Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
konik_testuje
25. máj 2018 Čítané 138x

Testovanie domácich testov Veroval  známej značky Hartmann skončilo a radi by sme vám predstavili zaujímavé postrehy mamičiek, ktoré si testy vyskúšali na vlastnej koži a s vlastnou krvou ;) Nebolo to nič strašidelné ani nepríjemné, tak čítajte ďalej.

Vyskúšali sme testy na na zistenie alergií (spoľahlivosť 94%), neznášanlivosti lepku (spoľahlivosť 98%), CRP (spoľahlivosť 95%), nedostatku železa (spoľahlivosť 95%) a boreliózy (spoľahlivosť 95%). Testy sú veľmi jednoducho prevedené, aby úplne každý zvládol ich použitie v pohodlí domova.

Prečo sa mamičky zapojili?

Používateľka @bendinko nám napísala, že má podozrenie na neznášanlivosť lepku. Často zneli dôvody rôznych alergií a obáv z nedostatku železa v krvi.

Mamička @angieska vyzdvihla pohodlnosť testovania doma takto: „Ja som alergik od puberty.“ Svoj problém riešila na viacerých oddeleniach. „Čakacie doby u lekárov sú otrasné, čoraz viac sa musí človek spoliehať na seba a možnosti, ktoré môže urobiť ešte doma, aby nemusel obehať veľa špecialistov, niektorých zbytočne a strácať tak čas čakaním.“ 

Čo Veroval vlastne je?

Veroval je domáci test na získanie rýchlych a zdravotnícky spoľahlivých odpovedí na celú škálu dôležitých zdravotných otázok. Medzi jeho hlavné výhody zaraďuje používateľka @motylikova jeho rýchlosť, presnosť, pohodlie, jednoduchosť a dostupnosť.

Ako ho použiť ?

@angieska testovala test na zistenie nedostatku železa v krvi. V recenzii podrobne popísala balenie, ktoré obsahovalo „nádobku s riediacim roztokom na vzorky, tampón napustený alkoholom, automatickú lancetu, sklenenú kapiláru, testovaciu kazetu, pipetu a náplásť. Súčasťou bol aj podrobný obrázkový návod, nebol problém pochopiť, ako sa má test vykonať.“ Pichla si potrebným nástrojom do prsta, odobrala dostatočne veľkú kvapku krvi, tú vložila na určené miesto na teste a počkala 10 minút.

Test na boreliózu z kliešťa ocenila predovšetkým @anibrano, ktorej sa potvorka prisala prvýkrát v živote. „Po prvom prečítaní manuálu som bola prekvapená, lebo som si pôvodne myslela, že test sa robí z krvi človeka. Avšak je to naopak. Test sa uskutočňuje pomocou tekutiny, ktorú získame rozdrvením kliesťa. Vybrala som kliešťa, vzala skúmaku, vložila kliešťa do nej a pridala kvapky činidla. Rozdrvila som ho drevenou tyčinkou (z balenia, pozn.), aby som získala potrebnú tekutinu. Pipetou nasala tekutinu a nakvapkala tekutinu na políčko testovacej sady. Po 10-tich minútach sme mali výsledok. Našťastie výsledok bol negatívny.“

A čo s výsledkom? 

@tana_v odporúča aj po testovaní navštíviť lekára. „Test Veroval vám zistí neznášanlivosť lepku. Ak vám však vyjde pozitívny výsledok, tak musíte ísť k lekárovi. Ak vaše zdravotné problémy stále pretrvávajú a test bol negatívny, taktiež navštívte lekára. Konečnú diagnózu musí vždy určiť lekár. Zdravie máme predsa len jedno.“

Vyskúšali ste Veroval v pohodlí domova aj vy? Dajte nám vedieť v komentári. Kompletné recenzie žien nájdete v Diskusiách tu.

konik_testuje

#test_veroval

Čítaj celý článok
konik_testuje
25. máj 2018 Čítané 1886x

Mamičky, tí vaši nezbedníci sú večne vonku a potom domov prídu od hlavy po päty od blata, trávy a prachu? To môžete naozaj každý deň prať. A čo vaši domáci maznáčikovia? Prosia o pohladenie a ako poďakovanie, máte od nich chlpatý sveter, ktorý hodíte rovno do práčky?

Nevadí, práčka vyperie... A s úplnou novinkou SAVO Bez chlóru na pranie vyperie vašu bielizeň navyše hygienicky čisto, aby baktérie a alergény nedostali u vás doma šancu.

Vitajte pri novom testovaní.

Čo testujeme

SAVO Bez chlóru univerzálny prací gél na bielu aj farebnú bielizeň pre hygienickú čistotu. Stará sa o vlákna vašej bielizne, pomáha odstraňovať viditeľné škvrny aj neviditeľné baktérie.

Vďaka účinku dvojitej akcie preniknú pracie prostriedky SAVO Bez chlóru hlboko do vlákien oblečenia, kde si hravo poradia aj s odolnými škvrnami. Moderné zloženie je síce silné ale veľmi jemné - k oblečeniu aj k vašej pokožke. Tak si môžete vychutnať nosenie čistého oblečenia každý deň, ktoré bude navyše sviežo voňať.

Koho hľadáme

Hľadáme 10 žien, ktoré nedajú dopustiť na hygienicky čistú a voňavú bielizeň. Mali by to byť mamičky starších školákov, ktoré majú doma alergikov, alebo majiteľky domácich miláčikov - psov alebo mačiek. Jednoducho, hľadáme ženy, ktoré sa rady starajú o svojich blízkych a milujú vôňu čistoty.

Ako sa zapojiť

Zapojíte sa jednoducho. Stačí, keď napíšete svoj komentár pod tento článok, v ktorom napíšete, či spĺňate jednu z vyššie uvedených podmienok (alebo všetky?). Tiež napíšte niečo málo o sebe, svojej domácnosti a to, či výrobky SAVO Bez chlóru poznáte.

Čas na napísanie komentára máte do nedele 27. 5. 2018 a v pondelok 28. 5. 2018 vyberieme mamičky, ktoré budú testovať a ktoré oslovíme cez internú poštu.

Držíme palce a tešíme sa na vaše komentáre!

konik_testuje

#test_savo

Čítaj celý článok
konik_testuje
24. máj 2018
Povedzte nám, čo všetko robot na obrázku podľa vás ovláda? Za každý tip dostanete 10 srdiečok!

#test_klarstein
Zobraz celú správu
(1 fotka)
konik_testuje
Správa bola zmenená 24. máj 2018
Používate produkty značky Vichy? Ak áno, tak nám napíšte do komentára ktoré a pošleme vám 3 srdiečka pre radosť.

A dávame do pozornosti aj novinku Vichy Minéral 89 Hyaluron-Booster, ktorú si tiež zamilujete. Otestujte ju s nami práve teraz: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar...

#test_mineral89
Zobraz celú správu
(1 fotka)
konik_testuje
24. máj 2018
Pripomíname testovanie pooperačnej podprsenky PI Ideál. :relaxed:

Zverte svoje nové lásky po opke tej najkvalitnejšej kompresívnej podprsenke. Tá vám zaručí komfort a dokonalú starostlivosť pri zotavovaní.

Zapojiť sa môžete jednoducho tu: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar...

#test_siklienka
Zobraz celú správu
(1 fotka)
konik_testuje
24. máj 2018 Čítané 1730x

Pripravili sme pre vás špeciálne a jedinečné testovanie! Užívať si bude vaša pleť, ktorá potrebuje hydratáciu, posilnenie a vyplnenie. Veď tá deň čo deň bojuje s externými aj internými faktormi, ktoré sa na nej nepekne podpisujú.

Pridajte ako prvý krok do svojej každodennej starostlivosti o pleť Vichy Minéral 89 Hyaluron-Booster vďaka testovaniu aj vy.

Čo testujeme

Vichy Minéral 89 Hyaluron-Booster je novinka od dermokozmetickej značky Vichy pre hydratáciu, posilnenie a vyplnenie pleti. Posilňuje funkciu kožnej bariéry a pôsobí tak proti vonkajším i vnútorným agresorom ako je znečistenie, stres alebo únava. Obsahuje 89 % koncentráciu mineralizujúcej vody Vichy pre posilnenie, regeneráciu a obnovu pH. Spolu s vysokou dávkou kyseliny hyalurónovej zaisťujú hydratáciu a vyplnenie pleti.

Má jemnú gélovú konzistenciu, ktorá sa výborne zapracuje do pleti. Tá získa okamžitú sviežosť a hydratáciu. Booster je vhodný pre všetky vekové kategórie a na každý typ pleti. Navyše je hypoalergénny, neobsahuje parfemáciu, alkohol, farbivá a silikóny. Obsahuje len 11 ingrediencií - minimalistické zloženie tohto boostra je namiešané pre maximálny výsledok.

Koho hľadáme

Hľadáme 10 moderných žien, ktoré si pre starostlivosť o pleť vytvorili vlastné rituály. Milujú sa o seba starať a rady si doprajú len to najlepšie. Zaujíma ich zloženie kozmetických produktov, poznajú svoju pleť a chcú vyskúšať dermokozmetiku z lekární.

Taktiež sú aktívne na sociálnych sieťach a samozrejme, tu na koníku. Fotografujú, píšu a šíria svoje názory ďalej.

Ako sa zapojiť

Získať Vichy Minéral 89 Hyaluron-Booster na testovanie je jednoduché. Stačí, ak napíšete pod tento článok komentár - prečo by sme ho mali poslať práve vám. Napíšte niečo o sebe a svojom vzťahu k starostlivosti o pleť.

Čas na napísanie komentára máte do nedele 28. 5 a v pondelok 29. 5 prebehne výber žien na testovanie. Vybrané ženy budeme kontaktovať internou poštou my.

Držíme vám palce a tešíme sa na vaše komentáre.

Konik_testuje

#test_mineral89

Čítaj celý článok
konik_testuje
Správa bola zmenená 24. máj 2018
Mamičky, horúca otázka. Už ste dnes prali? A koľko práčok? : D

A - jednu a neplánujem pokračovať, dám si kávu a hotovo
B - dve až tri a už by to aj stačilo
C - dnes to bude nonstop, zachráňte ma

A viete, že so SAVO Bez chlóru univerzálnym pracím gélom by bola vaša bielizeň voňavá a hygienicky čistá? Otestujte ho s nami: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar...

#test_savo
Zobraz celú správu
(1 fotka)
konik_testuje
23. máj 2018 Čítané 1460x

Dotiahnuť operáciu poprsia do dokonalosti môžete aj vy. A to nielen dôsledným dodržiavaním lekárskych pokynov, ale i voľbou správnej kompresívnej pooperačnej podprsenky. Aj pooperačná podprsenka môže byť pekná, ženská a dokonale podporiť vaše nové prednosti. Spoločnosť LIPOELASTIC počúva želania svojich zákazníčok a prišla na trh s pooperačnou podprsenkou PI Ideál.

A práve tú môžete s nami otestovať.

Čo testujeme

Spoločnosť Siklienka ponúka niekoľko typov pooperačných podprseniek značky LIPOELASTIC. Všetky produkty tejto značky majú certifikát kvality OEKO-TEX. Ten potvrdzuje absenciu akýchkoľvek škodlivých látok v nich. Model PI Ideál je vhodná predovšetkým na nosenie v prvej pooperačnej fáze. Vďaka príjemnému materiálu a nenápadnému strihu ju však pacientky môžu využiť i dlhšie. Spoločnosť LIPOELASTIC zapracovala aj na priedušnosti materiálu a znásobila jeho príjemnosť na dotyk. Daný efekt sa podarilo docieliť vďaka pletenému materiálu s označením RIB – materiál rebrový alebo rebrinový. RIB materiál obsahuje navyše nanočastice striebra, ktoré zabraňujú rastu baktérií, urýchľujú proces hojenia a eliminujú zápach.

Ak by ste na nosenie kompresívnej pooperačnej podprsenky nekládli dôraz, môžete si spôsobiť posunutie implantátu, prípadne poklesnutie oslabeného tkaniva po operácii, čiže výraznú asymetriu. Pooperačné podprsenky bývajú navrhnuté tak, aby implantáty stabilizovali v ideálnej polohe, tvarovali kontúry a viedli k čo najprirodzenejšiemu výsledku. Netreba zabúdať na fakt, že pooperačná podprsenka znižuje bolestivosť poprsia po zákroku, minimalizuje opuchy, urýchľuje proces hojenia a zlepšuje cirkuláciu krvi v prsníkoch.

Výhodami pooperačnej podprsenky PI Ideál sú:

 • vyvážená kompresia
 • bezšvové vyhotovenie
 • širšia elastická guma v oblasti pod prsiami, ktorá zabraňuje rolovaniu smerom nahor
 • vyšší výstrih, ktorý pokrýva celý hrudník, čím prispieva k dokonalej stabilizácii
 • pohodlné zapínanie na háčiky v prednej časti a na ramienkach

Koho hľadáme

Hľadáme 10 žien, ktoré už podstúpili zväčšenie poprsia implantátmi alebo majú operáciu naplánovanú najneskôr na jún 2018 a rady by svoje nové prednosti zverili do skutočne kvalitnej a modernej pooperačnej podprsenky. Mali by to byť sebavedomé ženy, ktoré chcú zvýrazniť svoju ženskosť a krásu. Sú moderné a aktívne na sociálnych sieťach.

Ako sa zapojiť

Zapojenie je veľmi jednoduché. Stačí, ak napíšete komentár pod tento článok, v ktorom uvediete termín operácie a aj dôvod, prečo ju podstúpite. :slight_smile:

Čas na zapojenie sa máte do nedele 28.5.2018 a v pondelok 29.5.2018 prebehne výber žien na testovanie, ktoré oslovíme internou poštou. 

Držíme palce a prajeme rýchle zotavenie sa po operácii.

#test_siklienka

Čítaj celý článok
konik_testuje
22. máj 2018
Mamičky, čo by ste chceli mať od značky Klarstein doma?

A – domáce spotrebiče
B – kuchynské spotrebiče
C – techniku na chladenie a kúrenie
D – niečo pre modernú domácnosť

Odporučte nám svojho obľúbenca a potešíme vás 4 srdiečkami.

A chcete si svoju zbierku miláčikov rozšíriť? Tak sledujte náš profil, pretože už o týždeň spustíme peckové testovanie dizajnových mašiniek z Nemecka.

#test_klarstein
Zobraz celú správu
(1 fotka)
konik_testuje
17. máj 2018
Hydratujte, čistite a rozmaznávajte svoju pleť. Prečo? Pretože si to zaslúži. A vy tiež. Ste jedinečná, krásna a skvelá. :relaxed:

Stačí, keď sa zapojíte do testovania s radom Hydra Végétal od Yves Rocher a výsledný efekt bude zaručený.

https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar...

#test_yvesrocher5
Zobraz celú správu
(1 fotka)
konik_testuje
16. máj 2018 Čítané 2840x vybrali sme

Ak je vaším najobľúbenejším koníčkom športovanie a v kuchyni vymýšľate rôzne zdravé recepty, máme tu pre vás testovanie s Powerlogy, ktoré by vás mohlo zaujímať.

Produkty značky sú určené všetkým aktívnym ľuďom, ktorým záleži na životospráve a zlepšovaní vlastného výkonu. Nie len fyzického, ale aj mentálneho a celkovo tak zabezpečiť potrebnú energiu pre realizáciu vlastných cieľov naplneného života.

Čo testujeme

V testovaní si posvietime na tri balíčky zdravých potravín Powerlogy:

 1. Gourmet balíček

POWER NOUGAT BIO 

70 %-ný lieskovo-orieškový krém s výberovou čokoládou Fino de Aroma. Výborne sa bude hodiť ako doplnok k vašim raňajkám. Bez palmového oleja, laktózy, lepku, konzervantov a rafinovaného cukru.

POWER BUTTER

Chrumkavé mandľové maslo z jemne pražených BIO mandlí.  Bez palmového oleja, laktózy, lepku, konzervantov a cukru.

POWER CHOCOLATE BIO

Výberová BIO Bean-To-Bar čokoláda s celými lieskovcami a s javorovým cukrom.

Bez mlieka, bez lepku, bez lecitínu, bez arašidov a akýchkoľvek konzervantov.

 • Športový balíček

POWER MCT OIL 

Špeciálne extrahovaný MCT olej, ktorý obsahuje len najefektívnejšie MCT triglyceridy so stredne dlhým reťazcom pre okamžitú energiu bez akýchkoľvek prídavkov a 100 % kokosového pôvodu. Pre podporu funkcie mitochondrií a zvýšený mentálny i fyzický výkon.

POWER COLLAGEN

Špeciálny všestranný prírodný proteín bez akýchkoľvek príchutí, prídavkov a bez laktózy prospievajúci ku kompletnému príjmu dôležitých esenciálnych aminokyselín. Pre fuknčnú výživu pokožky, vlasov, nechtov, kostí, šliach, kĺbov a chrupaviek. Bez laktózy, lepku, konzervantov, cukru a umelých sladidiel.

POWER COFFEE DECAF ARABICA BIO

Power coffee bez kofeínu s použitím najnovšej metódy jeho nechemického odstránenia – SWISS WATER PROCESS v BIO kvalite pražená na Slovensku. 100 % arabika z Hondurasu, BIO certifikácia a pestovanie bez použitia pesticídov a chemikálií.

 • Všeobecný balíček

EXTRA PANENSKÝ BIO OLIVOVÝ OLEJ

Talianský olej SABINO LEONE z rodinnej farmy LEONE s históriou staršou ako 200 rokov, no v súčasnosti s najinovatívnejšími a ekologickými technológiami na spracovanie olív. Za studena lisovaný, len mechanicky spracovaný, extra panenský olivový olej výraznej arómy a chuti, no extrémne nízkej kyslosti 0,1 %. Má ovocné telo s chuťou mandlí a byliniek.

PREMIUM PISTACCHIO KRÉM 

Extra jemný pistáciový krém s olivovým olejom, kešu orechmi a štipkou citrónovej kôry z najkvalitnejších talianskych ingrediencií. Bez palmového oleja, laktózy, lepku, konzervantov a rafinovaného cukru.

POWER COFFEE DECAF ARABICA BIO

Power coffee bez kofeínu s použitím najnovšej metódy jeho nechemického odstránenia – SWISS WATER PROCESS v BIO kvalite pražená na Slovensku. 100 % arabika z Hondurasu, BIO certifikácia a pestovanie bez použitia pesticídov a chemikálií.

Powerlogy filozofia je zakódovaná v chuti byť neustále o niečo lepší a prinášať špeciality čistej chuti pre silné zdravie a vysoký výkon. Powerlogy je slovenská firma na čele so zakladateľom Dušanom Plichtom. Produkty Powerlogy sú určené všetkým aktívnym a kreatívnym ľuďom, ktorí hľadajú zdravú energiu a vysokú kvalitu.

Koho hľadáme

Hľadáme 10 športovo založených žien, pre ktoré je funkčnosť, zdravie a vzhľad tela veľmi dôležitými súčasťami celkového šťastia. Mali by to byť aktívne, moderné a štýlové ženy, ktoré si užívajú zdravý životný štýl a sledujú súčasné food a fitness blogy. Hľadajú pre seba aj svoju rodinu to najlepšie, siahajú prevažne po BIO kvalite a čistom spracovaní. Jedlo si neodopierajú, naopak, vychutnávajú si ho, avšak v rozumnej miere a bez výčitiek.

Ako sa zapojiť

Do možnosti získať jeden z troch balíčkov Powerlogy, sa zapojíte napísaním komentára pod náš článok. V ňom nám v prvom rade napíšte, aký je váš vzťah k zdravému stravovaniu a zdravému životnému štýlu.

A tiež nám napíšte, ktorý balíček by ste chceli otestovať práve vy. Gourmet, sporty alebo všeobecný?

Čas na napísanie komentára máte do nedele 13. 5. 2018 a v pondelok 14.5. 2018 vyberiem spolu s Dušanom Plichtom 10 žien, ktoré si užijú testovanie.

Kočky, držíme vám palce a budeme sa tešiť na vaše komentáre,

Váš konik_testuje

#test_powerlogy2

Čítaj celý článok
konik_testuje
16. máj 2018 Čítané 2387x vybrali sme

Voda je život. Platí to pre každý organizmus na našej planéte a tiež to platí pre našu pleť. Aby nebola dehydratovaná a náchylnejšia na vrásky, musíme sa o ňu starať s veľkou pozornosťou práve na dostatočnú hydratáciu. Veď krásna, svieža a žiariaca pleť je hneď po úsmeve tým najkrajším, čo žena môže mať.

Vitajte pri novom, hydratačnom, testovaní, dámy. :slight_smile:

Čo testujeme

Testovať budeme vynovený rad Hydra Végétal rastlinnej kozmetiky Yves Rocher.

Balíček, ktorý vám pošleme, bude obsahovať:

Všetky tieto produkty majú spoločné jedno: obsahujú výťažok z kosmatcovníka jedlého, ktorý bol vypestovaný v režime ekologického poľnohospodárstva. Tento sukulent je vo svete botaniky známy svojou húževnatosťou prežiť aj v nepriaznivých podmienkach.

Jednoducho preto, že jeho listy sýto zelenej farby dokážu efektívne zadržať vodu. A tú si drží aj napriek okolitým podmienkam, ktoré iným rastlinkám neprajú.

Ďalej majú tieto produkty spoločnú schopnosť vašu pleť hydratovať a rozžiariť a sú vhodné pre normálnu až zmiešanú pleť. Navyše, aj balenie odzrkadluje ekologické smerovanie značky, produkty sú v ekologickom balení.

Koho hľadáme

Hľadáme 10 žien, ktoré potrebujú svoju pleť dostatočne hydratovať. Mali by to byť moderné ženy, ktoré starostlivosť o pleť nemajú umiestnenú na poslednom mieste. Chcú byť stále krásne a už majú vytvorené svoje rituály, no niečo im v nich chýba.

Taktiež by to mali byť aktívne a rozhladené ženy, ktoré si všímajú detaily, rady sa pýtajú a hľadajú riešenia. Blogujú, fotografujú a delia sa o svoj názor. Nie je im ukradnutá ekológia a radšej siahajú po ekologicky priateľských produktoch. Značku Yves Rocher poznajú a majú už niečo z nej vyskúšané.

Ako sa zapojiť

Stačí, keď nám pod článok umiestnite komentár, v ktorom nám popíšete svoju pleť. Je dehydratovaná? Pne vám na rôznych miestach a máte pocit, že je stále „smädná“?

Umývanie vodou ju len viac vysušuje a vás už nebaví tento paradox? Tak to napíšte... Zapojenie je také jednoduché. :slight_smile:

Čas na zapojenie máte do nedele 20. 5. 2018 a v pondelok 21. 5. 2018 sa pozrieme na vaše komentáre. Vyberieme 10 žien, ktoré oslovíme prostredníctvom internej pošty. V pondelok tiež môžete čakať náš oznam dole v komentároch o ukončení výberu.

Pokiaľ sa vám nechce čakať na výsledky výberu žien na testovanie, Hydra Végétal produkty nájdete aj v Yves Rocher e-shope alebo vo svojej obľúbenej zelenej predajni.

Držíme všetkým palce a tešíme sa na vaše komentáre, žienky.

Konik_testuje

#test_yvesrocher5

Čítaj celý článok
konik_testuje
14. máj 2018
Čo momentálne potrebuje vaša pleť?

A - hydratáciu
B - posilnenie
C - vyplnenie

Ak je to jeden z bodov alebo kombinácia všetkých, tak vás určite poteší nové testovanie s Vichy. Detaily vám prezradíme už o týždeň, no napovieme vám: budeme testovať najočakávanejšiu novinku tohto roka značky Vichy. Máte sa na čo tešiť. :relaxed:

#test_mineral89
Zobraz celú správu
(1 fotka)
konik_testuje
Správa bola zmenená 14. máj 2018
Ktorú z vás čaká najbližšie dni plastická opka?

Estetická medicína pomáha čoraz viac ženám, ktoré sa chcú jednoducho cítiť dobre vo svojom tele! Na Slovensku patrí spoločnosť Siklienka vďaka svojim produktom už 25 rokov medzi neoddeliteľnú súčasť plastickej chirurgie.

Pripravujeme pre vás test novinky, ktorá je veľmi dôležitá pre dokonalý výsledok operácie poprsia...

Skúste hádať o aký produkt sa jedná a za správnu odpoveď dostanete 5 srdiečok.

Sledujte náš profil a už o týždeň vám prezradíme viac.

#test_siklienka
Zobraz celú správu
(1 fotka)
konik_testuje
14. máj 2018
Budeme spolu prať! A nie hocijako. Ale naozaj hygienicky čisto. S novinkou Savo Bez chlóru, ktorú vám dáme otestovať.

Ale ešte predtým, zaujíma nás, čo periete najčastejšie?

A - detské farebné oblečenie
B - spodná bielizeň
C - posteľná bielizeň
D - biela bielizeň

#test_savo
Zobraz celú správu
(1 fotka)
konik_testuje
10. máj 2018
Čo z testovacieho balíčka potravín Powerlogy by vás potešilo najviac?

A - extra panenský bio olivový olej
B - power coffee decaf arabica bio
C - power nougat krém

Vybertie si ten svoj na testovanie tu: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar...

#test_powerlogy2
Zobraz celú správu
(1 fotka)
konik_testuje
10. máj 2018
Ženy, začali vám vypadávať vlasy? A bolo to ešte pred pôrodom alebo po ňom?

A - pred pôrodom
B - po pôrode

Dajte nám vedieť a pošleme vám 4 srdiečka. :relaxed: A nezabúdajte, že si môžete zachrániť svoje vlasy s Plantur21, ktoré testujeme: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar...

#test_plantur21
Zobraz celú správu
(1 fotka)
konik_testuje
Správa bola zmenená 10. máj 2018
Všetky z vás, ktoré siahate po mliečkach a výživách HiPP, určite dobre viete, že má značka aj vlastný rad jemnej kozmetiky. Stihli ste ju už vyskúšať? Ak nie, tak s nami máte jedinečnú príležitosť tak urobiť práve teraz.

Na čo sa z testovacieho balíčka tešíte najviac?

A - pleťový olej
B - sprchový gél
C - pleťové mlieko
D - vlhčené obrúsky

Výzvu nájdete tu: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar...

#test_hipp2
Zobraz celú správu
(1 fotka)
konik_testuje
10. máj 2018 Čítané 1687x vybrali sme

Stále viac mladých žien sa sťažuje na predčasné vypadávanie vlasov a ich nedostatočný rast. Stres, diéty, jednostranná strava alebo intenzívna športová záťaž môžu mať negatívny vplyv na vlasy. A to nehovoríme o problémoch s vlasmi po pôrode... Veď to určite poznáte.

Na pomoc však prichádza nutri-kofeínový komplex v podobe prípravkov Plantur 21, ktoré budete môcť s nami otestovať.

Čo testujeme

Testovať budete silnú dvojku nutri-kofeínového elixíru a šampónu Plantur 21 po dobu jedného mesiaca, pre čo najlepší efekt.

Plantur 21 Nutri-kofeínový elixír, 200 ml - tonikum, ktoré slúži ako intenzívna ochrana pred predčasným vypadávaním vlasov. Tento elixír bol špeciálne vyvinutý pre mladé ženy a zaisťuje ochranu pred vyčerpaním energie vo vlasových korienkoch a tým zabraňuje predčasným poruchám rastu vlasov. Elixír by sa mal aplikovať denne a bez oplachovania. Medzi účinné látky tohto malého zázraku patria kofeín, ktorý aktivuje korienky a zlepšuje rast vlasov, biotín, ktorý reguluje rovnováhu energie vo vlasových korienkoch, zinok ako rastový faktor, ďalej vápnik a horčík.

Plantur 21 Nutri-kofeínový šampón, 250 ml - šampón, ktorý vďaka unikátnej receptúre necháva prenikať silný nutri-kofeínový komplex do vlasových folikulov už pri umývaní. Nutri-kofeínový šampón bol vyvinutý a je vhodný aj na farbené a poškodené vlasy. Obsahuje zvláčňujúce látky, ktoré naprávajú vlasy bez ich zaťaženia. Šampón nepredstavuje pre vlasy žiadnu záťaž, pretože neobsahuje silikóny!

Rovnako ako Plantur 21 Nutri-kofeínový elixír, obsahuje Plantur 21 Nutri-kofeínový šampón biotín, horčík, vápnik a zinok. Sú dôležité pre zdravý a intenzívny rast vlasov a ich krásu.

Oba prípravky sa odporúčajú používať denne pre čo najlepší efekt.

Koho hľadáme

Hľadáme 10 žien po pôrode, čerstvé mamičky, ktoré trápi vypadávanie vlasov. Alebo ženy, ktoré už potrebujú skutočné riešenie ich problému s vlasmi a nie len posledné marketingové výmysly.

10 žien, ktoré hľadáme, by mali byť mladé aktívne ženy, ktorým problémy s vlasmi ešte nespôsobil vek, ale hektický životný štýl, prípadne pôrod.

Ako sa zapojiť

Zapojíte sa napísaním komentára, v ktorom nám napíšete, ako sú na tom vaše vlasy. Ako vyzerali pred nástupom problémov? Ako vyzerajú teraz a ako sa kvôli nim cítite? Napíšte nám to všetko.

Čas na zapojenie sa, máte do nedele 13.5.2018 a hneď v pondelok 14. 5. 2018 prebehne výber žien na testovanie. Vybrané ženy budeme kontaktovať internou poštou my.

Držíme palce!

konik_testuje

#test_plantur21

Čítaj celý článok
konik_testuje
9. máj 2018 Čítané 2442x vybrali sme

Pretože práve pri bábätkách na citlivej a jemnej starostlivosti záleží. Otestujeme obľúbenú detskú kozmetiku HiPP, pretože HiPP je BEZ...

Čítajte ďalej a dozviete sa viac!

Čo testujeme

Testujeme cestovnú sadu detskej kozmetiky HiPP obsahujúcu pleťový olej, sprchový gél, pleťové mlieko a vlhčené obrúsky.

HiPP je BEZ zložiek, ktoré môžu byť potenciálne alergénne, je to totiž bez: parabénov, éterických olejov, PEG emulgátorov, parafínového oleja, silikónových olejov, pšeničnej bielkoviny a aluminiových solí.

A pozor! Testovací balíček kozmetických miniatúr bude naozaj veľký. Z každého produktu dostanete dva kusy, aby ste mohli obdarovať svoju kamošku alebo niekoho z rodiny. :slight_smile:

Koho hľadáme

Hľadáme 10 mamičiek s bábätkami do 6 mesiacov. Mali by to byť aktívne mamičky, ktoré rady siahajú po rokmi overených značkách a zaujímajú sa o zloženie kozmetiky. Mali by to byť ženy, ktoré sa rady podelia o svoj názor, veci rady skúmajú a hodnotia. A v neposlednom rade sú na koníku aktívnymi prispievateľkami.

Ako sa zapojiť

Získať balíček na testovanie je jednoduché, stačí sa zapojiť napísaním komentára pod tento článok. A čo v ňom napísať? Dajte nám vedieť, aké máte večerné rituály pred ukladaním bábätna na noc. Taktiež nezabudnite napísať aj vek svojho dieťaťa.

Čas na napísanie komentára máte do nedele 13.5 a v pondelok 14.5 prebehne výber mamičiek na testovanie, ktoré oslovíme internou poštou.

Všetkým držíme palce a tešíme sa na vaše komentáre.

konik_testuje

#test_hipp2

Čítaj celý článok
konik_testuje
7. máj 2018
Keby ste mali popísať len jedným slovom svoju pleť, tak aké slovo by to bolo?

A – dehydratovaná
B - suchá
C – normálna
D – zmiešaná
E – mastná
F - citlivá

Ak ste napísali dehydrovaná, tak vás potešíme novým testovaním s Yves Rocher. Vynovený hydratačný rad Hydra Végétal vám prinesieme už o týždeň. :relaxed:

#test_yvesrocher5
Zobraz celú správu
(1 fotka)
konik_testuje
6. máj 2018
Vedeli ste, že názov značky telovej kozmetiky Linola má špeciálny zmysel? A viete aký? Tak nám napíšte svoju odpoveď do komentára a pošleme vám 3 srdiečka.

Pomôcku nájdete tu: http://www.linolapredeti.sk/

#test_linola2
Zobraz celú správu
(1 fotka)
konik_testuje
6. máj 2018
Intolerancia laktózy? Koho sa týka?

A - mňa
B - mojich detí
C - manžela

Máme však pre vás dobrú správu! Ani pri laktózovej intolerancii sa nemusíte vzdať obľúbených mliečnych výrobkov. Rajo ich vyrobilo špeciálne pre vaše potreby a s nami môžete Laktofree balík otestovať.

Zapojte sa pod článkom: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar...

#test_rajo3
Zobraz celú správu
(1 fotka)
konik_testuje
4. máj 2018 Čítané 1798x vybrali sme

Pocit nafúknutého brucha a neznesiteľného tlaku? Mávate kŕče v bruchu? Ďalšie nepríjemné tráviace problémy? Ak týmto všetkým trpíte po konzumácii mliečnych výrobkov, asi patríte k 20 % Slovákov, ktorých trápi intolerancia laktózy. Dobrou správou však pre vás je, že sa mlieka nemusíte vzdať úplne.

Môžete siahnuť po bezlaktózovom rade Rajo Laktofree, ktorý si spolu otestujeme.

Čo testujeme

Testovať budeme poriadne veľký balík pre tých, ktorých trávenie nespracúva laktózu tak, ako by malo. A čo bude obsahovať?

 • Plnotučné mlieko
 • Polotučné mlieko
 • Tvaroh
 • Smotanu na varenie
 • Smotanu na šľahanie

Výrobky Rajo Laktofree sú vyrobené pridaním enzýmu laktáza. Tento enzým rozkladá mliečny cukor na jednoduchšie a ľahšie stráviteľné cukry, a preto s trávením bezlaktózových výrobkov nemajú problém ani ľudia so silnou laktózovou intoleranciou.

Zároveň si tieto produkty môžu dopriať aj ostatní, ktorí chú z času na čas odľahčiť svojmu tráveniu.

Ani pri laktózovej intolerancii nie je dôvod vyradiť zo svojho jedálnička mliečne výrobky. Každý rok prináša Rajo širší Laktofree sortiment a ponúka stále viac možností, ako si vychutnať život bez laktózy. A samozrejme, žiť ho plnohodnotne.

Koho hľadáme

Hľadáme 10 žien alebo mamičiek detí, ktoré trpia intoleranciou laktózy. Pri konzumácii mliečnych produktoch majú ťažkosti a svoje problémy cieľavedome riešia. Mali by to byť aktívne a moderné ženy zaujímajúce sa o zdravie, rady varia a pečú a nechcú sa svojimi problémami úplne obmedzovať.

Ako sa zapojiť

Získať balíček na testovanie je jednoduché, stačí sa zapojiť napísaním komentára pod tento článok. A čo v ňom napísať? Dajte nám vedieť, či trpíte intoleranciou laktózy alebo niekto z vašej rodiny a pripíšte nám aj nápady na varenie a pečenie, ktoré by ste počas testovania zrealizovali.

Čas na napísanie komentára máte do nedele 6.5. a v pondelok 7.5. prebehne výber mamičiek na testovanie, ktoré oslovíme internou poštou.

Všetkým držíme palce a tešíme sa na vaše komentáre.

konik_testuje

#test_rajo3

Čítaj celý článok
konik_testuje
3. máj 2018 Čítané 2459x

Mamičky, obľúbená značka Linola je späť na koníku, aby mohla vyriešiť aj vaše problémy s pokožkou raz a navždy. Vieme, že mnohé z vás trápi suchá, citlivá a atopická pokožka, alebo že tieto problémy majú vaše ratolesti.

S novým testovaním však nemusíte zúfať - overenú kvalitu si môžete vyskúšať na vlastnej koži. A to doslovne!

Čo testujeme

Linola Lotion je telové mlieko pre potreby veľmi suchej pokožky so sklonom k ekzému. Podporuje regeneráciu ochrannej kožnej bariéry a pokožku udržiava dlhodobo vláčnu a hydratovanú. Rýchlo sa vstrebáva a je vhodná aj na aplikáciu na veľké plochy tela. Obsahuje hodnotný olej z požltu farbiarskeho, bohatý na kyselinu linolovú pre obnovu a stabilizáciu ochrannej kožnej bariéry. Používa sa každodenne na pokožku tela aj rúk. Linola Lotion je vhodná aj pre tých najmenších už v novorodeneckom veku. Používa sa ako doplnková liečba pri ekzémoch, atopických ekzémoch a lupienky.

Koho hľadáme

Hľadáme 10 žien a to konkrétne 5 žien, ktoré samy trpia suchou až atopickou pokožkou, a 5 žien, ktorých deti trápia tieto nepríjemné problémy.

Hľadáme aktívne, moderné ženy, ktoré sa nedajú odradiť problémami s pokožkou v aktivitách, ktoré milujú.

Ako sa zapojiť

Do možnosti získať Linola Lotion, sa zapojíte veľmi jednoducho. Stačí, ak napíšete pod tento článok komentár, v ktorom popíšete svoje problémy s pokožkou. Čo vás trápi? Aké problémy majú vaše deti? Tiež sa nezabudnite predstaviť a povedať čo-to o sebe, čo vás baví a ako si užívate túto krásnu jar.

Čas na napísanie komentára máte do nedele 6.5. a v pondelok 7.5. prebehne výber žien na testovanie. Vybrané ženy oslovíme cez internú poštu my. 

Držíme palce a veríme, že aj vaša pokožka nájde úľavu od problémov.

#test_linola2

Čítaj celý článok
konik_testuje
30. apr 2018
Baby, ako dokážete mať energiu na celý deň? Máte nejaké triky? Tajomstvá? :sunglasses:

Tie, ktoré si v duchu hovoríte - kávou -, máte pravdu. Ale nie je káva ako káva. Značka Powerlogy si uvedomuje, že raňajky, káva aj snacky sa dajú pripravovať oveľa zdravšie a efektívnejšie, aby vám energia už nechýbala.

Už o týždeň si povieme viac, preto zostaňte naladené. Zatiaľ nám napíšte, ako si pripravujete svoju kávu a řaňajky, a pošleme vám 6 srdiečok.

#test_powerlogy2
Zobraz celú správu
(1 fotka)
konik_testuje
30. apr 2018
Ženy, čo vaše vlasy? Ako ste spokojné s ich kvalitou? Vypadávajú? Porozprávajte nám. :relaxed:

S vlasmi bude súvisieť naše nové testovanie. A to nie s hocijakou značkou, ale s Plantur21, ktorá dokáže zachrániť nejednu korunu krásy. Viac sa o Plantur21 dozviete na: https://www.plantur21.com/sk-sk/

#test_plantur21
Zobraz celú správu
(1 fotka)
konik_testuje
30. apr 2018
Mamičky, pripravujeme pre vás testovanie detskej kozmetiky HiPP. Čo myslíte, že bude balíček obsahovať? Pomôcku nájdete na blogu Ambasádorky HiPP @zoizoi :slight_smile: A ak nám napíšete správnu odpoveď do komentára, pošleme vám 5 srdiečok pre radosť.

Už budúci pondelok vám prezradíme všetky podrobnosti. :relaxed:

#test_hipp2
Zobraz celú správu
(1 fotka)
konik_testuje
27. apr 2018 Čítané 2849x vybrali sme

Jar je v plnom prúde, a preto by to na stole, okrem kvetov vo váze, chcelo aj nejaké chutné a ideálne zdravé a ľahké jedlo pre celú rodinu. Ak je kuchyňa vaším kráľovstvom v akomkoľvek ročnom období, máme tu pre vás skvelé a chutné testovanie surovín a jedla značky dmBio.

Čo testujeme

dmBio biela basmati ryža – táto dlhozrnná ryža so svojou typicky jemnou chuťou, pestovaná na úpätí Himalájí, je ideálna pre orientálne jedlá: indické kari, exotické ryžové variácie s mäsom, zeleninou a rybou alebo jednoducho len uvarená s troškou masla. Prineste si do jarnej kuchyne trochu ázijskej exotiky.

dmBio červená šošovica – získava sa olúpaním šošovice s hnedou šupkou a červeným vnútrom. Vynikajúco chutí a navyše, zasýti na veľmi dlhú dobu.

dmBio passata s bylinkami – jemné aromatické bylinky kombinované s intenzívnou chuťou na slnku vyzretých paradajok. Ideálne sa hodí ako základ na cestovinové omáčky, polievky, pizzu a lasagne.

dmBio ovocná raňajková kaša – vyčarujte si skvelé raňajky za pár minút. Celozrnné obilné vločky s 25 % obsahom zmesi sušeného ovocia a 3 % obsahom chia semiačok.

dmBio zlaté ľanové semená – v modernej kuchyni sú ľanové semená chutnou prísadou do müsli a jogurtu, na pečenie chleba, pečiva alebo na posypanie šalátu a nákypu. Bude chrumkať aj u vás?

dmBio slnečnicová múka – vďaka jemnej orieškovej chuti je ideálna na pečenie sladkého pečiva. Výrobok je bohatý na zinok a selén a vďaka svojim vlastnostiam sa označuje za hodnotný zdroj bielkovín so zníženým obsahom sacharidov.

dmBio kokosové mlieko – vyrobené lisovaním kokosových jadier dodáva jedlám skvelú krémovú konzistenciu.

dmBio ryžový sirup – jemné sladidlo bez obsahu fruktózy vyrobené z vysokokvalitných druhov ryže.

dmBio banánové chipsy – na slnku dozreté, fritované a ľahko osladené banány. Vhodné ako lahodné občerstvenie medzi jedlami alebo na dekorovanie dezertov.

dmBio čokoláda s makom – vychutnajte si výnimočný čokoládový pôžitok vďaka tým najlepším kakaovým bôbom. Lahodné spojenie bielej čokolády a jemného maku je zárukou jedinečného chuťového zážitku.

Koho hľadáme

Hľadáme 10 kuchárok a pekárok, ktorých najobľúbenejším miestom v dome je kuchyňa. Ženy, ktoré hľadáme, by mali milovať varenie a pečenie, skúšajú nové veci, sledujú trendy a preferujú vysokokvalitné suroviny v BIO kvalite.

Výhodou je, ak vedia fotografovať alebo majú food blog.

Preto, ak ste zdatná kuchárka a pekárka a rada sa svojou tvorbou prezentujete, prečítajte si, ako sa zapojiť do možnosti testovať.

Ako sa zapojiť

Balík surovín na varenie a pečenie môžete získať len napísaním komentára pod tento článok. V krátkosti popíšte svoj záujem o varenie a pečenie, pokojne vložte fotografiu alebo link na svoj koníkovský fotoalbum alebo osobný food blog.

Čas na napísanie komentára máte do nedele 29.4 a hneď v pondelok 30.4 prebehne výber žien na tetovanie, ktoré oslovíme internou poštou.

Všetkým držíme palce a prajeme dobrú chuť!

Konik_testuje

#test_dm15

Čítaj celý článok
konik_testuje
27. apr 2018
Koho tu máme viac, ženy? Napíšte nám odpoveď do komentára a pošleme vám 4 srdiečka pre radosť.

A - kuchárok
B - pekárok

A ak rady vyvárate aj vypekáte, máme tu pre vás chutné testovanie s dmBio. Viac info tu: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar...

#test_dm15
Zobraz celú správu
(1 fotka)
Strana
z 11
Predošlá Strana
z 11
Ďalšia