icon

Cavko,
stalo sa vam,ze neisiel otvorit z-box,a zasielku v zapati na to ukazovalo ako vyzdvihnutu?uz mi to potom nebralo ani kod nic.Ta sa to vobec nejak poriesit s packetou?
Najviac mi je luto syna,objednal si za sibackove peniazky a nema teraz nic😔

avatar

Mne,nedavno,v apke som zadala.reklamaciu,ale.este som zvlast pisala,komunikovali,nakoniec sa zasielka nasla.ale trvalo to aai tyzden

5. máj 2026
avatar
@ulrikau

Mne,nedavno,v apke som zadala.reklamaciu,ale.este som zvlast pisala,komunikovali,nakoniec sa zasielka nasla.ale trvalo to aai tyzden

@ulrikau Vdaka

5. máj 2026
avatar

Ja som volala, uložili mi zásielku potom na iné miesto. Čakala som pár dní

5. máj 2026
avatar

Synovi tak vietor zabuchol schranku kym k nej prisiel🙈kod nefungoval.Volala som hned packetu.Teta Anicka(umely stroj) stale isiel svoje,nakoniec ma prepojili.Postup bol potom divoky🤷😂rano kurier balik zobral,odviezol cez pol Slovenska a podal ho vo vedlajsej dedine do boxu za tyzden a pol🙈🙈😂😂😂

5. máj 2026
avatar
@terus00

Ja som volala, uložili mi zásielku potom na iné miesto. Čakala som pár dní

Diky
@terus00

5. máj 2026
avatar
@kacenka1302

Synovi tak vietor zabuchol schranku kym k nej prisiel🙈kod nefungoval.Volala som hned packetu.Teta Anicka(umely stroj) stale isiel svoje,nakoniec ma prepojili.Postup bol potom divoky🤷😂rano kurier balik zobral,odviezol cez pol Slovenska a podal ho vo vedlajsej dedine do boxu za tyzden a pol🙈🙈😂😂😂

@kacenka1302 😅😅

5. máj 2026