Ahojte dievčatá prosím vás cherek rukavniky sú aj pre takých väčších cca od 6rokov hore ?
Moji 6rocny a 8rocna to daju v pohode na ruky
20. aug 2022
Moj ma v decembri 8 a do júna ich mal (červene) 😊 a tusim tie zeleno cervene su pre vacsich este, skus mrknut na stranke v popise 😊
20. aug 2022
Sú, ale tie zeleno-cervene
20. aug 2022
misel1010
autorĎakujem dievčatá ☺️
21. aug 2022
Niesom ista či tam komfortne vtrepe rúčky. Ak je útle dieťatko tak asi aj áno. Čo sa týka váhavého odporúčania ale netuším, pisem len o otvore