icon
1 / 1
avatar

Máme také doma robené a vyhra sa tam aj takmer desaťročná dcéra podľa mňa toto je najlepšia investícia hlavne ak máte viac detí (súrodenci,kamoši, bratranci atď)

9. aug 2022
avatar

Mame podobne, 7rocny sa hra v pohode. A podla mna este dlho bude.

9. aug 2022
avatar

My mame bez domčeka..len hojdačky a šmykľavka a hrá sa tam ešte 10 ročný s 8 ročným bratom 👍

9. aug 2022
avatar

Super baby ďakujem ☺️
@mary86 Áno mame ešte dcérku skoro 3 ročnú a samozrejme bratranci sesterky kopu deti a práve zato im to chceme kúpiť koli tomu že majú po sebe každý narodky meniny a nechcem hlúposti kopu ☺️

9. aug 2022