pokladik uz kopka 🙂 krasa🙂
misumich
autorjuuuuuu, dakujem 🙂 hej, tesim sa, zatial su to take tukance len :D cakam na seriozne kopance :D
18. aug 2010
v tycho dnoch je to uz asi silnejsie a castejsie, ze? 🙂
15. sep 2010
misumich
autor...to ano a najlepsie nam ide kopanie do plneho mechura, ked mamka nema kam ist, napr. ked soferuje ... :D
19. sep 2010
Teším sa s tebou..... zachvíku ti bude vystrájať v brušku 🙂 🙂 krásny to je pocit 🙂