icon
1 / 1
avatar

Wow, tak predsa si ju nakoniec dostala. Čo na ňu vravia ,,kuriatka"?

3. aug 2022
avatar

Tak toto je naozaj originalny darcek!Krasna.
Hepy bersdej!

3. aug 2022
avatar

@zuzitko74 on už žil s emu takže sú v pohode.už drží stráž nad kurátkami aj ovečkami
@amel ja mám narodeniny teda až 20.8. .ale už zháňam lamu vyše roka a zrovna to takto pekne vyšlo

3. aug 2022
avatar

Takže lama je samček. Je krásny. Aký má vek? Vyzerá, že už je dospelý.

3. aug 2022
avatar

@zuzitko74 1,5 roka má.áno je to samček.ešte mu musíme vymysleť meno

3. aug 2022
avatar

Blbá otázka ale čo s tým budete robiť?🙈😁či len tak ako "domáci mazliček"?

3. aug 2022
avatar

@misulka22 To ho doteraz nikto nijako nevolal?

3. aug 2022
avatar

@dzescebuly hej mazlík.my tu všetko máme na maznanie akurat z prepelíc sú vajká 😂
@zuzitko74 pokiaľ viem nie. Ale to je jedno aj tak mu dáke dáme.jemu to je asi aj tak jedno 🤣

3. aug 2022
avatar

Hehhe tak predsa ... to ide byt srandy kopec .... 🤣

3. aug 2022
avatar

@veronikakubusova28 hej už sa pýtal sused či zakladáme minizoo 🤣

3. aug 2022
avatar

@misulka22 hehhe esteze mas takeho susedaa ... u nas po niektory naozaj im vadi ked brese pes ...a co ma mnaukat ..a to nebrese ako debo ze permanentne no niekto ide zabrese

3. aug 2022
avatar

@veronikakubusova28 ja som sa pýtala,ci im nevadí ,že naše psy štekajú a že nech len štekajú,že aspoň plašia líšky a kuny keďže oni majú sliepky. A lama je tichá.hádam ho neoflusne 😂

3. aug 2022
avatar

@misulka22 ja sa strasne rehocem ....ked pises ako si chovala kuriatka obhanala ovce a teraz lama ktora nevies kedy ta oflusne....mozes pisat pribehy zivot zo zvieratkami ... 🤣🤣

3. aug 2022
avatar

Ale asi nebude sam, ci?

3. aug 2022
avatar

@misulka22 ozaj dobra otazka vsetko mas v pare a jednu lamu to nejde ...🤣

3. aug 2022
avatar

@veronikakubusova28
@bobrina1
Oni keď majú ovce/kozy/kone atď sú ok aj keď sú len jedna.ako v najbližšej dobe určite nejdeme kupovať ďalšiu.normalne je mi divné to povedať ale aktuálne mi počet zvierat stačí 🤔😅

3. aug 2022
avatar

@misulka22 mne sa tiež nechce veriť,že zostaneš pri jednej lame 🤣(však aj vianoce budú) Ale je to fešák! Pravidelne informuj🙏

3. aug 2022
avatar

@dusankomoj tak ono sme limitovaní priestorom aj €. Živiť to tu všetko nie je úplne finančne zanedbatelné.čas tiež.len ranné kŕmenie je vyše hodinu.to isté večer.a to nepočítam keď sa im chce člocek venovať,čistiť,so psami výstavy,tréningi...takže treba v tom tiež určitú rovnováhu

3. aug 2022
avatar

@misulka22 veru je to radost aj starost ...my mame len psy slepice a zajace ...ale vcera som cely den mala rozrobene len zo zverou vycistit to vsetko sliepky dostali kliestikovce pokapali nam prepelice tak deratizacia ... a musi niekto ostat doma vzdy uz len kvoli psom

3. aug 2022
avatar

@veronikakubusova28 no my sme tiež boli naposledy na dovolenke 7 rokov dozadu.ale tak teší ma to, je to môj relax len tiež sa to musí drzať v dákych hraniciach ...a vlastne ešte chcem pipky a kačice 🤣 výbeh pre pipiny som tiež teraz dostala od babeny a dedka len ho musíme zložiť

3. aug 2022
avatar

@misulka22 a kacicky nepotrebuju vodu?

3. aug 2022
avatar

@veronikakubusova28 v podstate potrebujú len na párenie.ale vyfasujú bazénik.

3. aug 2022
avatar

Potom napíš, keď 1.x niekoho opluje.
Na dovolenke môjho chlapa - zboku som videla gejzír flusu na 3 m.
Skoro som sa pošťala od rehotu

3. aug 2022
avatar

@cacianka ja dúfam ,že neflusne na suseda no 🤣 on v to dúfa asi tiež 🤣

4. aug 2022
avatar

Volajte ho Amigo 😃😎👌🏼

4. aug 2022
avatar

@cacianka taký pekny flusanec- žlto bielo zeleny, akokeby strieľal z vodnej pištole.
Našťastie sa uhol a schytal iba 1 fľak

4. aug 2022
avatar

@aylinn zvažujem Alex ,ale aj Amigo je fajn

4. aug 2022