Pekný večer baby, snáď moja otázka nebude proti pravidlám 😂 ale zaujímalo by ma, ako sa vám tu predávajú veci? lebo ja sa ničoho neviem zbaviť , všetko mi tu stojjí :D a teda neviem, kde je chyba.. všetky sú pekné a zachovalé, ale nikto sa neozýva 😢
@zajinkakoni tak potom som rada, že nie som jediná :D
musíte si robiť albumy na blog aby vás mali na očiach ... :D
@janette321 jáj také, že čo nosíme ? 😀
Mne to ide ale len preto ze ja kupujem drahe veci malému alebo sebe a predávam lacnejšie tak im sa to oplatí.
@kvalitneveci skoro na všetkom máte zľavu a ešte o desiatky eur . tiež vám to asi moc nejde .... teda asi až teraz ....
@janette321 mne to ide preto dávam tie zľavy,len treba vedieť obchodovať ;) len to by ste museli predtým vlastniť obchod dlhé roky ;)
@kvalitneveci akože tá zľava je vlastne reálna suma ktorú chcete za tovar len pre blbých je tam aj tá veľká suma a akože zľavnené ... ?
@janette321 tak pre blbých teda napíšem,nepotrebujem zarábať na mamickach a tie veci ktore vy reálne vidíte uz su zbytok z toho co predám a denne aj 7balikov mam .A kedy dám zľavu Vas je po tom nic hlavne ze kupujúca ma takú cenu ako málokde stretnete;)
@kvalitneveci nebodaj vás to urazilo :D tak ja som doteraz neverila že ešte toľko blbých sa nájde čo na to naletí .... :D
@janette321 A namiesto blbých narazok si pozrite mojich skoro 200 super hodnotení a asi ze prečo?🙂 A tento cas narazok venujte rozmýšľaním nad tym ako predať 🙂
@janette321 mna zlostna a zakomplexovaná mamička nedokáže uraziť.Chapem Vas na jednej strane a mrzí ma vas nešťastný život .Je ťažká doba a viem ako to nie je ľahké .Drzim palce aby ste boli spokojná .
@kvalitneveci nejako sa to tu zvrhlo ste v poriadku je vám dobre ?
@janette321 Pekný zvyšok víkendu 😉
@kvalitneveci https://www.modrykonik.sk/market/obuv/4f5bzy/go... su original UGG? ak nie opravte si to v inzerate, inac vase slova " ,len treba vedieť obchodovať ;) " sedia :(
Aj mňa by zaujímalo... 😀