Ahojte, poradte mi PROSIM dobry a jednoduchy recept na tortu. Moja predstava je jednoduchy piškot ktory dam len na poly(potrebujem ale dobry recept) prerezem dam dzem a plnku(nejaku fajnu nie mascarpone) ovocie..z vrchu potriem tym nejakym kremom a polejem coko 😅 viem ako to chcem ale nemam recept 🤣
Dakujem za kazdy typ 😁
Ak moze byt aj cela coko tak odporucam toto,ak si nevies prelozit tak rano ti to dam po slovensky
https://m.youtube.com/watch?v=N--A_rWpWGY
Skvela chut naozaj,aj piskota super vlacna..len pozor recept je na malu 23cm formu cize do klasickej 28cm robim dve davky
Robim ako @lummis , koľko vajec, toľko lyžíc múky a cukru. A plnka? Najlepšie trasena - dve smotany na šľahanie, dva mandarinkove kompóty aj so šťavou a dva vanilkové pudingy dr oetker bez varenia. Dať napr do rychlokysky a vytrepat kým to nezhustne...
Ja robim piskotu takto: kolko vajec, tolko PL cukru vyslaham do hustej peny, aj 15 minut to trva, a tolko isto PL hladkej muky tam potom rucne primiesam. Do muky aj cajovu lyzicku prasku do peciva. Do 22 cm formy davam 4 vajicka. Krem nech ti poradi niekto iny 🙂