Ahojte kocky chcem sa vas opytat na realne skusenosti totiž schdla som po druhom porode 30 kil ale chcela by som vediet co pouzivat aby sa mi na bruchu vypla pokozka. Sice som schudla ale koza na bruchu mi trosku ovisa... Dakujem
Jedine plastika
No mala si popri chudnutí aj cvičiť .Teda neviem z akej váhy si išla .
Ja som tiež išla dole po pôrode toľko kíl a žiadnu kožu nemám .
Inak nemusi byt pravda,ze cvicenie by ti pomohlo.napr.aj ja mam trochu ochabnutu kozu na bruchu,len okolo pupka.bola som aj na konzultacii u plastickeho chirurga...v tehotenstve som pribrala 15kil.predtym som mala 50kg,pevne brusne svaly aj teraz mi povedal,ze mam velmi pevne svaly na bruchu.
Cvicim stale len stale mam taku pomarancovu kozu totizto ja som nedrzala dietu ani nic ale rapidne som asi za 7 mesiacov schudla ccicim kazdy vecer svaly na bruchu mam ale pod tou vytahanou kozou ich nie je vidiet
Plastika haha no keby to tak lahko tak asi nikto nema nikde nic navyse lebo by sa len plastikovali. Pri druhom tehu som mala pred sebou brucho ako slon z toho mam vytahanu lebo velmi velke brucho som mala len nejako sa nechce vratit spat a vraj je koza pruzna... Je len ci niekto nema real skusenost cim by som tomu teosku pomohla
Tak skús osobného trénera ktorý ti ukáže cviky .Teda ak sa to esteda vrátiť späť.Ak nie jediné ťa plastika
No nic no tak plastika no manzel bude mat radost

@misela5450 môžem sa opýtať ako si dokázala schudnúť tak rýchlo?
Telové mlieko koenzým Q10 , napr Balea
@alica_tn no to je to ze ani neviem... Islo to samo ale vela asi urobila strava zacala som jest zdravo nie vela a hlavne lrn ked som bola hladna sem tam si dam zazvorovy caj s medom a citronom teraz najnovsie som zacala pit vodu s citronom citron je super na imunitu a vraj pomaha nastartovat spalocanie tukov. Kazdy den sa snazim ist s detmi na dlhu prechadzku nachodime nieco cez 4 km za den
@suzanne94 dakujem skusim
@nana85 prave to je to ze cvicim citik ze brusne svaly su pevne hore na rebrach aj vidiet ze su vypracovane len brucho dole je hroza a ked cvicim alebo stiahnem brucho tak ju mozem pomaly '' rolovat'' to je najhorsie
@misela5450 no ved to je to,ze s tym naozaj nic len plastika...
Ja to mam len trosicku,mne sa neda ani rolovat,je len trochu tej koze akoby nadbytocnej a chirurg povedal,ze len operacia,to ziadne kremy nespravia
Bohuzial s tym nic nespravis,jedine plastika.