icon

My máme krásnu noc za nami...všetko vytopené,bahno,vietor strhol strechu na voliere kuriat a 2 to nedali...
Držím palce všetkým ,ktorí bojujú so živlamy. Pekne nám skončilo leto...

avatar
15. sep 2024
avatar
15. sep 2024
avatar
15. sep 2024
avatar

Toto je strašné, veľmi mi je ľúto všetkých, komu živel ničí majetok.

15. sep 2024
avatar

Myslíme na všetkých 🙏

15. sep 2024
avatar

Držte sa hádam to už ustupi

15. sep 2024
avatar

@maxiva dúfam veru.celú noc som nespala ,manzel este o pol noci kontroloval zvierata ,ale to v takom počasí aj tak čo zmôžeš.my ešte máme šťaatie,že bývame na kopci tak nami tá voda viac menej pretiekla,nedrží sa to až tak

15. sep 2024
avatar

Je to hrozné. U nás tiež stresy. Sestra mala ísť domov z práce aj s mojou mamou a chorou dcérou. Museli zostať, z bytu ich evakuovali do domova dôchodcov, (jej práce) kde teda neprišiel nik do práce - nemali ako. Tak je tam na celé oddelenie len sestra a jeden zdravotník. Kuchárka 1 s minimálnymi zásobami, lebo tovar mal prísť zajtra.

15. sep 2024
avatar

@akab Vies co ale to je ake nezodpovedne! Tyzden hlasili,ze toto pride a domov dochodcov sa dopredu nezasobi?

15. sep 2024
avatar

@akab och to v ktorom domove dôchodcov?

15. sep 2024
avatar

To je v Rakúsku.

15. sep 2024
avatar

Mrzí ma vaša strata, aj keď sú to "len" kurence. Vidno, že sa pekne staráte aj o to zvieratko na foto.

15. sep 2024
avatar

@fairestofthemall tak pre nas ma kazde zviera cenu a strata kazdeho zaboli aj ked to je uzitkove zviera

15. sep 2024
avatar
24. sep 2024