http://www.dakujeme.sk/vyzva/2745/lanca-pre-jak...
Tento chlapček je veľký bojovník a ešte väčší fešák s nádherným úsmevom. Potrebujú peniažky na operáciu. Potrebujú presne 300 000€ čo je naozaj veľká suma. My s maminou sme už zaslali nejaké peniažky a ak sa tu medzi vami nájde niekto kto chce pomôcť tak neváhajte a pošlite nejaké to euríčko malému bojovníkovi ♥
Včera v reflexe a dneska aj v televíznych novinách
Nejake euricko sa naslo a rada som pomohla malou kvapkou 🍀
Úplne úžasný chlapček, na spapanie 😍 včera som pozerala reflex. Pevne verím, že sa nájde aj niekto bohatý, čo im prispeje väčšou sumou. Držíme palce
Je super ako pribúdajú peniaze na účet, dúfam, že to takto bude pokračovať a vyzbiera sa čo najviac
Včera som len tak rolovala že kto koľko dal a nejaký pán prispel 1000💶 👌 😊
@miricatko kiež by bolo viac takých pánov 😉
Kiež by veru...ale takí čo na to majú (rozumej politici) ti neprispeju lebo oni prispejú iba ak sú v TV aby každý videl ze prispeli lebo prispieť anonymne u nich neexistuje..

Oni boli včera v reflexe ak sa nemýlim...idem tiež prispieť