Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
konik_testuje
18. nov 2018
Mrnčia vám doma deti, že by chceli niečo sladké? Alebo váš manžel behá, nie hladný, ale pamlsný po kuchyni a otvára zásuvky?

Upečte im všetkým niečo chutné a navyše aj zdravé. Upečte im výborné koláče s dmBio. My vám dáme suroviny a vy ukážete, ako to viete!

Zapojte sa do testovania surovín na pečenie z dm drogerie markt. Je to tu: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar...

#test_dm19
Zobraz celú správu
konik_testuje
18. nov 2018
Aj vy máte doma malých maródov, ktorých často trápia choroby dýchacích ciest? Ak je choré a nespokojné dieťatko, trápi sa aj mamička. Skúšali ste už poraziť tieto choroby inhalovaním?

Zapojte sa do testovania inhalátorov Omron a zabuchnite tak dvere všetkým nepríjemnostiam s dýchacími cestami. Ešte stále máte šancu zapojiť sa :slight_smile:

Je to tu: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar...

#test_omron
Zobraz celú správu
konik_testuje
18. nov 2018
Konečne ste tie hory bielizne oprali a vysušili. Nuž, a teraz hor sa na žehlenie. Aký vzťah máte k tejto činnosti? Je to pre vás nutné zlo a kopa nevyžehlenej bielizne občas dosahuje výšku Mount Everestu? Alebo je pre vás žehlenie relax a oddych?

Pretože vďaka sušičke LG, ktorú budeme testovať, môžete tento krok úplne vynechať.

#test_lg2
Zobraz celú správu
konik_testuje
16. nov 2018 Čítané 2205x vybrali sme

Aktualizácia: recenzie na chutné a zdravé dm Bio potraviny a inšpirácie na vianočné pečenie, nájdete v našom fóre

---

Už sa zvianočnieva. Preto by to chcelo teplý čajík a k tomu nejaký dobrý koláčik, na ktorom si  vyskúšate svoje sily na vianočné pečenie. To môže byť zdravé a lahodné vďaka moderným surovinám.

A tie vám pošleme na veľké testovanie s dm drogerie markt!

Čo testujeme

Na chutné recepty s dm drogerie markt budete potrebovať:

Toto všetko bude obsahovať testovací balík, ktorý vám zašleme. Vašou jedinou úlohou bude vyskúšať o týždeň všetky suroviny a otestovať nielen kvalitu a chuť surovín, ale aj svoje sily a apetít svojej rodinky. :slight_smile:

Koho hľadáme

Na toto chutné „pečiace“ testovanie hľadáme 10 žien, ktoré sa neboja skúšať nové veci, rady experimentujú a kombinujú chute s vždy dobrým koncom... Ich dobroty jednoducho chutia a sú prudko jedlé.

Majú radi jedlo, ktoré chutí na jazyku, ale lahodí aj očiam – vedia ho pekne naaranžovať, odfotografovať a podrobne popísať.

Ako sa zapojiť

Ukážte celému koníku, ako viete piecť.

Aby ste sa mohli zapojiť do testovania, napíšte nám v komentári odpoveď na otázku: Aké pečenie by ste chceli vyskúšať do Vianoc? A pridajte aj svoje obľúbené fotografie. Taktiež pripíšte dôvod, prečo by ste mali testovať práve vy.

Čas na jej zodpovedanie máte do nedele 18.11.2018 a v pondelok 19.11.2018 sa pozrieme na vaše komentáre, podrobne si ich prečítame a vyberieme 10 žien, ktoré oslovíme internou poštou.

Prajeme vám krásne dni a samozrejme, držíme všetkým palce!

Konik_testuje

#test_dm19

Čítaj celý článok
konik_testuje
16. nov 2018 Čítané 2098x

Kolotoč nekonečného prania, sušenia a žehlenia. Sušiaky bielizne, o ktoré sa neustále potkýnate. A nehovoriac o tom drahocennom čase, ktorý by ste vedeli využiť aj inak.

Ešte ste neokúsili efektívnosť a pohodlnosť sušičky, však? Tak čítajte ďalej, pretože máme pre vás bomba testovanie hybridných sušičiek LG. Zbavte sa zavadzajúcich sušiakov, žehlenia či alergénov. Zjednodušte si život a strávte čas príjemnejšie. Objavte skrátka čaro a výhody sušenia bielizne v sušičke.

Čo testujeme

Testovať budeme až 4 hybridné sušičky LG RC81U2AV3Ws duálnym invertorovým tepelným čerpadlom. Táto dokonalá pomocníčka vás odbremení a uľahčí vám povinnosti, ktoré žiadnu mamičku neminú. Pýši sa hybridným sušením, ktoré zabezpečí úsporu energie či času, a taktiež automatickým čistením kondenzátora. Technológia hybridného sušenia sa postará o energetickú úspornosť, šetrné sušenie bielizne pri nízkych teplotách a zároveň obmedzuje zrážanie bielizne a znižuje jej pokrčenie počas sušenia.

V ponuke je 14 programov a ďalšie sú k stiahnutiu cez SmartThinQ, takže sušička si poradí nielen s bavlnou, ale aj s vlnou či jemnou bielizňou. Ak máte doma alergikov, určite oceníte certifikovaný program určený práve pre nich, ktorý redukuje až 99,9 % alergénov.

Nastaviť si môžete 3 možnosti sušenia. Áno, aj ten zázračný program priamo do skrine. Zbohom, žehlenie. Okrem toho na vás čaká aj množstvo prídavných možností, celkovo až 13.

Správne plánovanie času je základom úspechu, predovšetkým, ak ste mamou. Preto si môžete nastaviť odložený štart alebo dávať príkazy sušičke pomocou Wi-Fi aj na diaľku. Konečne niekto, kto splní každý váš príkaz bez odvrávania ;)

Systém Smart Diagnosis je inteligentná technológia, ktorá nájde a diagnostikuje technický problém. Ženy si síce vedia poradiť vždy, no občas je príjemné prenechať niektoré starosti moderným technológiám, nie?

Koho hľadáme

Hľadáme 4 mamičky, ktoré by uvítali pomoc v domácnosti v podobe sušičky. Mali by mať doma ratolesti, ktoré objavujú svet so všetkým, čo k tomu patrí. To sa, samozrejme, nezaobíde bez množstva špinavej bielizne, ktorá je neustále v obehu a nestíha sa sušiť.

Mamičky, ktoré hľadáme, by mali byť komunikatívne, priateľské a ochotné podeliť sa s ostatnými o svoje názory a skúsenosti. Mali by mať navyše vzťah k fotografovaniu, aby vedeli zdokumentovať to, ako im sušička spríjemnila a zjednodušila všedné dni a povinnosti.

Ako sa zapojiť

Ak chcete doma privítať nového člena, hybridnú sušičku LG RC81U2AV3W, napíšte pod tento článok komentár, v ktorom uvediete, prečo ste práve vy tá pravá adeptka na testovanie. Prezraďte nám, ako často periete, ako zvyknete bielizeň sušiť a či vám pri týchto prácach pomáha manžel alebo deti. A čo žehlenie? Je to pre vás relax alebo nutné utrpenie? Napíšte skrátka všetko, čo vám napadne k téme sušenia bielizne. Zaujmite nás a ukážte nám, že vy budete tým najlepším majiteľom novej sušičky.

Svoje komentáre pridávajte do nedele 18.11. V pondelok 19.11. vyberieme 4 mamičky, ktoré sa môžu tešiť na nového pomocníka do domácnosti.

Tešíme sa na vaše komentáre a držíme palce!

Váš konik_testuje

#test_lg2

Čítaj celý článok
konik_testuje
15. nov 2018 Čítané 2365x

Aktualizácia: recenzie na inhalátory Omron, ktoré testovali mamičky, nájdete v našom fóre

---

Prebdené noci kvôli dusivému kašľu alebo upchatému nošteku. Nepokojné, uplakané a mrzuté dieťatko, ktorému sa snažíme akýmkoľvek spôsobom pomôcť. Poznáte to, však? Kašeľ a upchatý noštek sú choroby, ktoré trápia deti pomerne často. V snahe našim ratolestiam pomôcť, siahame po kvapkách či sirupoch. Pomôcť im však môžeme aj inak. Bez chémie. Efektívne. Dlhodobo. Ak sa neviete zbaviť soplíkov a kašeľ sa často vracia, inhalovanie je skvelým pomocníkom v tomto začarovanom kruhu chorôb. Dajte STOP kašľu, soplíku a iným vírusom, ktoré sa nám predovšetkým v tomto jesennom období snažia nasťahovať do našich obývačiek.

Čo testujeme

Na testovanie na vás čakajú inhalátory Omron, ktoré pomôžu každému členovi v domácnosti zatočiť s nepríjemnými problémami dýchacích ciest. Inhalovaním fyziologického roztoku alebo minerálnej vody, určenej na inhalovanie, sa do dýchacích ciest dostávajú aerosóly. Ide o malé čiastočky, ktoré pôsobia protizápalovo, upokojujú sliznicu dýchacích ciest, zvyšujú obranyschopnosť, pomáhajú so skvapalnením hlienu a následne s jeho lepším vykašlaním. Inhalovanie pomáha v liečbe upchatého nosa, kašľa, alergií a ďalších dýchacích problémov. Testovať sa budú tieto 3 rôzne modely.

INHALÁTOR S ODSÁVAČKOU HLIENOV OMRON DUOBABY (C301)

Inhalátor a odsávačka v jednom prístroji Omron DuoBaby je ideálny pomocník pre každú mamičku. Odsávačka jemne prečistí noštek a bábätku tak umožní voľné dýchanie. Potom je vďaka inhalovaniu možné liečiť bežné problémy s dýchacími cestami. Stačí iba vymeniť inhalačné príslušenstvo. Rýchlo, jednoducho, účinne - pretože presne to hľadajú všetky mamičky. Inhalátor je však vhodný pre všetkých členov rodiny.

INHALÁTOR S NOSNOU SPRCHOU OMRON (C102 TOTAL)

Tento jedinečný prístroj slúži ako inhalátor a nosná sprcha v jednom. Poradí si nielen s problémami dýchacích ciest a kašľom, ale zatočí aj s alergiami. Ponúka úľavu a lieči rôzne ochorenia počas celého roka. Nosná sprcha nos rýchlo a efektívne vyčistí a uvoľní, a následné inhalovanie dodá do dýchacích ciest potrebné liečivá. Ak máte doma detičky, ktoré navštevujú materskú alebo základnú školu, tento prístroj je pre vás ako stvorený. Pretože práve toto obdobie sa nezaobíde bez chorôb.

INHALÁTOR OMRON COMPAIR (C28P)

Inhalovať môže každý - a stačí vám k tomu jeden prístroj. Výkonný inhalátor, ktorý pomôže pri problémoch dýchacích ciest všetkým členom rodiny. Okrem fyziologického roztoku a minerálnej vody je možno inhalovať aj liečivá na báze kyseliny hyaluronovej. Ideálny prístroj, ktorý sa zíde do výbavy každej rodinky, ktorá sa snaží efektívne zatočiť s kašľom či alergiami.

Koho hľadáme

Na testovanie hľadáme 6 mamičiek, ktorých detičky majú často problémy s chorobami dýchacích ciest alebo alergiami. Zaujímajú sa o zdravie celej svojej rodinky a rady by sa zbavili bežných chorôb efektívne a natrvalo.

Ako sa zapojiť

Ak by ste chceli dostať na testovanie jeden z týchto inhalátorov, stačí, ak napíšete, aká choroba trápi najčastejšie vaše dieťatko. Nezabudnite pripísať vek vášho dieťaťa/vašich detí.

Svoje komentáre pridávajte do nedele 18.11. V pondelok 19.11. vyberieme 6 mamičiek, ktoré sa vďaka inhalátorom Omron môžu pustiť do boja s (nielen) jesennými chorobami a alergiami.

Tešíme sa na vaše komentáre a držíme palce!

Váš konik_testuje

#test_omron

Čítaj celý článok
konik_testuje
12. nov 2018
Aj vy máte doma obľúbený spotrebič, ktorý môžete pokojne korunovať za najlepšiu kamarátku? Pretože vám uľahčuje každodenné povinnosti. Pomôže vám. Nesklame vás. Prezraďte nám, bez ktorého pomocníka si už neviete predstaviť každodenné domáce práce, a my vás odmeníme 4 srdiečkami :heart:

A) Práčka
B) Umývačka riadu
C) Sušička

Prezradíme vám, že jedného takého pomocníka, konkrétne sušičku, budete môcť vďaka testovaniu získať už čoskoro.

#test_lg2
Zobraz celú správu
konik_testuje
5. nov 2018
Máme tu sezónu teplých ponožiek, horúcich čajov, ale aj kolotoča nepríjemného kašľa a soplíkov. Ako sa snažíte bojovať s bežnými chorobami, ktoré v týchto chladných mesiacoch číhajú na každom kroku?

A) Doplňujeme vitamíny.
B) Siahame po vhodných liekoch.
C) Využívame babské recepty.
D) Inhalujeme.

Podeľte sa s nami v komentári o svoje tipy, ako zatočiť so soplíkom, kašľom či inými bežnými chorobami. Každý tip odmeníme 4 srdiečkami :slight_smile:

#test_omron
Zobraz celú správu
konik_testuje
5. nov 2018
(Pred)vianočná výzva!

Mamičky, máte v hlave kopec receptov na vianočné pečenie, ale chceli by ste ho tento rok poňať o niečo zdravšie? Napíšte nám do komentára svoje tipy na zdravšie varianty obľúbených receptov a inšpirujte tak aj ostatné žienky.

A pretože budeme testovať suroviny zn. dmBio, s ktorými môžete piecť zdravo aj chutne, už o týždeň zverejníme výzvu, v ktorej budeme hľadať na testovanie až 10 z vás.

#test_dm19
Zobraz celú správu
konik_testuje
25. okt 2018
Ktorá u vás zvíťazí? Reč je o chladničkách Samsung, ktoré budeme testovať!

Obrázok 1, 2, alebo 3?

Dajte nám vedieť v komentári, ktorá vám padla hneď do očí, a získajte jednu domov. Na stálo. Zapojiť sa môžete pod týmto článkom: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar...

#test_samsung2
Zobraz celú správu
(3 fotky)
konik_testuje
24. okt 2018 Čítané 2049x

Aktualizácia: recenzie na skvelé chladničky Samsung nájdete v našom fóre tu. Prečítajte si, čo testujúce ženy na nich najviac zaujalo. Alebo máte jednu Samsung krásku doma aj vy? Tak nám napíšte, aká je. 

---

Samsung sa po veľkom úspechu vrátil na koníka, pretože testovanie pračiek (ktorého výsledky si môžete prečítať tu), sa im tak páčilo, že sa rozhodli venovať až 3 chladničky do niektorých zo slovenských domácností.

Presne tak, budeme testovať moderné a funkčné chladničky svetoznámej značky Samsung. Pozorne čítajte ďalej. :slight_smile:

Čo testujeme

Testovať budeme tri modely chladničiek Samsung a to:

SAMSUNG RB37J5329SS

Voľne stojaca kombinovaná chladnička Samsung RB37J5329SS v energetickej triede A+++ v elegantnom nerezovom prevedení s objemom 365 l bude praktickým doplnkom vašej kuchyne. SpaceMax Technology ponúka viac úložného priestoru pri zachovaní štandardných vonkajších rozmerov vďaka tenkým stenám, ktoré vytvárajú väčšiu a širšiu vnútornú kapacitu bez toho aby ohrozovali energetickú účinnosť. Chladnička má 3 police a 4 priehradky vo dverách a obsahuje tiež kovový držiak fliaš a priehradku na vajcia. Mraznička má tiež 3 zásuvky a priehradku s možnosťou úplného otvorenia. Táto chladnička disponuje tiež dvojitým chladiacim systémom Twin Cooling Plus pre oddelené chladenie chladničky a mrazničky. Táto technológia zabezpečuje optimálnu úroveň vlhkosti, takže potraviny zostávajú dlhšie čerstvé.

SAMSUNG RS67N8211B1

Americká chladnička v energetickej triede A++ disponuje celkovým objemom 609 l. Chladnička Samsung RS67N8211B1 ponúka veľkú kapacitu vďaka technológii SpaceMax. Vnútri navyše zabezpečí optimálnu vlhkosť pomocou technológie Twin Cooling Plus a vaše potraviny tak zostanú dlhšie čerstvé. Chladnička obsahuje kvalitný digitálny invertorový kompresor. Ten upravuje svoje otáčky vo chvíli, keď sa zmení teplota v chladničke. Vďaka tomu zamedzuje kolísanie teploty a vlhkosti. Má 4 police a 4 priehradky  v časti chladničky. priehradku na vajcia a mliečne výrobky, 2 zásuvky na ovocie a zeleninu. mraznička disponuje 2 zásuvkami, 4 policami a 3 priehradkami. Je to veľká chladnička pre veľkú rodinu, ktorá navyše disponuje i nápojovým automatom a výrobníkom ľadu.

SAMSUNG RT58K7105SL

Kombinovaná chladnička Samsung "RT58K7105SL v nerezovom prevedení s beznámrazovou technológiou True No Frost je zaradená do energetickej triedy A++. Celkový čistý objem chladničky je 583 l. Disponuje dvojitým chladiacim systémom Twin Cooling Plus pre oddelené chladenie chladničky a mrazničky. Technológia Multi Flow zabezpečuje cirkuláciu vzduchu. Chladiaca časť v objeme 422 l je umiestnená dole a jej výbavu tvoria 4 police z tvrdeného skla, 4 dverové priehradky, 2 zásuvky na ovocie a zelninu, priehradka na vajcia a LED osvetlením. Veľkou výhodou tejto chladničky je 5 režimov konverzie, vďaka ktorým si dokážete chladničku a mrazničku nastaviť podľa vašich potrieb. Je ideálnou voľbou pre všeky gazdinky, kuchárky a pekárky.

Koho hľadáme

Na testovanie Samsung hľadáme 3 ženy, ktoré by chceli do svojej domácnosti novú chladničku. Takú, ktorú by zaplnili výbornými dobrotami pre celú rodinu, pretože sú nadšené kuchárky a pekárky.

Mali by to byť ženy, ktoré majú radi efektívne a šikovné riešenia, preferujú značku Samsung a nerobí im problém ukázať niečo málo zo svojej domácnosti počas testovania - fotoaparát majú večne po ruke a sú stále online, aby sa delili so svojimi názormi s okolitým svetom.

Ako sa zapojiť

Ak by ste chceli testovať jednu chladničku, tak nám napíšte komentár pod článkom, v ktorom napíšte:

 • ktorú z uvedených chladničiek by ste chceli vidieť doma na čestnom mieste v kuchyni,
 • niečo o sebe a svojej rodinke a vašom vzťahu k dobrému jedlu J,
 • a tiež nám dajte vedieť, ako by uchopili celé testovanie.

Čas na zapojenie máte do nedele 28. 10 a v pondelok 29. 10 vyberieme 3 šťastné na testovanie.

Držíme vám palce a pozdravujeme z koníka.

#test_samsung2

Čítaj celý článok
konik_testuje
24. okt 2018
Ahojte, dámy. Hľadáme dve mamičky, ktoré by chceli testovať bábiky Hasbro Baby Alive. Dostanete bábiku domov, budete ju testovať týždeň a napíšete článok o svojom testovaní. Bolo by plus, keby ste bábiku testovali napríklad s kamarátkou, aby zaznelo v texte viac názorov :slight_smile: Bábika vám samozrejme zostane...

Testovať sa bude jedna bábika Baby Alive s mixérom a jedna s náhradným oblečením! Ak máte dieťa vo veku 4-6 rokov, stačí napísať komentár pod týmto príspevkom a možno vás vyberieme :slight_smile:

#test_hasbro
Zobraz celú správu
konik_testuje
19. okt 2018 Čítané 1340x

Aktualizácia: recenzie mamičiek, ktoré so svojimi drobčekami testovali pokračovacie mlieko Sunar Premium, si môžete prečítať tu. Nezabúdajte, na koníku nájdete len úprimné recenzie reálnych žien. :slight_smile: 

---

Ako tie detičky rýchlo rastú, no nie? Len teraz sa narodili a už zvedavo objavujú svet, capkajú nožičkami, pomaličky vyslovujú viac a viac slov a vám robia neskutočnú radosť. Aby bol ich vývoj správny, aby mali všetky živiny, potrebujú dobrý základ. A ak už nie v materskom mlieku, čo je najlepší spôsob výživy dojčiat aspoň do ukončeného 6. mesiaca veku, tak v pokračovacom mlieku Sunar Premium.

Čo testujeme

Testovať budeme pokračovacie mlieko Sunar Premium 2 s unikátnym zložením s mliečnym tukom a ďalšími pridávanými významnými zložkami, aby sa tak ešte viac priblížilo zloženiu materského mlieka.

Sunar vždy obsahoval po vzore materského mlieka mliečny tuk a teraz vďaka najnovším vedeckým poznatkom a moderným technológiám v spolupráci s tímom svetových odborníkov na detskú výživu sa potvrdzuje, akou je  dôležitou zložkou v dojčenskej výžive. Vďaka obsahu mliečneho tuku a ďalším pridávaným významným zložkám ako je napr. prebiotická vláknina GOS vznikla revolučná receptúra dojčenských mliek Sunar, ktorá sa o významný krok priblížila k materskému mlieku.

Mliečny tuk pôsobí v dojčenských mliekach Sunar ako superingrediencia, ktorá:

 • je významným zdrojom energie,
 • je dôležitá pre vstrebávanie vitamínov A, D, E a K, rozpustných v tukoch,
 • pomáha k spokojnému brušku,
 • mlieku dodáva lahodnú mliečnu chuť, ktorá nemusí byť zvýrazňovanie pridávaním mliečnych aróm
 • je zdrojom množstva biologicky aktívnych látok.

Dojčenské mlieka Sunar obsahujú mliečny tuk podľa vzoru materského mlieka vo všetkých svojich radoch. Sunar Premium má ale unikátne zloženie, ktoré významne prispieva vďaka nižšie uvedeným zložkám k rozvoju mozgu, imunity a kognitívnych funkcií:

 • Mozog - kyselina alfa-linolénová, patrí medzi omega-3 mastné kyseliny, ktoré napomáhajú rozvoju mozgu
 • Imunita - vďaka obsahu vitamínov * A, C a D prispieva k správnej funkcii imunitného systému
 • Kognitívne funkcie - železo* významne prispieva k rozvoju kognitívnych funkcií u dieťaťa, navyše prítomný vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa v organizme.

Sunar Premium 2 je určený pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca veku, k prikrmovaniu a výžive v období odstavovaní a má byť súčasťou pestrej a vyváženej stravy.

* Dojčenie je pre dojčatá najlepší spôsob výživy. Dojčenská výživa by mala byť podávaná na základe odporúčania pediatra. Spôsob použitia a ďalšie informácie na obaloch a webových stránkach www.sunar.sk. Uvedené informácie sa podľa zákona nevzťahujú k počiatočnej dojčenskej mliečnej výžive.

Koho hľadáme

Na testovanie hľadáme 10 mamičiek detí, ktoré sú vo veku od ukončeného 6. mesiaca (do 12. mesiaca) a už z akéhokoľvek dôvodu dieťa krmia či dokrmujú náhradnou mliečnou výživou.

Ako sa zapojiť

Máte chuť testovať a pripraviť tak pre celého Koníka zaujímavé informácie o mliečku Sunar Premium 2? Tak sa zapojte do testovania jednoduchým  napísaním komentára pod náš článok. Stačí, ak napíšete, koľko má vaše dieťatko mesiacov, ako sa mu darí a tiež nezabudnite napísať, či značku Sunar poznáte. Ale hlavne! Napíšte, prečo by ste mali testovať práve vy a váš drobček.

Čas na zapojenie máte do nedele 21. 10 a v pondelok 22. 10 vyberieme 10 mamičiek, ktoré so svojimi deťmi otestujú pokračovacie mlieko Sunar. Tie oslovíme internou poštou a odovzdáme im všetky pokyny k testovaniu.

Budeme sa tešiť na vaše komentáre a všetkým držať palce.

Majte sa krásne,

Konik_testuje

#test_sunar

Čítaj celý článok
konik_testuje
15. okt 2018
Čo je dominantou vašej kuchyne?

Vo väčšine domácností je to verná kamoška - chladnička, ktorá ukrýva tie najlepšie dobroty, ale aj tajomstvá - kúsok čokolády, sladký puding alebo dobre vychladený radler.

A jednu takúto kamošku, novú chladničku, by sme vám chceli na testovanie poslať. Už o týždeň budeme hľadať 3 ženy, ktoré dostanú krásne modely Samsung domov.

A bude to pecka.

#test_samsung2
Zobraz celú správu
konik_testuje
10. okt 2018
Mamičky, pripravujeme testovanie pre malé brušká vašich detí. Testovať budeme pokračovacie mlieko Sunar Premium 2, ktoré vás určite poteší zložením a príjemnou chuťou.

Poznáte ho? Tak nám napíšte svoje skúsenosti do komentára. A pokiaľ ste Sunar ešte nevyskúšali, tak nám napíšte tiež, pretože už o týždeň budete mať všetky jedinečnú možnosť Sunar Premium 2 vyskúšať!

Nech sú vaše bábätká spokojné, veselé a zdravé. :relaxed:

#test_sunar
Zobraz celú správu
konik_testuje
3. okt 2018 Čítané 1555x

Aktualizácia: máte chuť uvariť niečo výnimočne chutné? Vyskúšajte jedlo okoreniť s Podravkou Natur. Recenzie na korenie a ochucovadlá nájdete v našom fóre

---

Keď vstúpite do kuchyne, nemyslite na to, čo neviete. Dôverujte svojim zmyslom. Fantázia je váš jediný recept! Porušte pravidlá, improvizujte. Vyzbrojte sa známym a vykročte do neznáma. A keď potrebujete odvahu, s dôverou sa obráťte na ochucovadlá Podravka: vďaka nim bude mať pripravený pokrm vždy dokonalú chuť. Stačí potom už len variť!

Vitajte pri testovaní receptu matky prírody - Podravky Natur.

Čo budete testovať

Na testovanie pošleme gazdinkám a kuchárkam celý rad Natur výrobkov:

 • Natur ochucovadlo v baleniach: 150 g vrecku a 300 g dóze,
 • Natur bujóny (slepačí, zeleninový, hovädzí)
 • Natur koreniace zmesi (9 druhov – na ryby, na šalát, na zlaté kurča, na pečené zemiaky, na paradajky a mozzarellu, na kebab a gyros, grill classic, grill pikant, na grilovanú zeleninu)

Korení a ochucovadiel je to fakt veľa, ale vieme, že máte rodinky, ktoré milujú mäsko, šaláty a spoločné rodinné večere. Preto je Podravka tak štedrá! Aby ste mohli vypekať a vyvárať a chystať pre rodiny krásne jedlá plné lásky.

Podravka Natur je výsledkom rastúceho trendu v oblasti zdravého životného štýlu. Úspech spočíva vo veľmi veľkom objeme zeleniny: na jedno 150 g balenie ochucovadla Natur bolo použitých 480 g prvotriedne čerstvej zeleniny. Navyše obsahuje iba morskú soľ, vybrané koreniny a nič viac.

Ochucovadlo Natur neobsahuje pridaný glutaman sodný, ale ani žiadne iné zvýrazňovače chuti, umelé farbivá či arómy. Vynikajúcou kombináciou zeleniny a korenín vám poskytne skvelú plnú chuť! Je prirodzené, že ju budete milovať!

Koho hľadáme

Hľadáme 10 gazdiniek a žien, ktoré rady varia a stále vymýšľajú nejaké nové recepty a variácie, aby bola najedená celá rodina. Varia takmer denne, alebo aspoň vo veľkom, a nerady sa opakujú, aj keď veľmi dobre poznajú chute svojich najbližích. Rady ostatných prekvapia a žnú chválu na každej rodinnej udalosti.

Hľadáme ženy, ktorým záleží na chuti, kvalite a tradícii, no dbajú aj na decentné a estetické servírovanie a fotografovanie už uvarených jedál, a tak sa delia o svoje receptíky s celým... koníkom. :slight_smile:

Ako sa zapojiť

Máte chuť variť s Podravkou? Tak sa zapojte do testovania a ukážte, čo je vo vás. Stačí, keď nám pod článkom zanecháte komentár, v ktorom napíšete svoj overený recept, ktorým si získavate všetkých hladošov na rodinných oslavách. Tiež pripíšte, ktoré výrobky  značky Podravka poznáte a/alebo používate.

Čas na zapojenie máte len do nedele 7. 10, tak neváhajte a nestrácajte čas. V pondelok 8. 10 vyberieme 10 žien na testovanie a tie oslovíme internou poštou.

Všetkým kuchárkam držíme palce a tešíme sa na komentáre.

Majte sa krásne, pozdravujeme vás,

konik_testuje

#test_podravka

Čítaj celý článok
konik_testuje
3. okt 2018
Ženy, všimli ste si, že vaše-naše obľúbené Albi sa pravidelne na koníka vracia? Už sme testovali hry V kocke!, umelecké potreby Crayola a edukatívne hry Kvído.

A teraz ideme testovať niečo špeciálne - sviečky HEART & HOME! Rozžiarte a prevoňajte svoje domovy a spríjemnite si jesenné večery aj vy!

Pokiaľ nám do komentára napíšte, ktorá vôňa sviečky vás zaujala najviac, tak vám pošleme 5 srdiečok.

Ponuku sviečok nájdete na: http://www.heartandhome.sk/

#test_heartandhome
Zobraz celú správu
konik_testuje
3. okt 2018
Akú máte dnes náladu? A bude tak aj vyzerať jedlo, ktoré uvaríte?

Spravte si zábavný test na: https://www.lenvarspodravkou.sk/sk/mood-food a do komentára nám napíšte svoju odpoveď.

A nezabudnite, že s Podravkou Natur môžete variť podľa receptu matky prírody. :relaxed:

#test_podravka
Zobraz celú správu
konik_testuje
2. okt 2018 Čítané 2548x

Aktualizácia: recenzie na sviečky HEART & HOME, ktoré testovali naše mamičky, si môžete prečítať v našom fóre. Vôňa týchto sviečok vám zaručí tú najpríjemnejšiu náladu. 

---

Jeseň je v plnom prúde. Znamená to nielen príjemné babie leto, posledné slnečné lúče, ale predovšetkým upršané večery, hmlisté rána a neodmysliteľnú šálku dobrého čaju. Spríjemnite si prichádzajúcu zimu vôňou, krásnou atmosférou a jedinečným štýlom so sviečkami HEART & HOME.

Čo testujeme

Na testovanie vám pošleme voňavý balíček sviečok značky HEART & HOME, ktoré sú dostupné v obchodíkoch Albi. HEART & HOME je prémiová značka sviečok a vôní do domácnosti, ktoré sú vyrobené zo sójového vosku, vďaka ktorému sviečka horí studenším plameňom a vďaka tomu vydrží dlhšie. Použitím sójového vosku sú sviečky šetrnejšie k životnému prostrediu. Štýlovo navrhnutý sklenený pohár s kovovým vekom upúta každé ženské oko a výborne sa hodí do domácností mladých rodín.

HEART & HOME sviečky horia pri nižších teplotách, než klasické sviečky, a tak presvietia domov na dlhú dobu. Sójový vosk je aromatizovaný, takže sviečka navodzuje nielen hrejivý pocit, ale domov bude aj krásne prevoňaný. A to aj keď sviečka zrovna nehorí. Použitý vosk totiž umožňuje, aby sa esencia s voskom lepšie prepojila, a vôňa sviečok je intenzívnejšia.

Veľké sviečky rozžiaria a prevoňajú domov až na 70 hodín. Stredné sviečky rozžiaria a prevoňajú domov až na 30 hodín.

Koho hľadáme

Na testovanie hľadáme 10 žien, ktoré si rady skrášľujú a spríjemňujú svoje bývanie a homedecor považujú za svoje hobby. Záleží im na mieste, v ktorom sa rodinka nachádza a milujú robiť z každého dňa príjemný zážitok. Majú rady sviečky a inklinujú k vkusnému tráveniu voľného času doma s najbližšími. Vedia fotografovať, baví ich „instagramový štýl“ a rady sa delia o svoje názory a nápady.

Ako sa zapojiť

Chceli by ste získať HEART & HOME sviečky a prevoňať a spríjemniť si svoj domov? Napíšte komentár pod tento článok a zaujmite nás svojím životným štýlom. V komentári popíšte o svojom bývaní úplne všetko, čo vám napadne - Máte rady sviečky? Dekorujete svoje bývanie? Vediete k takémuto životnému štýlu aj deti?

Všetko to napíšte a vôbec sa nebojte rozpísať, pretože sa už veľmi tešíme na vaše komentáre.

Čas na zapojenie máte do nedele 7. 10 a vo štvrtok 11. 10 si so zástupcami Albi prečítame vaše komentáre a vyberieme 10 šťastných žien na testovanie.

Tak sa majte krásne, príjemne a nezabúdajte: svetielko zo sviečok, hrubé ponožky a túlenie s deťmi a manželom je to najviac. :slight_smile:

Váš konik_testuje

#test_heartandhome

Čítaj celý článok
konik_testuje
28. sep 2018 Čítané 1981x

Aktualizácia: ako dopadli doplnky stravy Marťankovia FUTURA v testovaní? Dozviete sa v našom fóre tu. Prečítajte si recenzie našich mamičiek. 

---

Všetci si prajeme, aby raz boli naše deti samostatné, silné a odolné. Máme len pár rokov, kedy môžeme niečo ovplyvniť. Zato každý deň. Krôčik za krôčikom. Aby nás jedného dňa prerástli. Doplnky stravy Marťankovia FUTURA vám vo vašom snažení môžu pomôcť. Produkty sú úrosúôsobené potrebám detí v konkrétnom vekovom štádiu.

A preto sme pripravili ideálne jesenné testovanie, do ktorého sa môžu zapojiť všetky moderné mamičky.

Čo testujeme

Marťankovia FUTURA

Na testovanie vám zašleme sirup a cmúľacie tablety. Sirup Marťankovia Futura 1-3, ktorý je vhodný pre deti vo veku od 1-3 rokov. Podporuje správny rast, priaznivo ovplyvňuje rozvoj vnímania a ďalších kognitívnych funkcií a v neposlednom rade podporuje aj prirodzenú detskú imunitu. Sirup má navyše lahodnú chuť vďaka obsahu jahodového a jablčného pyré.

Cmúľacie tablety Marťankovia Futura 3-6, obohatené o betaglukány, sú určené pre predškolákov vo veku 3 až 6 rokov. Podporujú funkciu imunitného systému, starajú sa o správnej kognitívne funkcie detí, ako napr. schopnosť sústrediť sa a učiť, ale podporujú aj správny rast a silné kosti. Cmúľacie tablety majú príjemnú jahodovú príchuť.

Obsiahnutý vitamín D prispieva k normálnej funkcii imunitného systému u detí a spolu s vápnikom sú dôležité pre správny rast a vývoj kostí u detí, železo prispieva k normálnemu kognitívnemu vývoju u detí. Doplnené o vitamín C a K2.

Koho hľadáme

Na testovanie hľadáme 10 moderných mamičiek, ktoré zaujímajú informácie a zloženie  produktov pre deti. Zaujímajú sa o novinky na trhu, vzdelávajú sa a chcú svojej rodine dopriať to najlepšie pre zdravý život a vývoj detí. Ich detičky by mali byť vo veku do troch rokov.

Ako sa zapojiť

Ak by ste chceli dostať Marťankov pre svoje detičky na testovanie, tak stačí napísať len komentár pod náš článok. V ňom zodpovedajte otázku:

Čo všetko robíte pre zdravie a imunitu svojich detí?

Odpoveď napíšte do komentára do nedele 30.9 a nezabudnite tiež napísať aj niečo o svojich detičkách a o svojej rodinke. V pondelok 1. 10 vyberieme 10 žien na  toto ideálne jesenné testovanie.

Veľmi sa tešíme na vaše komentáre a držíme vám palce!

Váš konik_testuje

#test_martankovia

Čítaj celý článok
konik_testuje
27. sep 2018
Spomínate si na reklamy Marťankov, keď sme boli deťmi my? Áno?

Marťankovia sú stále na trhu, starajú o zdravie detí a dodávajú im všetko potrebné do budúcnosti. S láskyplnú starostlivosť mamičiek, štipkou slušnosti a hŕstkou pokory, ktorú im deň za dňom vštepuje, sa s hrdosťou a pýchou môžete zaslúžene kochať, ako vám vaše ratolesti rastú pred očami.

Vyskúšajte nové doplnky stravy z rady Marťankovia FUTURA a napíšte nám váš názor na ne aj vy.

https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar...

#test_martankovia
Zobraz celú správu
konik_testuje
24. sep 2018
Sú tu nejaké milovníčky hygge životného štýlu? A čo k nemu podľa vás neodmysliteľne patrí?

A - ponožky a deka na príjemné leňošenie
B - sviečky a malé svetielka pre útulnú atmosféru
C - horúci čajík a niečo dobré k nemu
D - posedenie s priateľmi a rodinou v pohodlí domova

Ak ste odpovedali - sviečky, tak ste trafili úúúplne do čierneho. Budeme totiž testovať krásne, príjemné a voňavé sviečky HEART & HOME od Albi.

#test_heartandhome
Zobraz celú správu
konik_testuje
24. sep 2018
Máme tu nejakých mäsožravcov? Určite áno! A čo by ste si dali dnes na obed najradšej?

A - pečené kuriatko s grilovanou zeleninou
B - kebab s domácimi hranolkami a sviežim šalátom
C - pikantné grilované mäsko s mozzarellovo-paradajkovým šalátom
D - pečené ryby s americkými zemiakmi

Ak sa vám slinky zbiehajú, žalúdok vám vyhráva ako orchester a v ruke zvierate vidličku a nožík, tak si dajte len niečo malé pod zub, aby ste s nami a Podravkou vládali testovať poriadnu dávku Natur korenín a ochucovadiel na tie najlepšie jedlá.

Sledujte náš profil!

#test_podravka
Zobraz celú správu
konik_testuje
23. sep 2018 Čítané 1823x

Aktualizácia: recenzie mamičiek, ktorých detičky testovali Sunárek BIO chrumky, nájdete v našom fóre. Siahnete po nich v obchode aj vy? 

---

Je len málo značiek v našich končinách, s ktorými sa mohli stotožniť už naše prababičky. Jednou z tých značiek je Sunar, ktorá sa neustále vyvíja a modernizuje, aby tu mohla byť pre vás a vaše detičky.

S novinkami Sunárek BIO chrumkami si testovanie užijú vaše malé detičky ako aj predškoláci.

Čo testujeme

Naši malí testovači vyskúšajú zeleninové a strukovinové chrumky pre deti vhodné od ukončeného 12. mesiaca. Sú vyrobené výhradne z BIO kukuričnej krupice, z BIO sušeného hrášku, šošovice alebo mrkvy a sú obohatené o vitamín B1 bez akýchkoľvek ďalších prísad. Neobsahujú dokonca ani pridaný cukor a soľ. Strukovinové varianty obsahujú až 51 % hrášku a šošovice.

Sú zdrojom energia obsahujú sacharidy, bielkoviny  a vlákninu. Výhodou je, že výrobky neobsahujú žiadne ďalšie ochucovadlá, farbivá, cukry, soľ ani iné pre deti nevhodné zložky. Aj obsah tuku je nízky. Veľkosť a tvar je prispôsobený detským ručičkám, takže dieťa ich ľahko uchopí a rozvíja tak svoju zručnosť a samostatnosť pri jedle.

Chrumky sú ideálnym spoločníkom každého malého objavovateľa v čase desiaty, na cestách alebo jednoducho hocikedy počas dňa.

Značka Sunar sa už dlhé desaťročia venuje zdravému vývoju našich najmenších. Od roku 1936 sprevádzajú ich produkty tej najvyššej kvality každú novú generáciu na jej štarte do života.

Koho hľadáme

Na testovanie zdravej mňamky hľadáme 10 malých detí od jedného do šiestich rokov. Ale tiež hľadáme ich mamičky, ktoré rady píšu a zaznamenávajú krásne rodinné chvíle na množstvo fotografií.

Ako sa zapojiť

Ak by ste chceli so svojím dieťaťom Sunárek vyskúšať, tak sa zapojte zodpovedaním našej otázky:

Aký vzťah majú vaše ratolesti k zeleninke? Ktorú majú najradšej?

Tiež pripíšte aj niečo o vašej rodinke a všetko to pekne krásne zhrňte v komentári do nedele 23.9.2018. V pondelok 24.9.2018 sa pozrieme na vaše komentáre a vyberieme 10 žien s detičkami na testovanie.

Držíme vám palce a prajeme skvelý deň.

konik_testuje

#test_sunarek

Čítaj celý článok
konik_testuje
23. sep 2018 Čítané 3520x vybrali sme

Aktualizácia: prudko ženská záležitosť. Tak také sú nové čaje Mistral, ktoré testovali naše mamičky. Ste zvedavé, ako im čajíky chutili? Prečítajte si ich recenzie tu

---

Spojenie ovocia a kvetov. Tak ženské, nežné a zároveň silné a oslobodzujúce. Každá z nás je nádherným kvetom, o ktorý sa treba starať.

Vychutnajte si tú svoju chvíľku a zrelaxujte s voňavými a chutnými čajmi slovenskej značky Mistral. Testovať budeme vynikajúce ovocno-kvetové spojenie.

Čo budete testovať

Čerešňa ruža

Ruža je prekrásna a krvavo červená. V Poprade ju zbavili tŕňov a jej lupene položili do sladkých čerešní. Prekvapivo čarovná chuť a vôňa vás prenesie do tej najvoňavejšej záhrady. V tomto čaji sa snúbi vôňa lupeňov ruží a sladkosť krvavo červených čerešní.

Marhuľa levanduľa

Do rozvoňanej levandule vložili sladké dužiny marhúľ. Jemná a voňavá chuť tohto čaju je výborný na vychutnanie si pokojnej chvíľky pre seba. Dokonalé, voňavé a chutné. Presne také je spojenie voňavej levandule a sladkastých marhúľ. Darujte si čaro, dokonalosť a vôňu tohto jedinečného čaju.

Slivka jazmín

Mistral k šťavnatej a sladkej slivke pridal voňavé jazmínové upokojenie. Ak je v poézii základ slovo, tak pri čaji je to vôňa. Zavrite oči a nechajte sa unášať do prístavu čarovných vôní. Vychutnajte si tento čaj a dovoľte rozkvitnúť vašej fantázii.

Koho hľadáme

Na testovanie týchto voňavých čajov hľadáme 10 žien, ktoré si rady vychutnávajú chvíľky pre seba, relaxujú a užívajú si všetkými zmyslami. Mali by to byť ženy, ktoré obľubujú pitie čaju, preferujú zdravý životný štýl, ale neboja sa na chvíľku zastať, spomaliť a vypnúť.

Ako sa zapojíte

Ak by ste si chceli vychutnať voňavú šálku čaju, tak sa zapojte len napísaním komentára pod náš článok. Zodpovedajte nasledujúce otázky:

Aký je váš obľúbený čajík? Poznáte značku Mistral? Kedy si svoju šálku čaju najradšej vychutnávate?

Napíšte nám to do komentára do nedele 23.9 a v pondelok 24.9 vyberieme 10 žien, ktoré potešíme radostnou správou.

Držíme vám palce a prajeme perfektný týždeň.

Váš konik_testuje

#test_mistral

Čítaj celý článok
konik_testuje
21. sep 2018
Všimli ste si, že prebieha testovanie Mistral čajov? Poznáte ponuku tejto značky, ktorá posiela z Popradu chutné čaje do všetkých slovenských miest?

Napíšte nám do komentára názov svojho obľúbeného čaju a v komentároch si svoju šálku vychutnáme spoločne.

Ak by ste chceli ovocno-kvetové čaje Mistral na testovanie aj vy, zapojte sa do nedele tu: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar...

#test_mistral
Zobraz celú správu
konik_testuje
21. sep 2018
Chrumky do ruky a ide sa!

Však sú chrumky najčastejším spoločníkom vašich spoločných prechádzok? Či už v kočíku alebo po vlastných, Sunárek BIO chrumky nemôžu chýbať na žiadnej prechádzke.

Záskajte niekoľko balíčkov pre deti aj vy: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar...

#test_sunarek
Zobraz celú správu
konik_testuje
17. sep 2018
Jeseň je tu, čo si budeme nahovárať, deti sa vrátili späť do škôl.

Našim deťom sa snažíme dať vždy len to najlepšie. Pestrá a nutrične vyvážená strava je pre zdravý rast a rozvoj dieťaťa kľúčová. Samotný príjem potravy ale väčšinou nepokrýva potrebu všetkých dôležitých živín v dostatočnej miere, najmä v obdobiach, kedy sa deti stravujú mimo domova a dohľadu rodičov.

Vyskúšajte doplnky stravy Marťankovia FUTURA od Walmarku vyvinuté v spolupráci s pediatrami, ktorých zloženie je špeciálne prispôsobené potrebám detí v konkrétnom vývojovom štádiu. Nechajte vaše deti ochutnať svieže chute a inovatívne zloženie nových Marťankov.

#test_martankovia
Zobraz celú správu
konik_testuje
10. sep 2018
Začínate svoj deň so šálkou čaju? A ktorý si vyberáte najradšej?

A - overená klasika - čierny čaj s mliekom
B - niektorý zelený z mojej zelenej zbierky
C - ovocný alebo kvetový pre krajší deň
D - bylinkové pre moju dušu

Nuž, asi tušíte, že budeme testovať čajíky. A nie hocijaké, ale tie od slovenskej značky Mistral. Veľmi sa tešíme. A vy?

#test_mistral
Zobraz celú správu
konik_testuje
10. sep 2018
Aj vaše detičky radi maškrtia? Čo im najčastejšie dávate ako snack na desiatu či na cestách?

Dajte nám vedieť v komentári a potešíme vás 3 srdiečkami.

Ak si rady pochutnávajú na detských chrumkách, isto ich poteší naše nové testovanie, s ktorým môžete pre ne získať Sunárek BIO chrumky.

#test_sunarek
Zobraz celú správu
Strana
z 13
Predošlá Strana
z 13
Ďalšia