icon
14 / 30
avatar

ale cicááá 😀

25. mar 2013
avatar

@10zabka že vahaš to bolo dobre davno ked som bola cica

25. mar 2013
avatar

dnes si väčšia cica ♥♥♥

25. mar 2013
avatar

@10zabka masliš ? dakujem

25. mar 2013
avatar

nemaslim, viem 😀

25. mar 2013
avatar

@10zabka ty opico ako sa mi maš žabiatko ?

25. mar 2013
avatar

niet sa veľmi čím chváliť, teším sa zo života tu a teraz 🙂

25. mar 2013
avatar

@10zabka fajn pristup

25. mar 2013
avatar

musela som sa to naučiť... nemať očakávania 🙂

25. mar 2013
avatar

@10zabka deje sa niečo ?

25. mar 2013
avatar

teraz už nie 🙂, je to našťastie za mnou...

25. mar 2013
avatar

@10zabka hmmm čo to ? nechceš o tom pisat ?

25. mar 2013
avatar

je to veľmi osobné, na IP, ale dnes už nie 🙂

25. mar 2013
avatar

@10zabka oki lasko ,chapem 🙂

25. mar 2013
avatar

ja z teba zdochnem 😀

25. mar 2013
avatar

@attena prečo

25. mar 2013
avatar

@miriamsz ake cigáro to si aj tahala?alebo iba tak?

25. mar 2013
avatar

@attena tahala ,mala som narodeniny ,oslavovala som 😀

25. mar 2013
avatar

jakaaa kočkaaaaaaaaa 😀

25. mar 2013
avatar

@30lenka dakujem zlatik ale to bolo moooooccc davno už

26. mar 2013