Dnes som mala konečne viac času povenovať sa zverom.
Dostali aj bio mrkvu zo zahradky a konáriky z jablone.inak to je top mňamka,hračka všetko.a ako sa má zver?
Kurence stále riešia svoje manželskè problémy.kalina bubnuje na celú dedinu ( manzel ju volá safri duo) aspoň to majú susedia aj s dobrou hudbou.oskar je zatiaľ ticho.že by to bol predsa len chlap...ale romantik to nebude kedže kalinu furt naháňa.ale zas aspoň si ju udržuje v kondícii.dúfam ,že sa neinšpiruje aj môj manžel.
DalajLama okupuju ovčí domček.akurát prečo si z neho urobil kadibudku netuším 🙄 ale je fajn že mu chutí a očividne aj dobre trávi.ovečky sú teda v prístrešku pre kurence a kurence pod orechmi.máme dva takže to výborne vychádza
A ovečky si už fajn zvykli na nového spolubývajúceho.on dočiahne na listy stromov a dosť mu toho popadá čo využívajú obláčiky,takže vzájomná symbióza.asi mu aj ten domček odpustili.
@veronikakubusova28 áno taký meditačný.ale nenechaj sa oklamať je to vychcané zvieratko 😂 pokiaľ nemám v ruke úplatok tak prdí na mňa
@misulka22 ozaj minule sme boli na jednej farme a spomenula som si na teba
@veronikakubusova28 to je nandu.toho so.chcela povodne,ale nevedela zohnat,tak mame emakov.a nelutujem
@misulka22 tam by si so uzila ...velkych mali hadam zo 15 a mali aj malicke 15
@veronikakubusova28 a kde to je? My radi chodime pozerat zvierata.ja vzdy pozeram ake maju vybehy,ubykacie a tak...vies inspiracia 😂
@misulka22 v lopeji ...ked pojdete na stredne slovensko ..pokial su tam lebo chcu sa stahovat .... lebo maju vela zvierat kengurku , pavy , kacice take.onake , sulikaty dokonca a pod . Daj si farma dolinka
@veronikakubusova28 tak s myslienkou klokana sa pohravam aj ja 😂 no na jar si mozno urobime vylet.dakujem za typ
@misulka22 nemas zac ..hadam este budu chcu sa odstavohat lebo niektore tie teplomilne zvieratka maju dnu v zime a potrebuju vacsi dom ..maju aj pristresky ale nieco maju v dome jednej casti a uz pomaly sa nezmestia .... co som snimi hodila rec
@veronikakubusova28 aky mily...to mal taky nizky plot? My mame cca 170cm a manzel sa boji,ze by zdrhol
@misulka22 to jee malicka ta kengurka ..taka bola zakrpatena ... takto na fotke vyzera velka ale ona bola uplne malicka
@misulka22 to este len sranda zacne ked si vy kengurku zaobstarate ....🤣🤣 teraz je to este nic safriduo a meditacna lama ale potom by to bolo
@misulka22 a na margo plotu to je len taka ohradka ako vybeh a kebyze zdrhne zdrhne na dvor len nie mimo .... to je obrovsky pozemok cize aj keby zdrhlaa je len stale na dvore
@veronikakubusova28 jaj tak lebo ta ohradka mi prisla dost odvazna pri nej 😂
Priznaj sa, už ťa aj oplul, ten novy prírastok? 😁😁😁
😁😁😁 inak obdivujem a závidím všetky tvoje zvery a triafas sa celkom skvelo aj do môjho vkusu....keby mam taky pozemok, tak mam pštrosa, lamu, ovečky....ale z priestorového dôvodu mam "len" 3 psov, 5 maciek, 2 zajkov a 1 zaka...😄













Ta lama aky ma milucky ksichtik 😍