icon

V tomto horku chladime zvieratká ako to len ide. Prasiatka dostali melón a majú bazénik,králiky mrkvu,jablko a majú zapnutý ventilátor, psy mali mrazený jogurt, do napájačiek sme dali ľad a sliepky dostali slepačiu " zmrzlinu" - zelenina,ovocie,bylinky a červíky zaliate vodou a zamrazené,zožalo to veľký úspech

avatar

Staráte sa ukážkovo 👍 dobre sa u vás majú

Dnes o 14:05
avatar
@adulka07

Staráte sa ukážkovo 👍 dobre sa u vás majú

@adulka07 dakujem,snazime sa aj ked teda toto horko je pre vsetkych velmi narocne

Dnes o 18:18