Mamulky,
boli ste niektore v hoteli GOLD TERCHOVA?Nenapisete mi vase dojmy pls?
Budem moooc vdacna <3
Boli sme asi 3 roky dozadu, v zime... veľmi sa nám páčilo... milí personál, skvelé raňajky a skutočne všetko prispôsobené deťom - super kútik v jedálni. V zime boli k dispozícii sánky - bez poplatku samozrejme... ja odporúčam
29. mar 2016
miriskaz
autor@kristinkahugo
@lulana79
dakujem pekne posielam srdiecka za ochotu napisat.🙂
29. mar 2016
@miriskaz 😉 Dakujem pekne
29. mar 2016
Boli sme tam cez jarné prázdniny.
My sme boli spoko a deckám sa tam veľmi páčilo .
Dajú sa tam robiť prechádzky , pozrieť múzeum Jánošíka.
Podla toho aké su deck veľké .
J mam 9 a 3