icon
avatar
misiak25
Správa bola zmenená    3. okt 2017    

Ahojte kocky aku postel a kde ste kupovali detickam? Nechcem taku ze z nej vyrastie za dva tri roky. Mam synceka 4 rocky. Dakujem za pomoc

avatar

Normalka velku ako pre dospeleho.

3. okt 2017
avatar

180cm na 80cm. Má ju 3 týždeň a miluje ju😍 má 3a pól

3. okt 2017
avatar

My sme objednavali teraz nedavno 2-rocnej normalne 200 cm a 80 cm siroku, ja som prv chcela mensiu,ale muz ma presvedcil tak uvidime, ci bude v nej chciet spat 😉

3. okt 2017
avatar

Nas maly od 2.5r spava v klasickej 90×200

3. okt 2017
avatar

A kde ste kupovali kocky?

3. okt 2017
avatar

@misiak25 presne toto riesim teraz aj ja. Zatiaľ som nenašla.

3. okt 2017
avatar

@ingrid16 ja neviem ci objednat z netu alebo niekde kupit.

3. okt 2017
avatar

My kvoli priestoru 180x80,pre 3rocneho a 2rocnu. Myslim,ze do konca ZS im budu stacit 😉 je to biela Clasic,jedna za necelych 200e s uloznym a bez matraca

3. okt 2017
avatar

Drevona Rea abra 200x90 2r bez jedinej výhrady 😉

3. okt 2017
avatar

@misiak25 toto riesim aj ja teraz.pravdepodobne objednam z netu babynabytek.sk 180x80 .maly ma 2roky a 3m za chvilu.no a dufam ze mu dlho vydrzi😄

3. okt 2017
avatar

@tahivka krasne😊👍

3. okt 2017
avatar

@angella811 wau tak tu pozeram a vyzera perfektne👍 Myslis ze sa tam da dat aj zabrana?

3. okt 2017
avatar

@misiak25 Často vidím foto s tou takou zábranou so sieťkou.My tam nemáme nič,ale ja spím na spodnom lôžku,tak je dcérka istená 😉 Má ju od 2r

3. okt 2017
avatar

@misiak25 my sme objednali z vikisnabytok

4. okt 2017