icon
1 / 1
avatar

Velmi dakujeme, lebo sa uz zacinam obavat, ake fiasko nam pripravia starsie rocniky.

3. máj 2026
avatar

Ďakujeme chlapci, včera to bol krásny hokej aj keď sme nemali toľko šťastia

3. máj 2026
avatar

Cely turnaj bol uzasny. Klobuk dolu pred touto nasou mladezou.👍

3. máj 2026
avatar

Boli sme,škoda no,ale Švédi boli skratka lepší. Chudáci naši chlapci,ako plakali,mne to bolo tak ľúto.

3. máj 2026
avatar
@miricka77

Boli sme,škoda no,ale Švédi boli skratka lepší. Chudáci naši chlapci,ako plakali,mne to bolo tak ľúto.

@miricka77 Ja som bola včera na príprave proti Lotyšsku. Videla som až koniec druhej tretiny a celú tretiu. Áno, aj mne ich bolo ľúto, boli sklamaní, ale neskôr sa zo striebra budú veľmi tešiť.

3. máj 2026