Ahojte prosím vás neviete mi poradiť kde by som zohnala, alebo ak máte doma a už ho nepoužívate tak by som ho kúpila 🙂tohto modrého plyšového zajačika z reklami azurit mojej dcére sa strašne páči 😄
Aj mne sa páči 😄
Aj mne sa páči 😄