Mame podobne, 7rocny sa hra v pohode. A podla mna este dlho bude.
9. aug 2022
My mame bez domčeka..len hojdačky a šmykľavka a hrá sa tam ešte 10 ročný s 8 ročným bratom 👍
9. aug 2022
Mame podobne, 7rocny sa hra v pohode. A podla mna este dlho bude.
My mame bez domčeka..len hojdačky a šmykľavka a hrá sa tam ešte 10 ročný s 8 ročným bratom 👍
Máme také doma robené a vyhra sa tam aj takmer desaťročná dcéra podľa mňa toto je najlepšia investícia hlavne ak máte viac detí (súrodenci,kamoši, bratranci atď)