e-shop ASKO – NÁBYTOK

  Leto je tu a s ním prichádzajú slnečné dni, ktoré nás lákajú von, na terasy, záhrady a balkóny, aby sme si užili tú pravú letnú atmosféru. Je to čas, keď si môžeme dovoliť viac zmyselnosti a farieb v našom domove, a to práve prostredníctvom menších doplnkov, ktoré nám spríjemnia každú chvíľu. Od farebných vankúšov, cez štýlové poháre na letný drink až po jemné dekoratívne sviečky či svetielka. Existuje nespočetne veľa možností, ako si spestriť a skrášliť svoje dni. Nakupovanie cez internet nám rozšírilo možnosti, ako si vybrať tovar presne podľa nášho vkusu. Aby však po veľkom nadšení z objavenia toho pravého kúsku nenasledovalo obrovské sklamanie, mali by ste nakupovať na overených e-shopoch. A vy si budete môcť nákup na jednom takom e-shope vyskúšať.

  Čo budeme testovať

  ASKO – NÁBYTOK29patrí medzi najväčších domácich predajcov nábytku. Jeho tradícia siaha až do roku 1991, kedy bola otvorená prvá predajňa v Prahe. V roku 2006 expandovali na slovenský trh, kedy sa otvorila prvá predajňa v Nitre. S heslom „Nábytok pre všetkých“ ponúka v 8 predajniach po celej Slovenskej republike kompletný sortiment vybavenia domácnosti, bytových doplnkov a kuchýň na mieru. 

  S cieľom umožniť nákup ponúkaného sortimentu aj on-line, z pohodlia domova, prevádzkuje ASKO - NÁBYTOK od roku 2009 e-shop, ktorý neustále zvyšuje skladovú zásobu produktov a tak je až 95 % produktov skladom. Ponúkajú expedíciu do jedného pracovného dňa, alebo môžete využiť službu Click&Collect  a zdarma si vyzdvihnúť tovar na jednom z 8 kamenných predajní ASKO - NÁBYTOK. Prostredníctvom chatu je možné okamžite komunikovať s odborníkmi, ktorí ochotne pomôžu s výberom produktov, dopravou alebo napríklad reklamáciou. Zákazníkom pomáha s on-line nákupom aj tzv. kombinovanie produktov, ktoré im ponúka také kúsky, ktoré sa skvele dopĺňajú s prezeraným tovarom.

  Koho hľadáme

  Na toto testovanie hľadáme 3 ženy, ktoré milujú skrášľovať svoje domovy bez toho, aby sa z nich museli pohnúť. Ak sú e-shopy tvojim rajónom, v ktorom sa dokonale vyznáš, letné dni berieš ako šancu zútulniť svoj domov alebo len chceš nejakú drobnosť, ktorá by ti urobila radosť, toto testovanie je pre teba ako stvorené. 

  Ženy, ktoré na toto testovanie vyberieme od nás dostanú 10 € poukážku na nákup drobných bytových doplnkov a ich úlohou bude sprostredkovať skúsenosť s nákupom prostredníctvom e-shopu ASKO – NÁBYTOK. 

  Zľavový kód platí na všetky produkty v e-shope, no nedá sa kombinovať s inými marketinovými akciami alebo vernostným programom. 

  Ak si sa v popise vyššie našla a dokážeš nám svoju skúsenosť odprezentovať nielen slovne, ale aj prostredníctvom fotografií, hľadáme práve teba. Žena, ktorá sa prihlási berie na vedomie, že je potrebné spraviť objednávku v sume minimálne 11 Eur, z ktorej jej bude odpočítaná suma 10 € (hodnota poukážky). Vzniknú jej tak vlastné náklady minimálne v hodnote 1 € + náklady na dopravu a prihlásením sa do testovania s týmito nákladmi súhlasí. 

  Ako sa zapojiť

  Ak by si sa rada stala súčasťou tohto testovania, vlož nám do komentára pod článok fotografiu, ktorá podľa teba vystihuje pravú letnú atmosféru vďaka dômyselne použitým doplnkom, svetielkam, prestieraniu či obľúbený letný drink v obľúbenom pohári. Nemusí to byť nič veľkolepé, ukáž nám to, čo podľa teba robí leto letom. 

  Zapojiť sa je možné do nedele 16.7.2023. V priebehu týždňa potom vyberieme 3 ženy, ktoré potešíme a o ďalších krokoch ich informujeme v internej pošte. 

  Držíme vám palce 🙂

  konik_testuje

  Zdroj fotografií: asko.sk

  konik_testuje
  3. júl 2023    Čítané 3258x

  Skúsenosti s balíkom produktov starostlivosti o ženské zdravie od dm drogerie markt

  Byť ženou znamená predovšetkým jednu vec: byť silná. My, ženy, to dokážeme, ale popri tom často zabúdame samy na seba. Témy ako zdravie žien a starostlivosť o seba sú v spoločnosti stále málo diskutované. To je presne to, čo sa musí zmeniť! Zaslúžime si tú najlepšiu starostlivosť, aby sme mohli nabrať novú silu - nielen fyzicky, ale aj psychicky. Najlepší prvý krok je začať od seba a dopriať si to, čo potrebujeme. A my vám v tom chceme pomôcť! Spolu s dm drogerie markt sme pre vás pripravili testovanie balíčka produktov, ktoré vám pomôžu nájsť si vlastný spôsob, ako podporiť svoju rovnováhu a vytvoriť si väčšiu pohodu.

  Čo budeme testovať

  Balea krémový píling, 75 ml11 –  krémový píling s mandľovým olejom vám vyčaruje žiarivú a výrazne hladšiu pleť. Jemné minerálne pílingové zrniečka z lávového kameňa odstránia odumreté kožné bunky a dôkladne vyčistia vašu pleť. Bohaté zloženie s mandľovým olejom pomáha udržiavať prirodzenú rovnováhu vlhkosti pleti. Neobsahuje živočíšne zložky a mikroplasty a je ideálny pre suchú a citlivú pleť.

  Balea MED ULTRA SENSITIVE intenzívny pleťový krém, 50 ml11 – intenzívny pleťový krém vašu pokožku upokojí a ochráni. Intenzívny, 24-hodinový krém s ureou obsahuje špeciálne vyvinutý hodnotný komplex účinných látok. Jemné zloženie so 7 % ureou hydratuje vašu pokožku intenzívne a dlhotrvajúco. Pantenol a alantoín upokoja vystresovanú a podráždenú pokožku a pomáhajú predchádzať ďalším podráždeniam.

  Jessa nature hygienické vložky, 14 ks12 – vás spoľahlivo a bezpečne ochránia počas vašich dní. Vďaka dlhému tvaru s krídelkami a absorpčnému jadru sa tekutina zachytáva a rýchlo ukladá do vnútra vložky. Zároveň efektívne pohlcuje nepríjemné pachy. Špeciálny tvar vložiek ponúka optimálny komfort pri nosení a prispôsobí sa pohybu. Komfort zabezpečuje tiež vrchná vrstva vyrobená zo 100 % bavlny.

  Jessa nature menštruačné nohavičky, 1 ks14 - pohodlný tvar nohavičiek ponúka vysoký komfort a rovnakú ochranu ako bežné hygienické vložky. Vďaka vysokoabsorpčnému jadru je tekutina odvádzaná do vnútra bielizne a fixovaná po dlhý čas. Priedušný povrch zo 71 % bavlny vám zaručí dlhotrvajúcu sviežosť a túto výnimočnú bielizeň tak môžete nosiť po celý deň. Nohavičky možno po použití jednoducho vyprať v práčke.

  Jessa nature tampóny, 16 ks11 – hygienické potreby s povrchom zo 100 % bavlny a inovatívnou technológiou poskytujú komfort a pohodlie pri nosení, spoľahlivo chránia pred únikom tekutiny. Inovatívna technológia zabezpečuje jednoduché zavádzanie a vyberanie. Tampóny nie sú bielené, neobsahujú farbivá a parfumy.

  Jessa umývacia emulzia na intímnu hygienu, 300 ml9 – jemná hygiena pre intímnu oblasť. Umývacia emulzia, decentne parfumovaná, sa vďaka pH hodnote citlivo stará o intímne partie. Emulzia bola špeciálne navrhnutá na denné použitie. Zloženie s výťažkom z rumančeka kamilkového a s kyselinou mliečnou šetrne čistí a pomáha vyrovnávať prirodzené pH v intímnej oblasti. Pokožku zanecháva jemnú a osvieženú.

  Jessa vlhčené utierky na intímnu hygienu, 20 ks10 – s kamilkovým extraktom upokojujú a ošetrujú intímnu oblasť. Prirodzená rovnováha intímnej oblasti je stabilizovaná vďaka extraktu z kyseliny mliečnej, ktorá zároveň zabraňuje podráždeniu. Materiál je biologicky odbúrateľný. Vhodné na diskrétne použitie počas dňa. Znovu uzatvárateľné balenie je ideálne na cesty.

  Mivolis Beauty Kollagen kúra na pleť, 20 x 25 ml11 – tento výživový doplnok predstavuje roztok v ampulkách, ktoré obsahujú cennú kombináciu vitamínov, zinku, kolagénových peptidov a kyseliny hyalurónovej. Obsahuje komplex kolagénových peptidov VERISOL®, kyselinu hyalurónovú, vitamín E, C, niacín, kyselinu pantoténovú, biotín a stopový prvok zinok. Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii pokožky. Spolu s vitamínom E chráni bunky pred oxidačným stresom. Niacín, biotín a zinok prispievajú k správnej funkcii pokožky. Roztok chutí skvele vďaka príchuti jazmín a granátové jablko. 

  Mivolis výživový doplnok, 40 ks11 – obsahuje tablety so železom, vitamínom C a vitamínmi B. Železo prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, tiež k správnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu. Je dôležité pri látkovej premene pre tvorbu energie. Zvýšená spotreba železa môže vznikať pri zvýšenej fyzickej záťaži (výkonnostnom športe) a u žien najmä počas tehotenstva a dojčenia. Vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa. 

  Mivolis kapsuly na vitálne vlasy, 60 ks8 – predstavujú výživový doplnok s vitamínmi a minerálnymi látkami. Obsiahnuté prvky ako biotín, selén či zinok prispievajú k udržaniu zdravých vlasov. Meď prispieva k zdravej pigmentácii vlasov. Pridané vitamíny vlasy posilňujú. 

  Koho hľadáme?

  Na toto testovanie hľadáme 25 žien, ktoré myslia na svoje ženské zdravie, so všetkým, čo so sebou prináša. Ak rada skúšaš nové produkty a dokážeš si nájsť chvíľku pre seba, si  komunikatívna, ochotná sa prostredníctvom slov a fotografií podeliť o výsledky testovania s ostatnými užívateľkami na Modrom koníku, neváhaj a prihlás sa do testovania.

  Ako sa zapojiť?

  Ak sa chceš do testovania balíka produktov starostlivosti o ženské zdravie od dm drogerie markt zapojiť, stačí, ak nám do komentára pod tento článok napíšeš, v čom by si sa chcela v starostlivosti o svoje ženské zdravie zlepšiť, kde si myslíš, že sú tvoje medzery. Keďže sa budú testovať aj menštruačné nohavičky, ktoré sú vo veľkosti M, napíš nám prosím, ak by boli pre teba vhodné.

  Zapojiť sa je možné do 09.07. Následne vyberieme 5 mamičiek, ktorým pošleme kompletný balík a 20, ktoré dostanú vybrané 3 produkty a oslovíme ich internou poštou.

  Tešíme sa na vaše komentáre!

  konik_testuje

  konik_testuje
  29. máj 2023    Čítané 2823x

  Skúsenosti s plavbou po Dunaji

  Láka vás predstava stráviť príjemné chvíle so svojimi deťmi, obklopení úchvatnou prírodou, scenériou hlavného mesta či historických pamiatok? Nech sa páči. Stačí si vybrať niektorú z ponúkaných trás, nastúpiť na palubu lode, nechať sa unášať riekou Dunaj a spoznávať krásy Bratislavy inak, ako len suchozemskými trasami.  A my vám teraz ponúkame takýto rodinný výlet testovať.

  Čo budeme testovať

  Bratislavský okruh je veľmi obľúbenou trasou, ktorú zvládnu aj najmenší pasažieri. Počas plavby sa budete môcť pokochať výhľadom na historickú časť Bratislavy, jej nábrežie a Bratislavský hrad. Plavba ďalej pokračuje popod most SNP, most bez podpier zavesený na asymetrickom pylóne, ktorý je jednou z hlavných dominánt mesta až po most Lafranconi, kde sa loď otáča. Na pravom brehu Dunaja upúta Sad Janka Kráľa a na záver si môžete vychutnať, v úseku medzi Starým mostom a mostom Apollo, výhľad na obe strany Dunaja. Na palube je možné zakúpiť si občerstvenie a v príjemnom prostredí sa kochať Bratislavou z iného uhla pohľadu, ako poznáte.

  Plavba po Dunaji spojená s návštevou hradu Devín je skvelý zážitok pre malých i veľkých. Plavba začína pohľadmi na historickú časť Bratislavy a jej nábrežie a Bratislavský hrad, pokračuje popod Nový most a most Lafranconi smerom ku hradu Devín. Dvojhodinovú prestávku na Devíne môžete využiť na návštevu hradného múzea alebo prechádzkou v prírode v okolí hradu.

  Nedeľné doobedie nemusíte tráviť varením. Prežite ho zmysluplnejšie! Doprajte si dlhší spánok, venujte sa rodinke, kamarátom či známym alebo len tak leňošte. Presne do času, kým vás privítame na našej vyhliadkovej lodi. O vaše brušká sa spoločne so skvelým nedeľným programom postará náš fantastický personál a vy tak zažijete ten najúžasnejší nedeľný brunch široko ďaleko počas hodinovej plavby po Dunaji s čarokrásnym výhľadom na Bratislavu. Vyberať si budete lahodné pokrmy zo šéfkuchárovho bufetu vyskladaného špeciálne na túto príležitosť. Dobrý nápad, však? O zábavu vašich detí sa postará animátor počas celej plavby.

  Koho hľadáme

  Na toto testovanie hľadáme 6 mamičiek, ktoré by si rady urobili výlet do Bratislavy a prijali naše pozvanie na plavbu po Dunaji. Hľadáme mamičky, ktoré milujú výlety so svojimi deťmi a aktívne vyhľadávajú pre svoje rodiny nové, zaujímavé a nápadité zážitky. Ak okrem toho rada fotíš, a si ochotná sa s nami o výsledky testovania na Modrom koníku podeliť, hľadáme práve teba.

  Ako sa zapojiť

  Ak by si rada so svojou rodinou vyskúšala zážitkovú plavbu po Dunaji, stačí ak nám do komentára pod článok napíšeš, aký najkrajší netradičný výlet ste s deťmi podnikli. Pokojne pripoj aj fotografiu. Nezabudni spomenúť, o ktorý okruh plavby by si mala záujem a koho by si so sebou vzala na palubu.

  Zapojiť sa môžete do nedele 03.06.2023. V priebehu týždňa potom vyberieme 6 mamičiek, ktoré potešíme a o ďalších krokoch ich informujeme v internej pošte.

  Držíme vám palce 🙂

  konik_testuje

  konik_testuje
  29. máj 2023    Čítané 468x

  Skúsenosti s BEBA COMFORT 3 HM-O

  Dojčenie je jednoznačne najlepším spôsobom výživy pre vaše dieťatko. Hoci je vo svojej prirodzenosti dokonalé, nie vždy je možné. My mamy sa však nevzdávame! Za žiadnych okolností. Preto sa vždy snažíme svojim deťom vybrať tú najlepšiu možnú pokračovaciu dojčenskú výživu. Ak práve teraz takú hľadáš, využi šancu testovať prémiovú dojčenskú výživu BEBA COMFORT 3 HM-O pre spokojné bruško bábätiek, vyvinutú na základe 60 rokov výskumu materského mlieka.

  Čo budeme testovať

  BEBA COMFORT 3 HM-O obsahuje klinicky overenú kombináciu prospešných látok, ktorej vývinu predchádzalo 150 rokov skúseností a 60 rokov výskumu materského mlieka. A v čom je BEBA jedinečná? Ide o unikátnu receptúru dojčenskej výživy s oligosacharidami 2’FL a baktériami črevnej mikroflóry L. reuteri pre podporu imunity¹.

  Okrem toho obsahuje BEBA COMFORT 3 HM-O48 optimalizovanú bielkovinu prispôsobenú veku dieťaťa a upravenú procesom OPTIPRO® tak, aby zodpovedala vzoru materského mlieka. Samozrejmosťou je zloženie bez palmového oleja obohatené o vitamíny a minerálne látky pre zdravý rast a vývoj dieťaťa.²

  Koho hľadáme

  Na testovanie tejto prémiovej dojčenskej výživy, s overenou kombináciou prospešných látok podľa vzoru materského mlieka, hľadáme 25 mamičiek detí vo veku od 12. – 18. mesiaca. Mamičky, ktoré hľadáme sa snažia byť tou najlepšou možnou mamou. Neúnavne skúmajú informácie o výžive a starostlivosti o svoje dieťa a sú ochotné zaplatiť za prémiovú kvalitu, aby sa uistili, že svojmu dieťatku poskytujú tú najlepšiu formu výživy.  

  Keďže sa s nami o celé testovanie, postrehy a skúsenosti podelia, je potrebné, aby to boli komunikatívne mamičky, ktoré nám výsledky testovania sprostredkujú nielen písomnou formou, ale aj prostredníctvom fotografií.

  Ako sa zapojiť

  Našli ste sa v popise vyššie a rady by ste sa, spolu so svojím dieťatkom, stali súčasťou tohto testovania? Zapojíte sa jednoduchým napísaním komentára pod tento článok, v ktorom nám prezradíte, čo na zložení BEBA COMFORT 3 HM-O najviac oceňujete. Samozrejme, spomeňte aj vek malého testera a pokojne sa s nami podeľte s fotografiou. 

  Čas na zapojenie sa máte do nedele 03.06.2022. V priebehu týždňa vyberieme 25 žien, ktoré oslovíme internou poštou a odovzdáme im všetky potrebné inštrukcie k testovaniu.

  Budeme vám držať palce a tešiť sa na Vaše komentáre. 🙂

  konik_testuje

  Dôležité upozornenie: Dojčenie je pre Vaše bábätko to najlepšie. Ak už nemôžete dojčiť, vyberajte náhradnú dojčenskú výživu po porade so svojím pediatrom.

  ¹ Minerálne látky, železo, zinok, vitamíny A, C, D sa podieľajú na normálnom fungovaní imunitného systému. 

  ² Vápnik je potrebný pre normálny rast a vývin kostí u detí. Obsah v zhode s požiadavkami príslušnej legislatív.

  konik_testuje
  22. máj 2023    Čítané 1360x

  Skúsenosti s nakupovaním cez Wolt

  Vo víre každodenných povinností je čas tá najcennejšia komodita. Ukrojiť si kúsok pre seba je často nemožné. Predstavte si, že by sme vám dali každý deň hodinku naviac. Bolo by len na vás, ako ho strávite. Aj keď to znie utopicky, predsa je to možné. Vyskúšajte nákup potravín a drogérie z pohodlia domova a povedzte zbohom nekonečnému čakaniu pri pokladniach v obchodoch. 

  Čo budeme testovať

  Wolt12 poznáte ako platformu na doručovanie jedla, ktorá prepája hladných zákazníkov, skvelé reštaurácie a šikovných kuriérov. Rovnako si však môžete objednať potraviny, kvetiny, kozmetiku a aj potreby pre domácich miláčikov a to všetko z pohodlia domova. Váš nákup vám kuriér doručí až po dvere a to do 30 minút. Je to praktické, rýchle a pohodlné.

  Wolt uľahčuje zákazníkom objednanie čohokoľvek prostredníctvom jednej praktickej aplikácie, aby mali viac času na to na čom záleží a nemuseli stáť v radoch a nosiť ťažké tašky, alebo objednať obľúbené jedlo pohodlne až k dverám. Aké značky nájdete na Wolte? Pravdaže to závisí na vašom meste a lokálnej ponuke, ale vo väčších mestách sa môžete tešiť na rýchle a jednoduché doručenie zo značiek ako BILLA, Tesco, COOP Jednota, 101 Drogerie a pravdaže aj lokálnych reštaurácií a obchodov. Kedže Wolt pôsobí už vo viac ako 50 mestách na Slovensku, sme si istí, že aj vám uľahčia život.

  Koho hľadáme

  Na toto testovanie hľadáme 5 zaneprázdnených žien, ktoré si chcú dopriať viac času pre seba a rodinu. Ženy, ktoré hľadajú kvalitné a rýchle riešenie na nákup potravín a drogérie bez toho, aby museli vyjsť z domu.

  Podmienkou účasti v testovaní je, aby v tvojom meste doručovali prostredníctvom Woltu supermarkety a 101 Drogérie. Samozrejmosťou je ochota podeliť sa s výsledkami testovania s nami na Modrom koníku slovne aj prostredníctvom fotografií.

  Ako sa zapojiť

  Ak   by si bola rada súčasťou tohto testovania, stačí ak nám do komentára pod článok napíšeš, v akom meste bývaš, z akého supermarketu si môžeš na svoju adresu objednať doručenie nákupu prostredníctvom platformy Wolt a či je v ponuke aj nákup v 101 Drogérie.   Pokojne pripoj aj screenshot ponuky obchodov v tvojom okolí, ktorú si pozrieš tu.

  Zapojiť sa je možné do nedele 28.05.2023. V priebehu týždňa potom vyberieme 5 žien, ktoré potešíme a pošleme im unikátne promokódy v hodnote 2x 50€, ktoré budú môcť uplatniť na nákup v potravinách, supermarketoch a 101 Drogérie.

  Držíme vám palce 🙂

  konik_testuje 

  konik_testuje
  9. máj 2023    Čítané 700x

  Skúsenosti s pokračovacím mliekom Sunar Premium 2 a 3

  My mamičky chceme dopriať svojim deťom vždy len to najlepšie. Snažíme sa uspokojiť ich potreby, venovať im pozornosť, lásku a voľný čas. Niekedy si to však vyžaduje kompromisy, aby sme všetky svoje roly zvládli. No pokiaľ ide o ich správny rast a vývoj, sme nekompromisné. Preto ak dôjde na výber pokračovacieho mlieka sme obzvlášť dôsledné. Ak práve hľadáte mlieko prémiovej kvality, vyvinuté podľa vzoru materského mlieka s lahodnou chuťou, neváhajte a prihláste sa do testovania. 

  Čo budeme testovať

  Pokračovacie mliekoSunar Premium20 2 a 3 je vyvinuté podľa vzoru materského mlieka a vychádza z viac ako 80 rokov výskumu. Unikátna receptúra obsahuje exkluzívnu kombináciu živín prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku. Vďaka obsahu poctivého plnotučného mlieka a smotany prinášame našim najmenším chuťovo lahodné dojčenské mlieko. V plnotučnom mlieku, ale aj smotane je mliečny tuk prítomný vo forme malých guličiek, ktoré sú v mlieku rovnomerne rozptýlené. Sú obalené špeciálnou lipoproteínovou membránou (MFGM), ktorá je obzvlášť bohatá na esenciálne bioaktívne látky podporujúce správny rast a vývoj dieťaťa. Plnotučné mlieko zaručuje lahodnú chuť, a preto je deťmi veľmi dobre prijímaný a majú tak spokojné bruško. Hoci by sa to mohlo zdať samozrejmé, nie každé dojčenské mlieko je vyrobené z plnotučného mlieka! Sunar Premium tak predstavuje to najlepšie, čo môže Sunar mamičkám ponúknuť – prémiové zloženie a prémiový obal.

  Sunar vždy obsahoval po vzore materského mlieka mliečny tuk a vďaka najnovším vedeckým poznatkom a moderným technológiám v spolupráci s tímom svetových odborníkov na detskú výživu sa potvrdzuje, akou je dôležitou zložkou v dojčenskej výžive. Vďaka obsahu mliečneho tuku a ďalším pridávaným významným zložkám ako je napr. prebiotická vláknina GOS vznikla revolučná receptúra dojčenských mliek Sunar, ktorá sa o významný krok priblížila k materskému mlieku.

  Koho hľadáme

  Na testovanie tohto prémiového pokračovacieho mlieka hľadáme náročné mamičky, ktoré sú ochotné za kvalitný tovar zaplatiť viac a snažia sa pre svoje dieťa vyberať to najlepšie. Starostlivo študujú zloženie, recenzie a vyhľadávajú odborné odporúčania. Ak si k tomu kreatívna a si ochotná sa s nami na Modrom koníku o výsledky z testovania podeliť nielen slovne, ale aj prostredníctvom fotografií, hľadáme teba.

  Ako sa zapojiť

  Ak by si sa rada to tohto testovania so svojim dieťatkom zapojila, stačí, ak nám do komentára pod článok napíšeš, či je pre teba dôležitejšia cena pokračovacieho mlieka, alebo si ochotná si za prémiovú kvalitu priplatiť. Nezabudni nám napísať vek svojho dieťatka a či by si chcela testovať Sunar Premium 2 alebo Sunar Premium 3. Pokojne pripoj aj fotografiu.

  Zapojiť sa môžete do nedele 14.5.2023. V priebehu týždňa potom vyberieme 20 mamičiek, ktoré potešíme a o ďalších krokoch ich informujeme v internej pošte.

  Držíme vám palce 🙂

  Dojčenie je pre dojčatá najlepší spôsob výživy. Dojčenská výživa by mala byť podávaná na základe odporúčania pediatra. Spôsob použitia a ďalšie informácie na obaloch a webových stránkach www.sunar.sk. Uvedené informácie sa podľa zákona nevzťahujú k počiatočnej dojčenskej mliečnej výžive.

  konik_testuje
  9. máj 2023    Čítané 965x

  Skúsenosti so vzorkami produktov Mustela® s patentovaným prírodným zložením Avocado Perseose®

  Napriek tomu, že jemná a krehká pokožka našich najmenších nejaví na prvý pohľad žiadne známky diskomfortu, stále je náchylnejšia na vonkajšie vplyvy a neustále sa dehydratuje. Preto je dôležité siahnuť po kvalitnej kozmetike, ktorá rieši špecifické kožné potreby detí a bábätiek. A vy máte práve možnosť sa dotestovania takejto kozmetiky prihlásiť.

  Čo budeme testovať

  Mustela® ponúka ucelený rad produktov určených na čistenie, kúpanie a starostlivosť, špeciálne vytvorený tak, aby chránil jemnú pokožku novorodencov, bábätiek a detí už od narodenia¹.Vďaka jedinečnému patentovanému prírodnému zloženiu obsahujúcemu Avocado Perseose® chránia tieto produkty kožnú bariéru, hydratujú a uchovávajú zásoby kožných buniek novorodencov. Vy budete mať práve možnosť testovať 50 ml vzorky vybraných troch produktov.

  Hydratačné telové mlieko Mustela® Hydra Bébé®25 (50 ml) poskytuje telovú starostlivosť pre každodenné používanie pre deti od narodenia¹. Posilňuje kožnú bariéru a uchováva zásoby kmeňových buniek. Okamžite a dlhodobo hydratuje citlivú detskú pokožku a zanecháva ju hebkú, pružnú a jemnú. Slnečnicový olej hydratuje (bohatý na sterol, zdroj esenciálnych mastných kyselín), vitamín E chráni pokožku pred škodlivými vplyvmi zvonku a udržuje ju krásne hebkú. Rastlinný glycerín zvlhčuje pokožku a chráni ju pred odparovaním vody. Potešenie z používania umocňuje ľahká a fluidná textúra, pocit nádherne hebkej a hydratovanej pokožky a jedinečná vôňa.  

  Detský čistiaci gél na vlasy a telo Mustela® Bébé21(50 ml) je ideálny na každodenné umývanie pre deti už od narodenia. Dôkladne a šetrne umýva jemnú detskú pokožku a vlásky, upokojuje pokožku a zabraňuje jej vysušovaniu. Dermatologicky a pediatricky testované Avocado Perseose® pochádza z udržateľných zdrojov, pomáha udržať správnu hladinu hydratácie v pokožke a chráni kmeňové bunky jemnej detskej pokožky. Hypoalergénne zloženie s pantenolom a glycerínom. Obsahuje 93 % zložiek prírodného pôvodu.

  Detský krém na zapareniny Mustela® Bébé23 (50 ml) predstavuje ideálnu starostlivosť na podráždenú a začervenanú pokožku detí už od narodenia. Vitamínový krém s komplexom patentovaných prírodných látok s trojitým účinkom zaistí kompletnú starostlivosť o zadoček bábätka po výmene plienok.² Dermatologicky a pediatricky testované Avocado Perseose® pochádza z udržateľných zdrojov, pomáha udržať správnu hladinu hydratácie v pokožke a chráni kmeňové bunky jemnej detskej pokožky. Obsahuje 98 % prírodných zložiek. Krém proti zapareninám pri prebaľovaní Mustela Bébé – predchádza, upokojuje a regeneruje, aby bolo bábätko spokojné.

  Koho hľadáme

  Na toto testovanie hľadáme 20 mamičiek a ich detičiek vo veku do 4 rokov, ktoré majú normálnu pokožku, bez kožných problémov. Mamičky, ktoré uprednostňujú kvalitnú kozmetiku s prevažne prírodným zložením v starostlivosti o pokožku ich detí. Ak si sa v popise vyššie našla a dokážeš nám svoju skúsenosť odprezentovať nielen slovne, ale aj prostredníctvom fotografií, hľadáme práve teba.

  Ako sa zapojiť

  Ak by si sa spolu so svojim dieťatkom rada zúčastnila testovania vzoriek tejto kozmetiky, stačí ak nám do komentára pod tento článok predstavíš svoje dieťatko, ktoré by kozmetiku testovalo a aký typ pokožky má. Pokojne pripoj aj fotografiu.

  Zapojiť sa je možné do nedele 14.5.2023. V priebehu týždňa potom vyberieme 5 mamičiek, ktoré potešíme a o ďalších krokoch ich informujeme v internej pošte.

  Držíme vám palce 🙂

  ¹ Novorodenci podľa NICU.

  ² Slepá štúdia in vivo vykonaná pod dermatologickou a pediatrickou kontrolou na 192 deťoch vo veku 3 až 12 mesiacov s intenzívnym začervenaním. Klinické hodnotenie D0 a D5 - klinické hodnotenie plienkovej vyrážky na 11 parametroch (intenzita NR, drsnosť, suchosť kože, postihnutie kožných záhybov, rozsah NR, atď.).

  konik_testuje
  9. máj 2023    Čítané 2538x

  Skúsenosti s ultraľahkými detskými bicyklami Academy

  Túžite po tom, aby vaše deti boli čo najviac na čerstvom vzduchu a športovali? Jedným z najlepších riešení je bicyklovanie. Platí to už aj pre tých najmenších, keďže do sedla svojho dvojkolesového tátoša sa môžu posadiť približne od 3 rokov. Aby ste svojho drobca neodradili hneď pri prvom cyklovýlete, je dôležité vybrať prvý bicykel správne. Napríklad taká váha  bicykla výrazne ovplyvňuje štýl jazdenia, jeho bezpečnosť, ovládateľnosť ale aj radosť z jazdy. A o to u detí ide najviac! Ak práve uvažujete nad kúpou bicykla pre svoje deti, neváhajte, prihláste sa do testovania a získajte ich so 40 % zľavou. 

  Čo budeme testovať

  Ultraľahký detský bicykel ACADEMY6 je jeden z najkvalitnejších bicyklov, ktorý spĺňa najnáročnejšie požiadavky detí aj rodičov – bezpečnosť, výkon, kvalitu, moderný dizajn a udržateľnosť. Bicykle ACADEMY boli vyvinuté v spolupráci s Nemeckým inštitútom pre ortopédiu, osteopatiu a športovú medicínu. Výsledkom spolupráce sú ultraľahké bicykle, ktoré spĺňajú najnovšie ergonomické požiadavky, vďaka ktorým majú deti aj pri dlhších trasách maximálne pohodlie.

  Hmotnosť samotného bicykla je o 40 % ľahšia, ako telesná hmotnosť bežného dieťaťa. Pre malých jazdcov je kľúčová, pretože má vplyv na jednoduchosť bicyklovania, stabilitu, ale aj na celkové nadšenie z jazdy. Prirodzenosť a ergonómia pohybu je ovplyvňovaná aj Q-faktorom, na ktorý výrobca kladie veľký dôraz – krátke kľuky na bicykli umožňujú deťom kedykoľvek vystrieť nohy na zem a zostať stabilne stáť. Šliapanie do pedálov je v správnej polohe a záber je tak výkonnejší. 

  Funkcie bicyklov ACADEMY sú jednoducho skutočne dôsledne premyslené a vyrobené. Jazda je tak nanajvýš bezpečná á a pohodlná.  

  Prilba Melon6 je navrhnutá s maximálnym ohľadom na bezpečnosť pri maximálnom komforte nosenia. Zapínanie je na magnetickú upínaciu pracku Fidlock®, je optimálne odvetraná a veľkosť doladíte pomocou odnímateľných výstelok a otočného kolieska v zadnej časti prilby. Špičková konštrukcia v klasickom tvare ju robí o 30% ľahšou ako porovnateľné prilby s tvrdým plášťom. K dispozícii sú 3 veľkosti odnímateľných výstelok, z ktorých každá je ďalej nastaviteľná pomocou podložiek Coolmax® a nastavovacieho systému. 12 prívodov vzduchu, vzduchové kanály a magnetická pracka Fidlock® ponúkajú prvotriedny komfort.

  Cyklistické rukavice pre deti COOL KIDS6 patria do produktovej línie Kids & Youth Line nemeckého výrobcu Chiba, ktorá zastrešuje produkty určené pre deti a mládež. Sú navrhnuté pre maximálny komfort. Rukavice dostupné vo viacerých variantoch si vás podmania svojím sviežim a vtipným dizajnom. Osvedčený ergonomický tvar rukavíc sa postará o optimálnu ochranu a pohodlie detských cyklistov.

  Koho hľadáme

  Na toto testovanie hľadáme 5 mamičiek a ich detičiek, ktoré práve uvažujú nad kúpou bicykla pre svoje dieťa. Či už váš drobec z toho svojho vyrástol, alebo sa chystáte vybrať prvého dvojkolesového tátoša pre svoje dieťa, máte jedinečnú šancu kúpiť bicykle Academy so 40 % zľavou. 

  Hľadáme pohodové mamy, ktoré rady trávia spoločný čas s rodinou aktívne, ideálne v sedle bicykla. Ak si myslíš, že si pozitívne naladený typ, veselá a komunikatívna, hľadáme práve teba. Samozrejmosťou je ochota podeliť sa s výsledkami testovania s nami na Modrom koníku. Nielen slovne, ale aj prostredníctvom fotografií. 

  Ako sa zapojiť?

  Ak by si bola rada súčasťou tohto testovania a súhlasíš s kúpou ultraľahkého detského bicykel ACADEMY za zvýhodnenú cenu, stačí, ak nám do komentára pod článok napíšeš, čo je pre teba pri výbere detského bicykla najdôležitejšie. Nezabudni napísať o akú veľkosť, farbu a typ bicykla by si mala záujem:

  Ako darček k bicyklu získaš od e-shopu origos.eu kvalitnú prilbu Melon a detské cyklistické rukavice zadarmo!

  Čas na zapojenie máte do nedele 15.5. Následne vyberieme 5 mamičiek, ktoré si budú môcť kúpiť bicykel v akciovej cene a o ďalších krokoch ich budeme informovať.

  Tešíme sa na vaše komentáre.

  konik_testuje

  Prihlásením sa do testovania užívateľky súhlasia so zakúpením bicykla za zvýhodnenú cenu.

  konik_testuje
  24. apr 2023    Čítané 1250x

  Skúsenosti s produktami Dr. Brown’s

  Je až neuveriteľné, ako niečo tak malé ako bruško dieťaťa, dokáže ovplyvniť celú rodinu. Koliky sú jedna z najväčších výziev, s ktorými sa môžu novopečení rodičia stretnúť. Kto ich nezažil, určite o nich minimálne počul. Rodičia sledujúci svoje ubolené a uplakané dieťa by dali všetko za to, aby mu mohli pomôcť. Našli ste sa v týchto riadkoch? Nezúfajte! Ponúkame vám klinicky overené riešenie, ktoré vám zaručí menej kolík a viac spánku. Testujte s nami!

  Čo budeme testovať

  Sklenená dojčenská antikoliková fľaša Dr. Brown’s Options+ Wide-Neck29, navrhnutá lekárom, prináša unikátny patentovaný systém optimálneho prisávania vzduchu, ktorý výrazne znižuje výskyt bolesti brucha, zvracania, odgrgávania a nafukovania. Vnútorný prietokový ventil zabraňuje tvorbe vzduchových bublín v materskom mlieku alebo v inej tekutine. Nedochádza k tvorbe vákua, čo napomáha eliminovať nepríjemný vnútroušný tlak. Svojím tvarom veľmi dobre imituje dojčenie a dokázateľne priaznivo ovplyvňuje zachovanie výživných látok v materskom mlieku.

  Dojčenská antikoliková fľaša Dr. Brown’s Options+ Wide-Neck 270 ml 2v1 s náustkom24 je okrem všetkých benefitov antikolikovej fľašky Options+ Dr. Brown’s unikátna tým, že je navrhnutá tak, aby rástla s dieťaťom. Keď sa dieťa stane skúsenejším, stačí odstrániť vnútorný ventil – dieťa môže naďalej piť zo svojej známej fľašky a kŕmenie imituje pitie z bežných fliaš bez ventilu. S touto fľašou tiež  uľahčíte dieťaťu prechod pitia z fľašky na pohárik. Iba vezmete dieťatku jeho obľúbenú fľašu a jednoducho v nej vymeňte cumeľ za mäkký náustok a vyberte vnútorný ventil. Je to prvý krok k pitiu z pohárika s náustkom.

  Keď už sú vonku prvé zúbky je na čase zlepšiť starostlivosť o ústnu dutinu. Extra jemná prstová detská zubná kefka Dr. Brown’s21zo 100% silikónu má dve strany, ktoré spoločne vykonávajú jemné čistenie rastúcich zúbkov a masírovanie ďasien dieťatka.

  Koho hľadáme

  Na toto testovanie hľadáme mamičky detičiek vo veku do 9 mesiacov, ktoré sú kŕmené z fľašky. Mamičky, ktoré chcú dopriať svojim detičkám len to najlepšie. Ak vašich drobcov trápia koliky, ste ideálny adept na testovanie. 

  Ak si kreatívna, rada fotíš a si ochotná sa s nami na Modrom koníku o výsledky testovania podeliť, neváhaj a prihlás sa. 

  Ako sa zapojiť

  Ak by si rada so svojim drobcom testovala produkty značky Dr. Brown’s, stačí, ak nám v komentári pod článkom predstavíš svoje dieťatko. Nezabudni spomenúť vek dieťaťa a či je to chlapček alebo dievčatko, aby sme ti mohli poslať správnu farbu fľašky. 

  Prihlásiť sa do testovania je možné do pondelka 01.05. 2023. V priebehu týždňa potom vyberieme 25 mamičiek, ktoré potešíme a o ďalších krokoch ich informujeme v internej pošte. 

  Držíme vám palce 🙂

  konik_testuje
  24. apr 2023    Čítané 2422x

  Skúsenosti s novinkami Zlatý Bažant Radler 0.0% Mango a Melón bez pridaného cukru

  Teplé dni nám ponúkajú množstvo spôsobov, ako si užiť oddych a relax. Kým pre jedného je to čas strávený s knihou na terase, pre iného práca v záhrade a pre ďalších dobrodružné výpravy do prírody. Bez ohľadu na to, ako si predstavujete svoje chvíle relaxu, ku každej sa dokonale hodí osviežujúci nápoj, ktorý je ideálnym spoločníkom v každej situácii. A vy ich budete mať možnosť otestovať!

  Čo budeme testovať

  Zlatý Bažant Radler 0,0% je najpredávanejším a najobľúbenejším radlerom na slovenskom trhu. Všetky príchute sú bez kvapky alkoholu a sú so 100% prírodným zložením. Zlatý Bažant stále drží krok s dobou, preto každý rok prináša na trh jedinečné novinky. V roku 2023 prináša novú kategóriu produktov Bez pridaného cukru v príchutiach Melón a Mango.

  null

  Nová exotická kombinácia sladkého manga a piva osvieži každého fanúšika hurbanovských radlerov. Je, samozrejme, bez alkoholu, bez umelých farbív a konzervantov a, samozrejme, aj pridaného cukru. Sladkosť pochádza z ovocných štiav, vďaka čomu tento radler obsahuje len 2,4 g cukru na 100 ml.

  null

  Ďalšia novinka bez pridaného cukru vznikla spojením piva a ovocnej šťavy z červeného melóna. Odmeňte sa obľúbeným slovenským ovocím v osviežujúcej podobe bez alkoholu doma aj na cestách. Je 100 % prírodný, bez umelých farbív a konzervantov a len s 2,8 g cukru na 100 ml.

  Koho hľadáme

  Rada objavuješ svet a vyhľadávaš nové zážitky? Si autentická a máš aktívny životný štýl? Je pre teba dôležité, aby bol produkt, ktorý konzumuješ autentický a vyrobený z kvalitných surovín? Ak v osobnom živote rada skúmaš nové príležitosti a vyhľadávaš dôveryhodné lokálne produkty a zároveň sa zaoberáš zdravím životným štýlom a zložením produktov, ich prírodnosťou a dopadom na životné prostredie, hľadáme práve teba.

  Tvojou úlohou bude podeliť sa s nami na Modrom koníku o výsledky z testovania nielen slovne, ale aj prostredníctvom fotografií.

  Ako sa zapojiť

  Ak by si bola rada súčasťou tohto sviežeho testovania, stačí, ak nám do komentára pod článok napíšeš, pri akej príležitosti si najradšej vychutnáš Zlatý Bažant Radler 0,0%. Pokojne napíš aj svoju obľúbenú príchuť alebo sa pochváľ fotkou z nejakej pohodovej chvíľky, kedy ti Zlatý Bažant Radler 0.0% robil spoločnosť.

  Prihlásiť sa do testovania je možné do pondelka 1.5.2023. V priebehu týždňa potom vyberieme 20 mamičiek, ktoré potešíme a o ďalších krokoch ich informujeme v internej pošte.

  Držíme vám palce 🙂

  #test_zlatybazant5

  konik_testuje
  24. apr 2023    Čítané 5126x

  Skúsenosti s balíkom produktov pre ženy od dm drogerie markt

  V hektickom životnom tempe, akým žijeme, sa ženy často dostávajú na posledné miesto. Snažia sa plniť všetky svoje záväzky a povinnosti, no zabúdajú pri tom na svoje vlastné potreby. Milé dámy, nezabúdajte, že si zaslúžite rovnakú pozornosť, ako všetky tie neodkladné záležitosti každodenného života, ktoré vás tak často odsúvajú na vedľajšiu koľaj. Vraví sa, že tá najlepšia podkladová báza pod make-up je tvár spokojnej a sebavedomej ženy. Od vás preto chceme, aby ste si našli chvíľku pre seba a my vám dodáme produkty, ktoré osviežia vašu skin-care rutinu, či rozšíria zásoby dekoratívnej kozmetiky. Testujte s nami balík produktov pre ženy od dm drogerie markt.  

  Čo budeme testovať

  Balea pleťové sérum, 30 ml12 – pre viditeľne hladšiu a žiarivú pleť! Sérum nabité vitamínom C chráni pokožku pred škodlivými vplyvmi životného prostredia, intenzívne ju hydratuje a zjemňuje. Osviežujúce zloženie bojuje proti prejavom starnutia, pomáha tiež vyhladiť už existujúce jemné línie a drobné vrásky. Pokožka pôsobí oddýchnutým dojmom, je zrevitalizovaná.

  ebelin masážny kameň Gua-Sha21, 1 ks – doprajte si dokonalý relaxačný zážitok priamo u vás doma! Masážny kameň bol dokonale prispôsobený tvaru tváre. Vďaka špeciálnemu tvaru možno jemne masírovať celú tvár. Kameň Gua-Sha je vyrobený z horského krištáľu a predstavuje symbol žiarivosti a poriadku. Môže sa používať samostatne alebo v kombinácii s ošetrujúcimi kozmetickými výrobkami. Praktické úložné vrecko z bavlny je ideálne aj na cestovanie.

  Balea hydrogélové vankúšiky pod oči12, 1 pár -  intenzívna hydratácia a rýchla pomoc pri unavených očiach! Extra mäkké hydrogélové vankúšiky pod oči s kyselinou hyalurónovou a magnóliou príjemne chladia jemnú pokožku okolo očí a pôsobia proti opuchom a tmavým kruhom. Kombinácia účinných látok hyalurónu a osviežujúceho extraktu z magnólie dodáva pokožke intenzívnu vlhkosť a vyčaruje osviežené a žiarivé okolie očí. Hydrogélová textúra výrobku skvele priľne na kontúry okolia očí a pleť si z nej vezme všetko, čo potrebuje.

  alverde NATURKOSMETIK denný pleťový krém11, 50 ml – denný pleťový krém s bio rumančekom a bio kamilkami poskytuje pleti 24- hodinovú hydratáciu. Vybraná receptúra s výťažkom z listov bio hamamelu a výťažkom z kvetov bio harmančeka, s ošetrujúcimi olejmi a maslami z manga a zo stromu Shorea upokojí a hydratuje citlivú pleť. Pleť zostane jemná a vláčna. Komplex účinných látok, hodnotných rastlinných omega-3, omega-6 a omega-9 mastných kyselín a vitamínu E pomáha pri pravidelnom používaní podporovať prirodzenú kožnú bariéru a zlepšovať ochranu pleti pred vonkajšími vplyvmi. Ľahká receptúra krému splynie s pokožkou a dodá jej vláčnosť a pružnosť. Značka alverde prispieva k ochrane životného prostredia, obaly produktov sú veľmi dobre recyklovateľné a pozostávajú z veľkej časti z recyklovaného materiálu. Všetky alverde produkty sú NATRUE certifikované – bez obsahu zložiek na báze minerálnych olejov, bez syntetických vonných a farbiacich látok, geneticky modifikovaných zložiek a syntetickej konzervácie.

  alverde NATURKOSMETIK CC krém10, OF 6, 50 ml – kombinácia minerálnych tónovaných a svetlo odrážajúcich pigmentov zaisťuje rovnomernú žiarivú farbu pleti a prekrýva vrásky a nedokonalosti pleti. CC krém plní 7 funkcií na dosiahnutie perfektnej pleti: poskytuje jej hydratáciu po dobu 24 hodín, spevňuje pleť, vyrovnáva jej tón, kryje vrásky a nerovnosti pokožky, prekrýva začervenania pokožky. Po nanesení získate žiarivú a zjednotenú pleť. Navyše je vďaka ochrannému faktoru pleť chránená pred UVA/UVB lúčmi.

  alverde NATURKOSMETIK rúž na pery11– perfektne zvýrazní pery a zároveň ich ošetrí. Vďaka obsahu cenných olejov a voskov pery aj vyživí. Úžasne krémová textúra krásne splynie s perami, dodá im jemný lesk a zanechá ich viditeľne hladké.

  alverde NATURKOSMETIK maskara12 – zažiarte v svetle reflektorov s očarujúcim objemom mihalníc vykúzlených maskarou Glamorous Volume zn. alverde. Ergonomicky tvarovaná objemová kefka dodáva mihalniciam hustotu, objem a vytočenie. Jojobový olej a prášok z mesačného kameňa mihalnice ošetrujú.

  ebelin odličovacie tampóny so sieťkou na pranie, 10 ks – tampóny sú vyrobené z mäkkého bambusového materiálu s prímesou bavlny, preto sú veľmi jemné a príjemné na používanie. Môžete ich používať samostatne alebo s čistiacimi produktami. Pomocou čistiacich tampónov možno dôkladne očistiť oblasť tváre a očí, odstrániť odumreté bunky pokožky.

  ebelin masážna a pílingová hubka na tvár10, 1 ks – je ideálna na hĺbkové čistenie pleti. S praktickým držadlom, s ktorým hubku ľahko uchopíte a môžete masírovať tvár. Zbaví vašu pokožku nečistôt, odumretých kožných čiastočiek a krásne ju rozžiari. Vhodná aj v kombinácii s obľúbeným čistiacim prípravkom – napr. čistiacim gélom či pílingom.

  ebelin čistiaci sprej na kozmetické štetce10, 100 ml – zaistí profesionálne čistenie a starostlivosť vašich obľúbených kozmetických štetcov. S príjemnou, decentnou vôňou a jednoduchým použitím. Sprej účinne odstraňuje zvyšky kozmetiky zo štetín, ktoré sú zároveň jemne ošetrené a lesklé.

  Koho hľadáme?

  Na toto testovanie hľadáme 25 žien, ktoré sa s obľubou starajú o svoj zovňajšok. Nájdu si čas na svoju skin-care rutinu a svoju krásu rady podčiarknu vhodným make-upom.  Ak rada skúšaš nové produkty a dokážeš si vo svojom nabitom programe nájsť chvíľku pre seba, si  komunikatívna, ochotná sa prostredníctvom slov a fotografií podeliť o výsledky testovania s ostatnými užívateľkami na Modrom koníku, neváhaj a prihlás sa do testovania.

  Ako sa zapojiť?

  Ak sa chceš do testovania balíka produktov pre ženy od dm drogerie markt zapojiť, stačí, ak nám do komentára pod tento článok napíšeš, aké sú tvoje top produkty, ktoré ti pomáhajú cítiť sa sebavedomo a krásne.

  Zapojiť sa je možné do 1.5. Následne vyberieme 5 mamičiek, ktorým pošleme kompletný balík a 20, ktoré dostanú vybrané 3 produkty a oslovíme ich internou poštou.

  Tešíme sa na vaše komentáre!

  konik_testuje

  konik_testuje
  24. apr 2023    Čítané 2735x

  Skúsenosti s IPL epilátorom Concept IL5020 Perfect Skin PRO

  Poznáte to príslovie: „Čo povieš, keď sa ťa leto spýta, čo si robil v zime?“ Milé dámy, aj keď sa poriadne ešte nezačala ani jar, práve teraz je ten správny čas začať myslieť na leto. Aby ste sa cítili vo svojej koži „pohodlne“ a boli pripravené užívať si všetky letné radovánky plnými dúškami. Možno ste už pochopili, že narážame na ženami nie príliš obľúbenú činnosť, ktorou  nie je nič iné ako odstraňovanie chĺpkov. My však máme pre vás riešenie, ako s chĺpkami zatočiť raz a navždy. Prinášame vám možnosť, kúpiť IPL epilátor za polovicu.

  Čo budeme testovať

  IPL epilátor Concept IL5020 Perfect Skin PRO6 ponúka multifunkčné využitie pre ženy aj mužov v každom veku. Pravidelným používaním môžete dosiahnuť nielen hladké telo bez chĺpkov, ale prispeje tiež k dobrému stavu vašej pleti.

  Využíva technológiu intenzívneho pulzného svetla (IPL), ktorá bola podrobená viac ako 15 rokov klinických testov po celom svete. Záblesky sa počas epilácie dostávajú pod povrch pokožky, kde pôsobia na tmavý pigment chĺpkov, odstraňujú chĺpky aj s korienkami a zabraňuje ich opätovnému rastu.

  Je vybavený štyrmi hlavnými nástavcami a dvoma magnetickými pre ošetrenie menších plôch. Životnosť každej lampy dosahuje 500 000 svetelných impulzov, tzn. že máte k dispozícii celkom 1,5 miliónov zábleskov. Môžete ho totiž používať aj bez kábla, čo oceníte najmä na cestách. Veľkou prednosťou IPL epilátora Concept IL5020 je praktický kožený kufrík, ktorý je súčasťou základného balenia.

  Počiatočné výsledky môžete zaznamenať na svojej pokožke už po niekoľkých týždňoch pravidelného používania. Pokiaľ s epiláciou začínate, odporúčame prvé 4 ošetrenia vykonávať v rozostupe 2 týždňov. Potom epiláciu opakujte každé 4 týždne, kým nedosiahnete požadovaný výsledok.

  Navyše, s mobilnou aplikáciou Concept IPL získate svojho osobného radcu, ktorý vám pomôže naplánovať jednotlivé procedúry a sledovať postup ošetrenia.

  Doprajte si profesionálnu starostlivosť kozmetického salónu kedykoľvek v pohodlí svojho domova.

  Koho hľadáme

  Na toto testovanie hľadáme 5 žien s bledšou pokožkou a tmavšími chĺpkami, ktoré by si chceli kúpiť IPL epilátor Concept IL5020 Perfect Skin PRO v hodnote 399 Eur za polovicu. Ak chceš byť v lete krásna a nemať starosti s odstraňovaním chĺpkov a si ochotná sa s výsledkom testovania s nami na Modrom koníku podeliť nielen slovne, ale aj prostredníctvom fotografií, hľadáme práve teba.

  Ako sa zapojiť

  Ak by si si rada kúpila IPL epilátor Concept IL5020 Perfect Skin PRO za polovicu stačí, ak nám pod článok do komentára napíšeš, akým spôsobom sa zbavuješ nežiaducich chĺpkov.

  Zapojiť sa je možné do nedele 30.4.2023. V priebehu týždňa potom vyberieme 5 mamičiek, ktoré si budú môcť kúpiť epilátor s 50% zľavou a o ďalších krokoch ich informujeme v internej pošte.

  Držíme vám palce 🙂

  Prihlásením sa do testovania uživateľka súhlasí so zakúpením produktu za zvýhodnenú sumu.

  konik_testuje
  21. apr 2023    Čítané 3214x

  Vyskladaj si svoj Modrý box pre nastávajúce mamičky s 50 % zľavou na všetko

  Ďakujeme všetkým mamičkám, ktoré sa zapojili. Čoskoro sa ozveme 20 z vás, ktoré budú mať možnosť si produkty v zľave zakúpiť.


  Nákupy praktických položiek zo zoznamu, ktoré budeš potrebovať tesne pred pôrodom, v pôrodnici či počas prvých dní doma, sú nemenej dôležité ako nákupy tých rozkošných malých vecičiek pre bábätko. My ti ich nákup uľahčíme. Spravili sme prieskum, vybrali sme produkty a ty si z nich teraz môžeš vyskladať svoj Modrý box plný produktov a kúpiť ho so zľavou 50 %.

  Koho hľadáme

  Hľadáme budúce mamičky, ktoré sa práve pripravujú na blížiaci sa pôrod a vyberajú všetko potrebné do pôrodnice a na prvé dni strávené doma.

  Pomôž nám zistiť svojim výberom, čo v našom Modrom boxe nesmie chýbaťaby bol plný užitočných a praktických vecí, ktoré ocení každá nastávajúca mamička.

  Ako sa zapojiť

  Stačí, ak si v našom e-shope vyskladáš svoj Modrý box snov. Jednoducho vložíš do košíka tie produkty, ktoré by si si rada v Modrom boxe našla.

  To, čo si vyberieš nám pomôže zistiť, čo je z ponuky najzaujímavejšie a my na oplátku vyberieme 20 z vás, ktoré si budú môcť vybrané produkty s 50 % zľavou kúpiť.

  Čas na zapojenie máš do 02.05.2023. Následne vyberieme 20 mamičiek, ktoré si budú môcť vybrané produkty s 50 % zľavou kúpiť a dáme im vedieť e-mailom alebo internou poštou.

  Do komentára pod tento článok nám môžeš napísať aj tipy na produkty, ktoré si v našom zozname nenašla a podľa teba by v Modrom boxe nemali chýbať.

  Odoslaním objednávky súhlasíš (ak ťa vyberieme) so zakúpením produktov, ktoré si si zvolila.

  Tešíme sa na komentáre a ďakujeme všetkým ženám, ktoré sa do nášho projektu zapoja.

  konik_testuje

  #test_modry_box


  50 % zľava je vypočítaná z odporúčaných maloobchodných cien.

  konik_testuje
  17. apr 2023    Čítané 1734x

  Skúsenosti s prírodnými produktami BATHTIME od značky JACK N´JILL

  Máte doma malého vodníka, alebo je každé kúpanie u vás malý boj? Tak či onak, jedinou cestou je urobiť z kúpania poriadnu zábavu. Milovníci vody si to ešte viac užijú a máte nádej, že prekonáte nevôľu aj zarytých odporcov hygieny. Hračky do vody sú super nápad, no netreba zabúdať ani na vhodne zvolenú kozmetiku. Takú, ktorá je jemná a bezpečná pre celú rodinu, no užijete si s ňou aj veľa zábavy. A teraz budete môcť takú kozmetiku testovať.

  Čo budeme testovať

  Vyskúšajte domáci wellness pre celú rodinu s prírodnými produktami do kúpeľa BATHTIME od značky JACK N´JILL, ktorá prináša prírodnú a bezpečnú starostlivosť pre deti aj dospelých. Produkty JACK N´JILL sú vyvinuté tak, aby boli bezpečné a obsahovali len organické a prírodné zložky, žiadne parabény, sulfáty, palmový olej, syntetické farbivá či vône.

  Hravá a zábavná pena do kúpeľa Jack N´Jill10 je splnením tajných prianí rodičov a najlepším spôsobom, ako dostať bábätká a deti do vane. Prírodný bublinkový kúpeľ s roztomilým zajačikovým bublifukom je ten pravý na vytvorenie veselej atmosféry pri každom kúpaní vašich najmenších. Pena je dermatologicky testovaná a vytvorená tak, aby bola jemná a bezpečná. Extrakt z bieleho cyprušteka s antibakteriálnym účinkom napomáha chrániť pokožku pred škodlivými baktériami. Zmes prírodných olejov z levandule, harmančeka a šalvie muškátovej dotvárajú upokojujúci aromaterapeutický zážitok pre všetkých.

  Šampón a sprchovací gél Jack N´Jill11 prirodzene umýva vlasy a telo a hydratuje pokožku do hĺbky. Vďaka botanickej zmesi kokosu, kvetov ylang-ylang a kvetov pomarančovej perly vytvára dokonalý aromaterapeutický zážitok z každého kúpeľa. Obsahuje prírodné extrakty a hydratačné zložky, ktoré zaručia čistotu od hlavy po päty. Je vhodný ako sprchovací gél a tiež šampón na vlasy.

  Bezoplachový sprejový kondicionér Jack N´Jill9 je ideálnym riešením, ak hľadáte účinný kondicionér pre zamotané a elektrizujúce vlasy. Aloe Vera, rozmarín, jojobový olej, výťažky z listov olivovníka skrotia všetky typy vlasov. Za svoju jemnú vôňu vďačí olejom z kvetov ružového muškátu. Postačí jednoducho nastriekať na vlasy a nechať pôsobiť.

  Sprchovací gél Jack N´Jill pre bábätká už od narodenia10 je najbezpečnejším a najšetrnejším spôsobom starostlivosti o pokožku bábätka hneď od začiatku. Je hypoalergénny a vhodný aj pre najcitlivejšiu pokožku celej rodiny. Hydratuje a vyživuje vďaka obsiahnutému extraktu zo semien Quinoa, extraktu z kôry kviláji mydlovej a provitamínu B5.

  Telové mlieko Jack N´Jill pre bábätká už od narodenia10 obsahuje kombináciu prémiových prírodných zložiek, ktorá zaručí jemnú hydratáciu a ochranu aj tej najcitlivejšej pokožke už od narodenia. Je navrhnuté tak, aby vďaka prírodným výťažkom a organickým olejom hĺbkovo hydratovalo a vyživovalo pokožku. Je prirodzene neparfumované, hypoalergénne a bezpečné pre celú rodinu. Preventívne pôsobí proti suchej pokožke vďaka obsiahnutým dôležitým minerálom ako vápnik, železo a fosfor. Poskytuje elasticitu vďaka vysokému obsahu vitamínu B2.

  Koho hľadáme

  Na toto testovanie hľadáme 10 mamičiek, ktoré majú doma dva malé poklady! Kým jeden by nemal byť starší ako 6 mesiacov, aby otestoval produkty pre bábätká od narodenia, ten druhý by nemal mať viac ako 6 rokov. Staršie dieťatko by malo byť buď dievčatko alebo poriadne vlasatý chlapček 🙂  Testovať sa bude predsa aj kondicionér! Poslednou podmienou je vaňa. Ako inak by ste mohli vyskúšať hravú a zábavnú penu do kúpeľa?!

  Ak máš teda okrem detí aj vaňu 😉 si kreatívna, spontánna, máš estetické cítenie a vieš pekne fotiť, hľadáme práve teba. Slabosť na kozmetiku s prírodnými a organickými zložkami je samozrejmosťou. Hľadáme ženu, ktorá dokáže produkty do kúpeľa BATHTIME od značky JACK N´JILL nielen oceniť, ale aj krásne nafotiť a poriadne otestovať. Preto je nutnosťou mať doma vaňu, 

  Ako sa zapojiť

  Ak by si sa spolu so svojimi deťmi rada zúčastnila testovania, stačí ak nám do komentára pod tento článok predstavíš svoje detičky, ktoré by si domáci wellness od JACK N´JILL radi vyskúšali. Nezabudni napísať ich vek a  aké majú vlásky, či máte doma vaňu. Pokojne pripoj aj fotografiu svojich malých pokladov.

  Prihlásiť sa do testovania je možné do nedele 30.4.2023. V priebehu týždňa potom vyberieme 10  mamičiek, ktoré potešíme a o ďalších krokoch ich informujeme v internej pošte.

  Držíme vám palce 🙂

  konik_testuje

  konik_testuje
  11. apr 2023    Čítané 2094x

  Skúsenosti s croissantami Bauli

  Aj vám sa zdalo ešte pred nedávnom, že jarné slnko sa nikdy neukáže a zima tak skoro neskončí? Príroda má svoj vlastný čas a nám nezostáva nič iné, ako byť trpezliví. Namiesto netrpezlivého čakania na prvé teplé jarné dni, odporúčame začať kuť plány, čo podniknúť, keď budú konečne tu! Zatvorte oči a predstavte si, ako sa prechádzate lesom. Slnečné lúče sa pomaly prebíjajú cez holé vetvy stromov a podčiarkujú životnú silu v každom kúsku prírody. Vôňa čerstvého jarného vzduchu, ohlušujúce ticho popretkávané zvukmi prebúdzajúceho sa lesa, pukajúce konáriky pod nohami,... A v tom: „Mamiiiii? Už tam budeme?! Mamiiiii, ja som hladnýýý!“.  Či v predstavách alebo v skutočnosti, na každom správnom výlete s deťmi je nutné mať po ruke rýchlu a chutnú desiatu, ktorá zaženie hlad, ale uspokojí aj maškrtný jazýček. A vy budete mať možnosť, presne taký produkt testovať! Či už doma alebo v teréne na vašich jarných potulkách.

  Čo budeme testovať?

  Talianske croissanty Bauli169 ctia tradičnú výrobu podľa klasických receptov s použitím len tých najkvalitnejších surovín. Tradíciu snúbia s najmodernejšími výrobnými technológiami, čo je zárukou jedinečných výrobkov s dokonalou chuťou.

  Vybrať si môžete z troch príchutí. Obľúbený čokoládový s obsahom 60 % kakaa, vanilkový s vanilkou z ďalekého Madagaskaru a marhuľový s marhuľovým džemom z výberového ovocia.

  Zárukou potešenia pre chuťové bunky je materský kvások, ktorý sa nechá oddychovať až 40 hodín, kým sa nestane tým, čo nazývame „Nucleus“ - jadro. Práve to zaručuje jedinečnú jemnosť, chuť a arómu.

  Okrem toho talianske croissanty Bauli obsahujú len vajcia z podstielkového chovu, majú nulový obsahu alkoholu a konzervačných látok. Kúpite ich nielen online, ale aj Billa, Kaufland, Tesco, Terno, Konrad, CBA, Coop, Klas, Milagro, Libex, Čerpacie stanice Slovnaft a ďalších.

  Koho hľadáme?

  Pokiaľ si maminka, ktorá rada dopraje sebe a svojim deťom pochúťku vo forme kváskového croissantu Bauli, hľadáme jednoducho teba! Ak navyše rada fotíš a rada sa podelíš o svoje postrehy z testovania s nami na Modrom koníku, čítaj ďalej.

  Ako sa zapojiť?

  Stačí, ak nám do 17.4. napíšeš do komentára, kde si predstavuješ, že si croissanty Bauli so svojou rodinou vychutnáš. Doma, v prírode alebo bude súčasťou desiaty malých školákov? V priebehu týždňa vyberieme 20 mamičiek, ktoré oslovíme internou poštou. Pokojne pripoj aj fotografiu svojej rodinky na nejakom peknom výlete.

  Budeme sa tešiť na vaše komentáre! 🙂

  konik_testuje

  konik_testuje
  11. apr 2023    Čítané 2194x
  Skúsenosti s kašami GERBER Natural a Gerber Cereal

  Skúsenosti s kašami GERBER

  Pri zavádzaní príkrmov nie je jediným cieľom dieťa zasýtiť a spestriť mu jedálny lístok. Prvou lyžičkou sa začína budovanie stravovacích návykov, ktoré si človek so sebou nesie po celý život. V tomto období by sme mali detičkám ponúkať čo najpestrejšiu škálu potravín, zo všetkých štyroch základných skupín (mäso, ovocie, zelenina, obilné výrobky) a od začiatku venovať pozornosť najmä výrobkom obsahujúcim železo, ako napríklad mäsu, jeho alternatívam a dojčenským kašiam s obsahom železa. Tie sú ideálnym pokrmom nielen počas dňa, ale aj pred spaním. Pretože spokojné a nasýtené bruško je predzveťou dlhého a pokojného spánku.  Ak by ste chceli mali záujem také kaše testovať, čítajte ďalej.

  Čo budeme testovať

  Kaše GERBER Cereal sú kombináciou vysoko kvalitnej ryžovej múky, jemnej chuti a vitamínov, ktoré uspokoja potreby dieťatka aj jeho maškrtný jazýček. Jemná textúra je ideálna pri zavádzaní prvých príkrmov. Kaše GERBER Cereal kombinujú vysoké nároky na kvalitu starostlivo vybranej ryže a jemnú chuť ovocia pre potešenie všetkých malých brušiek.

  nullnullnullnullnull

  Kaše GERBER Natural sú vyrobené zo starostlivo vybraných obilnín pšenice a ovsa. Sú vhodné pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca. Pri výrobe nepridali cukor ani arómy. Prirodzene sladkastú chuť vytvorili pridaním rozomletých kúskov sušených jabĺk a sliviek, ktorá poteší ich malé brušká.

  null

  Kaše GERBER Cereal i Natural jednoducho miska plná dobrôt, ktorá obsahuje starostlivo vybrané ingrediencie plné ovocnej chuti, na ktorých si vaši drobci pochutia. Potešia nielen svoje malé bruška, ale zároveň uspokoja svoje potreby v ich kľúčovom období vývinu.

  Značka GERBER chráni prírodu a rešpektuje jej prirodzený poriadok. Nespoliehajú sa len na spoluprácu s overenou farmou, spolupracujú s konkrétnymi farmármi, s mnohými už po celé generácie. Spoločnými silami vytvárajú čisté regeneratívne poľnohospodárstvo, starostlivo vyberajú semienka, pripravujú pôdu, ručne zbierajú plodiny a s láskou sa starajú o úrodu.

  Nároky na vypestované suroviny sú rovnako vysoké ako tie vaše. Z toho dôvodu si môžete byť istí, že s výberom GERBER produktov nešliapnete vedľa.

  Koho hľadáme

  Na toto chutné testovanie hľadáme 25 mamičiek a ich detičiek vo veku od ukončeného 6. mesiaca do 1 roku. Hľadáme autentické ženy, ktoré sú sebavedomé, energické a svedomité. Svojmu dieťaťu ponúkajú starostlivo vybrané produkty a chcú preň len to najlepšie. Premýšľajú nad zložením produktov a kašu s vysokým obsahom železa, vitamínov a minerálnych látok pre podporu vývoja detského organizmu rady zaradia do jedálnička svojho dieťatka.

  Ako sa zapojiť

  Chcela by si so svojím malým pokladom testovať kaše GERBER? Stačí, ak v komentári pod týmto článkom napíšeš akú kašu má tvoje dieťatko najradšej. Nezabudni spomenúť aj jeho vek, prípadne sa pochváľ fotkou 🙂

  Čas na zapojenie máš do nedele 16.4. a v priebehu týždňa vyberieme 25 mamičiek, ktoré potešíme a oslovíme internou poštou.

  Tešíme sa na komentáre a budeme držať všetkým palce.

  konik_testuje

  #test_gerber

  konik_testuje
  21. mar 2023    Čítané 435x

  Skúsenosti s následným dojčenským mliekom Nutrilon 2 Profutura CESARBIOTIK™

  Na Slovensku sa každé tretie dieťa narodí cisárskym rezom, či už akútnym alebo plánovaným. Vedeli ste, že deti narodené cisárskym rezom majú na počiatku inú črevnú mikrobiotu ako deti narodené prirodzene? Deti narodené cisárskym rezom sa totiž nedostanú do kontaktu s prospešnými baktériami z pôrodných ciest a ich tráviaci trakt nie je osídlený mikroflórou matky tak skoro, ako u bábätiek narodených prirodzene. Pre vývoj črevnej mikrobioty je okrem spôsobu pôrodu dôležitá aj výživa v prvých rokoch života. Prirodzene, dojčenie je tým najlepším spôsobom výživy. Materské mlieko obsahuje okrem živín aj ďalšie prospešné látky, ktoré sú pre dieťa pozitívne. Medzi tieto látky patria napríklad oligosacharidy a živé baktérie prítomné v materskom mlieku. Niekedy nám však, bohužiaľ, nie je dopriate naše dieťatko dojčiť. Vtedy je dôležité poradiť sa s pediatrom a nájsť vhodnú náhradnú dojčenskú výživu, ktorá je zložením materského mlieka inšpirovaná. 

  Novinkou na trhu v sortimente následných mliek je následná dojčenská výživa vyvinutá špeciálne pre deti narodené cisárskym rezom od ukončeného 6. mesiaca, ak nemôžu byť dojčené. Ak je vaše dieťatko staršie ako 6 mesiacov a nie je dojčené, môžete sa prihlásiť na jej testovanie.

  Čo budeme testovať?

  Nutrilon prichádza na trh s novinkou - unikátnou receptúrou následného dojčenského mlieka Nutrilon 2 Profutura CESARBIOTIK™, s receptúrou inšpirovanou potrebami detí narodených cisárskym rezom.

  Nutrilon 2 Profutura CESARBIOTIK™14 obsahuje jedinečnú kombináciu bifidobaktérií Bifidobacterium breve a oligosacharidov GOS/FOS. Zloženie je navyše obohatené o vitamíny C a D pre podporu imunity¹ a nenasýtené mastné kyseliny omega-3 (ALA a DHA)² pre podporu rozvoja mozgu².

  Receptúra je bez palmového oleja a obsahuje aj oligosacharid materského mlieka HMO 2'FL (2´fukozyllaktózu).

  Nutrilon 2 Profutura CESARBIOTIK™ je k dispozícii v obale s moderným dizajnom a množstvom ďalších výhod. Plechovka je vybavená systémom otvárania s poistkou a zaisťuje tak jednoduchšiu a hygienickú manipuláciu s mliečnym práškom. Odmerka má svoje vopred určené miesto. Zacvaknete ju na bezpečné miesto tak, aby nebola v kontakte s práškom. Všetko jednoducho a ľahko.

  Koho hľadáme

  Na toto testovanie hľadáme mamičky, ktoré rodili cisárskym rezom, zaujímajú sa o  detskú výživu a chcú dopriať svojmu dieťatku to najlepšie. Ak máš doma dieťatko, vo veku od 6 do 12 mesiacov, ktoré nie je dojčené, si komunikatívna a tiež rada fotíš, hľadáme práve teba. Samozrejmosťou je ochota podeliť sa s ostatnými na Modrom koníkovi o priebeh testovania, slovne aj prostredníctvom fotografií.             

  Ako sa zapojiť

  Ak by si sa rada do testovania zapojila, stačí, ak nám do komentára pod tento článok napíšeš, aký máš vzťah ku značke Nutrilon, či poznáš a používaš nejaké produkty tejto značky. Aké je pre teba najdôležitejšie kritérium pri výbere náhradnej dojčenskej výživy. Pokojne pridaj aj fotografiu svojho malého stravníka a nezabudni uviesť jeho vek.  

  Čas na pridanie komentára máš do 26.03.2023. Následne vyberieme 5 z vás a oslovíme ich internou poštou.

  Tešíme sa na vaše komentáre!

  2´FL = 2´fukozyllaktóza.

  1. Vitamíny C a D prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému, podľa požiadaviek legislatívy všetky pokračovacie mlieka obsahujú vitamíny C a D. 2. Tak ako všetky následné dojčenské mlieka podľa požiadaviek legislatívy obsahuje pokračovacie mlieko kyselinu dokozahexaénovú (DHA) a tiež kyselinu alfa-linolénovú, ktorá prispieva k rozvoju mozgu a nervovej sústavy.

  Pre výživu novorodencov a dojčiat je najprirodzenejšou a najvýhodnejšou stravou, zastúpením svojich živín a ich kvalitou, materské mlieko. Dojčenská výživa by sa mala používať na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy ľudí, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa. Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výhradné dojčenie do 6 mesiacov veku dieťaťa, a pokiaľ je to možné, pokračovať v dojčení až do dvoch rokov dieťaťa. Vždy majte na pamäti, že rozhodnutie prestať dojčiť môže byť nevratné. Prechod na dojčenské mlieko má i zvýšené finančné a sociálne dopady oproti dojčeniu. Pre zdravie dojčaťa je dôležité dôsledne dodržiavať odporúčaný postup prípravy a dávkovania a použitia dojčenskej výživy uvedený na obale. Spôsob použitia a ďalšie informácie na obaloch.

  konik_testuje
  20. mar 2023    Čítané 1219x

  Skúsenosti s ochranným krémom na zadoček HiPP

  Ochranný krém je dôležitou súčasťou každodennej starostlivosti o zadoček dieťatka. Detská pokožka je veľmi krehká a tzv. plienková oblasť obzvlášť. Miesto, kde sa stretáva teplota, vlhkosť a trenie je náchylné k podráždeniu a vytváraniu zaparenín. Vhodne vybraný ochranný krém môže pomôcť týmto nepríjemnostiam predchádzať. Na zadočku vytvorí bariéru, ktorá napomáha udržiavať pokožku suchú a chrániť ju pred podráždením. A vy budete mať teraz možnosť taký krém testovať.

  Čo budeme testovať

  Pokožka bábätiek je 5x tenšia ako pokožka dospelých. Zložky, obsiahnuté v kozmetike, sa cez ňu vstrebávajú do krvného obehu takmer okamžite a takmer bezo zvyšku. Tiež vám z toho vychádza, že čím prírodnejšie zloženie, tým ohľaduplnejšia je kozmetika k citlivej pokožke vášho bábätka? Máte pravdu! Preto na to v HiPP idú prírodnou cestou a v produktoch HiPP nenájdete nič, čo by mohlo jemnej pokožke bábätka uškodiť.

  HiPP Ochranný krém pre každodennú starostlivosť o zadoček HiPP Babysanft24 vytvára ochrannú vrstvu na citlivej pokožke bábätka v oblasti plienok. Krém je maximálne šetrný k jemnej a citlivej detskej pokožke už od narodenia. Neobsahuje žiadnu zbytočnú chémiu ani mikroplasty, ktoré by pokožku mohli zaťažiť. Vďaka špeciálnej kombinácii prírodného lanolínu, zinku, panthenolu a BIO mandľového oleja upokojuje a regeneruje podráždenú pokožku. Prírodný BIO mandľový olej citlivú pokožku veľmi účinne hydratuje, zvláčňuje a dlhodobo ju chráni.

  HiPP je symbolom pre hodnoty, na ktorých záleží každému z nás. Nemecká rodinná firma si už po generácie zakladá na hesle: „To najlepšie z prírody, to najlepšie pre prírodu“. Samozrejmosťou teda je, že je aj ochranný krém pre každodennú starostlivosť o zadoček HiPP Babysanft je  šetrný nielen k pokožke, ale aj k prírode.  Aj preto majiteľ spoločnosti Stefan Hipp s odhodlaním osobne ručí za kvalitu všetkého, čo rodičom a deťom dodávajú. Od dojčenského mlieka, cez príkrmy až po kozmetiku.

  Koho hľadáme

  Na toto testovanie hľadáme 25 mamičiek a ich detičiek vo veku do 1 roka, s normálnou pokožkou. Ak ti záleží na kvalite produktov, ktoré používaš počas starostlivosti o svoje dieťatko, uprednostňuješ bio kvalitu a záleží ti aj na osude našej planéty, si vhodným adeptom na testovanie. Samozrejmosťou je, že musíš byť ochotná, podeliť sa s nami o výsledky testovania nielen slovne, ale aj prostredníctvom fotografií.

  Ako sa zapojiť

  Ak by si sa spolu so svojim dieťatkom rada zúčastnila testovania, stačí ak nám do komentára pod tento článok napíšeš aký je tvoj recept na starostlivosť o zadoček svojho drobca, napíš nám, aký tip pokožky má a pokojne pripoj aj fotografiu malého adepta na testovanie.

  Prihlásiť sa do testovania je možné do nedele 26. 3. 2023. V priebehu týždňa potom vyberieme 25 mamičiek, ktoré potešíme a o ďalších krokoch ich informujeme v internej pošte.

  Držíme vám palce 🙂

  konik_testuje
  13. mar 2023    Čítané 998x

  Skúsenosti s e-shopom ASKO – NÁBYTOK

  Každý by chcel mať útulný a krásny domov zariadený podľa aktuálnych trendov, no zároveň podľa svojho vkusu. My ženy sa priam vyžívame v detailoch, ktoré z našich príbytkov urobia skutočný domov. Milujeme nakupovať drobnosti, ktoré nám spravia radosť a vnesú nový závan do našich domovov. Niekedy stačí málo, nová miska na oriešky, sviečka, vankúšik či iné dekorácie, ktoré s obľubou striedame podľa ročných období. Nakupovanie cez internet nám rozšírilo možnosti, ako si vybrať tovar presne podľa nášho vkusu. Aby však po veľkom nadšení z objavenia toho pravého kúsku nenasledovalo obrovské sklamanie, mali by ste nakupovať na overených e-shopoch. A vy si budete môcť nákup na jednom takom e-shope vyskúšať. 

  Čo budeme testovať

  ASKO – NÁBYTOK29 patrí medzi najväčších domácich predajcov nábytku. Jeho tradícia siaha až do roku 1991, kedy bola otvorená prvá predajňa v Prahe. V roku 2006 expandovali na slovenský trh, kedy sa otvorila prvá predajňa v Nitre. S heslom „Nábytok pre všetkých“ ponúka v 8 predajniach po celej Slovenskej republike kompletný sortiment vybavenia domácnosti, bytových doplnkov a kuchýň na mieru. 

  S cieľom umožniť nákup ponúkaného sortimentu aj on-line, z pohodlia domova, prevádzkuje ASKO - NÁBYTOK od roku 2009 e-shop, ktorý neustále zvyšuje skladovú zásobu produktov a tak je až 95 % produktov skladom. Ponúkajú expedíciu do jedného pracovného dňa, alebo môžete využiť službu Click&Collect  a zdarma si vyzdvihnúť tovar na jednom z 8 kamenných predajní ASKO - NÁBYTOK. Prostredníctvom chatu je možné okamžite komunikovať s odborníkmi, ktorí ochotne pomôžu s výberom produktov, dopravou alebo napríklad reklamáciou. Zákazníkom pomáha s on-line nákupom aj tzv. kombinovanie produktov, ktoré im ponúka také kúsky, ktoré sa skvele dopĺňajú s prezeraným tovarom.

  Koho hľadáme

  Na toto testovanie hľadáme 3 ženy, ktoré milujú skrášľovať svoje domovy bez toho, aby sa z nich museli pohnúť. Ak sú e-shopy tvojim rajónom, v ktorom sa dokonale vyznáš, blížiacu sa Veľkú noc berieš ako šancu zútulniť svoje obydlie pár tematickými kúskami alebo len chceš nejakú drobnosť, ktorá by ti doma robila radosť, toto testovanie je pre teba ako stvorené. 

  Ženy, ktoré na toto testovanie vyberieme od nás dostanú 10 € poukážku na nákup drobných bytových doplnkov a ich úlohou bude sprostredkovať skúsenosť s nákupom prostredníctvom e-shopu ASKO – NÁBYTOK. 

  Zľavový kód platí na všetky produkty v e-shope, no nedá sa kombinovať s inými marketinovými akciami alebo vernostným programom. 

  Ak si sa v popise vyššie našla a dokážeš nám svoju skúsenosť odprezentovať nielen slovne, ale aj prostredníctvom fotografií, hľadáme práve teba. Žena, ktorá sa prihlási berie na vedomie, že je potrebné spraviť objednávku v sume minimálne 11 Eur, z ktorej jej bude odpočítaná suma 10 € (hodnota poukážky). Vzniknú jej tak vlastné náklady minimálne v hodnote 1 € + náklady na dopravu a prihlásením sa do testovania s týmito nákladmi súhlasí. 

  Ako sa zapojiť

  Ak by si sa rada stala súčasťou tohto testovania, vlož nám do komentára pod článok fotografiu, ktorá vystihuje tvoju vášeň pre dekorovanie. Nemusí to byť nič veľkolepé, len to, čo ti robí radosť  a je jedno, či je to nový vankúšik na sedačke, aranžmán vo váze alebo rámik na fotku. Ukáž nám jednoducho to, čo ti naposledy vykúzlilo úsmev na tvári. 

  Zapojiť sa je možné do nedele 19.3.2023. V priebehu týždňa potom vyberieme 3 ženy, ktoré potešíme a o ďalších krokoch ich informujeme v internej pošte. 

  Držíme vám palce 🙂

  konik_testuje
  27. feb 2023    Čítané 941x

  Skúsenosti s HiPP 2 BIO Combiotik®

  My rodičia často myslíme na budúcnosť našich detí. Každý náš krok a každé naše rozhodnutie robíme so snahou ovplyvniť ich život čo najlepším možným smerom. Kým prídu na rad veľké životné voľby, ako výber správnej školy, čaká nás množstvo menších, no tiež veľmi dôležitých rozhodnutí. Nič dôležitejšie, ako zdravý štart do života neexistuje. Ten ide ruka v ruke so správnou výživou. Dojčenie je tým najlepším spôsobom výživy dieťatka. No ak z nejakého dôvodu nie je možné a pediater vám odporučí podávať dieťatku následné mliečko, je fajn siahnuť po takom, ktorého zloženie je práve materským mliečkom inšpirované. A vy budete mať možnosť také následné mlieko testovať. 

  Čo budeme testovať

  HiPP 2 BIO Combiotik®21 je kvalitná mliečna výživa od nemeckej rodinnej spoločnosti Hipp s unikátnou kombináciou hodnotných zložiek inšpirovaných materským mliekom. Jej zloženie je prispôsobené výživovým požiadavkám vášho dieťaťa podľa najnovších odporúčaní výživových expertov pre jeho zdravý vývoj. Všetky suroviny na jeho výrobu sú starostlivo vybrané a v prísnej BIO kvalite, prevyšujúcej požiadavky EU na BIO produkty. Za kvalitu osobne ručí majiteľ spoločnosti, pán Stefan Hipp.

  Materské mlieko je pre spoločnosť HiPP vzorom a inšpiráciou, preto obsahuje unikátnu kombináciu PROBIOTIK® ¹ a PRAEBIOTIK® ², ktorú nemá žiadne iné pokračovacie dojčenské mlieko a je preto vhodné aj pre bábätká narodené cisárskym rezom. Okrem toho obsahuje taktiež vitamíny C a D pre podporu správnej funkcie imunitného systému³ a ďalšie dôležité látky. 

  HiPP BIO Combiotik® 2 je tiež jediné následné dojčenské mlieko s kyselinou listovou už v naštiepenej forme, v akej ju bábätko doteraz získavalo len z materského mlieka. Kyselina listová (vitamín B9) je účinná, len ak ju dokáže telo správne premeniť. Už naštiepenú kyselinu listovú dokáže každé bábätko ľahko využiť. Kyselina listová je dôležitá nielen v tehotenstve, ale aj v prvých rokoch vývoja bábätka. 

  Mamičky si pochvaľujú, že vďaka tomuto zloženiu je HiPP 2 BIO Combiotik® bábätkami veľmi dobre prijímané. Detské bruško ho dobre toleruje, čo uľahčuje mamičke a bábätku prechod na umelé mlieko. 

  Značka Hipp je známa svojim rešpektom prírode a trvalou udržateľnosťou. Mlieko sa vyrába v Nemecku v modernom CO2 neutrálnom závode. Na potlač dobre recyklovateľných kartónových obalov boli použité len farby na prírodnej báze a papier s FSC certifikátom, z ktorého sú vyrobené, pochádza zo šetrne obhospodarovaných lesov. 

  Koho hľadáme

  Na toto testovanie hľadáme 20 mamičiek a ich detičiek starších ako 6 mesiacov. Ak už nemôžeš z nejakého dôvodu svoje dieťatko dojčiť a pediater ti odporučil siahnuť po následnej mliečnej výžive, alebo nie si spokojná s aktuálne používaným dojčenským mliekom a chceš vyskúšať následné dojčenské mliečko HiPP, neváhaj a prihlás sa do tohto testovania. Zaujímaš sa o zdravý životný štýl a prírodu? Nie je ti ľahostajné zloženie a pôvod dojčenskej výživy, ktorú podávaš svojmu dieťatku? Preferuješ bio kvalitu produktov? Ak si na naše otázky odpovedala áno a dokážeš nám svoju skúsenosť odprezentovať nielen slovne, ale aj prostredníctvom fotografií, potom hľadáme práve teba. 

  Ako sa zapojiť

  Ak by si sa spolu so svojim dieťatkom rada zúčastnila testovania, stačí ak nám do komentára pod tento článok napíšeš, čím ťa následné dojčenské mlieko HiPP 2 BIO Combiotik®  oslovilo a čím ťa presvedčilo o svojej kvalite.  Nezabudni predstaviť aj malého testera a spomenúť jeho vek. 

  Prihlásiť sa do testovania je možné do nedele 5. 3. 2023. V priebehu týždňa potom vyberieme 20 mamičiek, ktoré potešíme a o ďalších krokoch ich informujeme v internej pošte. 

  Držíme vám palce 🙂

  Dôležité upozornenie: Dojčenie je najlepšie. Výživu konzultujte s lekárom, ďalšie info na obaloch a combiotik.sk. Dbajte na zdravý spôsob výživy dieťaťa. Potravina pre zvláštnu výživu. ³Ako všetky následné mlieka HiPP má vitamíny C a D, ktoré prispievajú k správnej funkcii imunitného systému. V súlade s požiadavkami platnej legislatívy HiPP obsahuje zinok, ktorý prispieva k normálnemu rastu, a vitamín D, ktorý prispieva k normálnemu vývoju kostí a zubov. Metafolin® je registrovanou ochrannou známkou spoločnosti Merck KGaA, Darmstadt, Nemecko. HiPP je jediné následné mlieko s bioaktívnym folátom Metafolin®.

  ¹PROBIOTIK®: Mliečne kultúry L.fermentum vyskytujúce sa v materskom mlieku. Materské mlieko prirodzene obsahuje probiotické kultúry – v individuálnej variabilite a množstve.

  ² PRAEBIOTIK®: Galaktooligosacharidy GOS z BIO laktózy. Laktóza je hlavným sacharidom materského mlieka. Zložky GOS sú tak prirodzene obsiahnuté v materskom mlieku.

  konik_testuje
  20. feb 2023    Čítané 1936x

  Skúsenosti s jarným pobytom v Demänová rezort

  Jednu z najmalebnejších prírodných scenérií Slovenska nájdete istotne na Liptove. Zažijete tu pravú liptovskú zimu ako z rozprávky. No zahanbiť sa nenechá ani jarný Liptov. Jar v týchto končinách je nepochybne plná nádherných kontrastov. Jeden deň sa lyžujete v Jasnej na poslednom snehu sezóny, na druhý deň sadáte na e-bike a spoznávate okolité cyklotrasy. K tomu relax vo wellnesse, ktorý neomrzí v žiadnom ročnom období, animácie pre deti či dobré jedlo,... a baterky dobité v celej rodine! Neváhajte a prihláste sa do ďalšieho testovania jarného pobytu v Demänová rezort!

  Čo budeme testovať

  Jarný pobyt v Demänová rezort34 je jednoducho energický. Na výber je mnoho aktivít priamo v Rezorte, ale aj mimo neho. Samozrejmosťou je wellness v cene pobytu, vydariť sa môže jarná lyžovačka, ale aj cykloturistika po okolitej prírode. V areáli rezortu je k dispozícii FUN Center s 3D bludiskom, mini zipline, bungee trampolínami, či skvelé animácie a špeciálne podujatia. Okrem toho, v tomto období je v areáli menej ľudí, než počas hlavnej sezóny. Nič vám nebráni si jarnú energiu užiť naplno! 

  A aké druhy pobytu sú pre vás v tomto kole testovania pripravené?

  Marcová jarná lyžovačka s ubytovaním na chate priamo pri svahu a s vlastným wellnessom.

  Aprílový pobyt rovnako rozmanitý ako počasie v tomto mesiaci. Buď stihnete posledný sneh, alebo zahájite bike sezónu. Dokonca tu môžete stráviť veľkonočné sviatky.

  Na májový pobyt hľadáme rodiny so staršími aktívnymi deťmi, ktoré by si naplno vychutnali outdoor aktivity, vyskúšali e-biky, poprípade sa vybrali na poriadnu turistiku. Testujúca rodina by sa mohla zúčastniť rodinných bežeckých pretekov - Demänovský FUN RUN, ktorých druhý ročník sa uskutoční 27.5.2023.

  Testerky budú mať v cene ubytovania:

  - pobyt na dve noci pre 2 dospelé osoby a 2 deti (termín po dohode počas týždňa/víkendu závisí od obdobia a obsadenosti),

  - v cene ubytovania je vstup do wellness, Fun Center, Kids Zone, animácie, skipass v SKI Centre,

  - polpenzia,

  - testerky, ktoré budú ochotné zdieľať informácie na svojich sociálnych sieťach a majú dostatočne veľké publikum, môžu získať doplnkové služby zadarmo.

  Koho hľadáme

  Na toto jarné testovanie hľadáme 3 aktívne mamičky s detičkami staršími ako 6 rokov. Si mestský spoločenský typ, ktorý hľadá rezort na oddych pre seba a zábavu pre deti? Dokáže si tvoja rodina naplno užiť a vychutnať všetko, čo rezort ponúka? Preferuješ aktívny oddych a kvalitnú gastronómiu? Ak si na všetky otázky odpovedala áno a si ochotná sa s nami na Modrom koníku o svoje zážitky z testovania podeliť, rada píšeš, si dobrá vo fotení a aktívna na sociálnych sieťach, potom hľadáme práve teba.

  Ako sa zapojiť?

  Ak si myslíš, že by si bola vhodnou kandidátkou na toto testovanie, presvedč nás. Predstav nám tvoju rodinu, odkiaľ ste, koľko majú rokov jej členovia a popíš nám, ktorý z troch možných termínov pobytu by ti najviac vyhovoval a prečo by si chcela testovať pobyt práve vtedy. Pokojne pripoj aj fotografiu. Ak máš svoje verné publikum na Instagrame či Facebooku, pochváľ sa svojim profilom a počtom sledujúcich. Nezabudni napísať, v ktorý mesiac by si chcela pobyt absolvovať. V marci, apríli alebo máji? 

  Prihlásiť sa môžete do nedele 26.2., následne vyberieme 3 mamičky a ich rodiny, ktoré budú môcť vychutnať pobyt v Demänová rezort vo vopred dohodnutom termíne!

  konik_testuje
  14. feb 2023    Čítané 639x

  Skúsenosti s následným dojčenským mliekom Nutrilon Advanced 2

  Vraví sa, že rodičovstvo je neprenosná skúsenosť. Musíte si ním jednoducho prejsť. Niekedy sú lepšie dni, niekedy ťažšie. Každé bábätko je jedinečné, a vec, ktorú jedno s nadšením víta nemusí vyhovovať inému. No nech sa deje čokoľvek, vždy chceme pre svoje dieťatko len to najlepšie. Často to so sebou nesie mnoho zásadných otázok a veľkých rozhodnutí. Starostlivo pripravujeme každú časť výbavičky, dôsledne vyberáme šetrnú kozmetiku, či pracie prostriedky. Ako  potom vybrať tak dôležitú vec, ako následné dojčenské mlieko, aby vyhovovalo potrebám a zdravotnému stavu dieťatka,   ak z nejakého dôvodu nemôžete dojčiť a pediater vám odporučil zaradiť vhodné následne mlieko? Nutrilon a jeho expertný tím študujú materské mlieko už 50 rokov a snažia sa ním inšpirovať pri vývoji receptúr následných mliek. A vy ho budete mať možnosť teraz testovať.

  Čo budeme testovať

  Nutrilon Advanced 27 následné dojčenské mlieko s receptúrou vyvinutou špeciálne pre podporu imunitného systému¹. Zloženie materského mlieka je našou inšpiráciou pre inovácie v oblasti dojčenskej výživy. Naši odborníci sa už 50 rokov venujú odkrývaniu tajomstva materského mlieka, najlepšej výživy pre imunitu detí.

  Inšpirujú sa zázrakmi prírody v hľadaní nových ciest a vkladajú všetky znalosti do receptúr následných mliek Nutrilon. Tieto jedinečné následné mlieka obsahujú vitamíny C¹ a D¹, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému bábätka, a naviac tiež jedinečnú zmes oligosacharidov GOS/FOS. A pretože myslíme aj na prírodu, sú bez palmového oleja.

  Koho hľadáme

  Na testovanie hľadáme 5 mamičiek detí vo veku od ukončeného 6. mesiaca do 12 mesiacov, ktoré nemôžu byť dojčené, a mamičky svoje dieťatko dokrmujú následnou dojčenskou mliečnou výživou.

  Ako sa zapojiť

  Ak by ste sa chceli zapojiť do tohto testovania, stačí, ak nám do komentára pod tento článok napíšete niečo o svojom dieťatku. Pokojne pripojte aj fotografiu, napíšte aký je stravník a nezabudnite napísať jeho vek.

  Zapojiť sa môžete do nedele 19.2.2023. V priebehu týždňa potom vyberieme 5 mamičiek, ktoré potešíme a o ďalších krokoch ich informujeme v internej pošte.

  Držíme vám palce 🙂

  ¹ Vitamíny C a D prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému, podľa požiadaviek legislatívy všetky následné mlieka obsahujú vitamíny C a D.

  Pre výživu dojčiat je najprirodzenejšou a najvýhodnejšou stravou, zastúpením svojich živín a ich kvalitou, materské mlieko. Dojčenské mlieko by sa malo používať na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy ľudí, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa.

  Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výhradné dojčenie do 6 mesiacov veku dieťaťa, a pokiaľ je to možné, pokračovať v dojčení až do dvoch rokov dieťaťa. Vždy majte na pamäti, že rozhodnutie prestať dojčiť môže byť nevratné. Prechod na dojčenské mlieko má i zvýšené finančné a sociálne dopady oproti dojčeniu. Pre zdravie dojčaťa je dôležité dôsledne dodržiavať odporúčaný postup prípravy a dávkovania a použitia dojčenskej výživy uvedený na obale. Spôsob použitia a ďalšie info na obaloch a www.nutriklub.sk

  konik_testuje
  30. jan 2023    Čítané 1995x

  Skúsenosti s produktami Mustela® s patentovaným prírodným zložením Avocado Perseose®

  Výberu vhodnej kozmetiky pre našich najmenších by sme mali venovať minimálne toľko pozornosti, ako výberu iných častí detskej výbavičky, ak nie viac. Počas prvých dvoch rokov musí byť detská pokožka denne hydratovaná a chránená, aj keď na prvý pohľad nejaví žiadne známky diskomfortu. Vďaka svojej jemnosti a hebkosti je náchylnejšia na vonkajšie vplyvy. Preto je dôležité siahnuť po takej kozmetike, ktorá pokožku chráni a hydratuje. A vy máte práve možnosť sa dotestovania takejto kozmetiky prihlásiť.

  Čo budeme testovať

  Mustela® ponúka ucelený rad produktov určených na čistenie, kúpanie a starostlivosť, špeciálne vytvorený tak, aby chránil jemnú pokožku novorodencov, bábätiek a detí už od narodenia¹.Vďaka jedinečnému patentovanému prírodnému zloženiu obsahujúcemu Avocado Perseose® chránia tieto produkty kožnú bariéru, hydratujú a uchovávajú zásoby kožných buniek novorodencov.

  Bublinková pena na vlasy a telo pre deti od narodenia¹ Mustela®6 má jedinečnú vôňu, ktorá prispieva k prebudeniu zmyslov dieťaťa a jeho celkovej pohode. Samozrejmosťou je, že neštípe v očiach. Obsahuje 91% zložiek prírodného pôvodu, prírodný výťažok z nevädze má zjemňujúce účinky. Morské stopové prvky pomáhajú udržiavať vyváženú hydratáciu v pokožke. Mierne povrchovo aktívne látky jemne čistia a bránia vysušovaniu pokožky.

  Masážny olej s avokádovým olejom Mustela®8 je  je ideálny na masáž celého tela. Suchý olej sa rýchlo vstrebáva, nemastí a bábätko bude po masáži pokojné a jeho pokožka do hĺbky hydratovaná a voňavá. Ochranné rastlinné oleje (olej zo semien granátového jablka, slnečnicový olej) sa postarajú o správnu hydratáciu. Obsahuje 99% prírodných zložiek. Má vysokú kožnú toleranciu, klinicky preukázanú účinnosť, je dermatologicky testovaný a vhodný pre deti už od narodenia¹.

  Hydratačné telové mlieko Mustela® Hydra Bébé®25 poskytuje telovú starostlivosť pre každodenné používanie pre deti od narodenia¹. Posilňuje kožnú bariéru a uchováva zásoby kmeňových buniek. Okamžite a dlhodobo hydratuje citlivú detskú pokožku a zanecháva ju hebkú, pružnú a jemnú. Slnečnicový olej hydratuje (bohatý na sterol, zdroj esenciálnych mastných kyselín), vitamín E chráni pokožku pred škodlivými vplyvmi zvonku a udržuje ju krásne hebkú. Rastlinný glycerín zvlhčuje pokožku a chráni ju pred odparovaním vody. Potešenie z používania umocňuje ľahká a fluidná textúra, pocit nádherne hebkej a hydratovanej pokožky a jedinečná vôňa.  

  Detský krém na zapareniny Mustela® Bébé23 predstavuje ideálnu starostlivosť na podráždenú a začervenanú pokožku detí už od narodenia. Vitamínový krém s komplexom patentovaných prírodných látok s trojitým účinkom zaistí kompletnú starostlivosť o zadoček bábätka po výmene plienok.² Dermatologicky a pediatricky testované Avocado Perseose® pochádza z udržateľných zdrojov, pomáha udržať správnu hladinu hydratácie v pokožke a chráni kmeňové bunky jemnej detskej pokožky. Obsahuje 98 % prírodných zložiek. Krém proti zapareninám pri prebaľovaní Mustela Bébé – predchádza, upokojuje a regeneruje, aby bolo bábätko spokojné.

  Koho hľadáme

  Na toto testovanie hľadáme 5 mamičiek a ich detičiek vo veku do 4 rokov, ktoré majú normálnu pokožku, bez kožných problémov. Mamičky, ktoré uprednostňujú kvalitnú kozmetiku s prevažne prírodným zložením v starostlivosti o pokožku ich detí. Ak si sa v popise vyššie našla a dokážeš nám svoju skúsenosť odprezentovať nielen slovne, ale aj prostredníctvom fotografií, hľadáme práve teba.

  Ako sa zapojiť

  Ak by si sa spolu so svojim dieťatkom rada zúčastnila testovania, stačí ak nám do komentára pod tento článok predstavíš svoje dieťatko, ktoré by kozmetiku testovalo a aký typ pokožky má. Pokojne pripoj aj fotografiu.

  Zapojiť sa je možné do nedele 5.2.2023. V priebehu týždňa potom vyberieme 5 mamičiek, ktoré potešíme a o ďalších krokoch ich informujeme v internej pošte.

  Držíme vám palce 🙂

  ¹ Novorodenci podľa NICU.

  ² Slepá štúdia in vivo vykonaná pod dermatologickou a pediatrickou kontrolou na 192 deťoch vo veku 3 až 12 mesiacov s intenzívnym začervenaním. Klinické hodnotenie D0 a D5 - klinické hodnotenie plienkovej vyrážky na 11 parametroch (intenzita NR, drsnosť, suchosť kože, postihnutie kožných záhybov, rozsah NR, atď.).