Ahojte. Ma niekto PIQIPI QUIET BOOK? Čo na ňu hovoríte? Oplatí sa kúpiť? Chcela by som kúpiť synčekovi, len či sa oplatí... 😊 ďakujem. Pekný večer 🤗
mame dievcatko a opicu a stsrsi to pyts sem tam. len mu niektore veci idu tazsie (niektore gombiky,lebo dierky su uzke,ale ja si myslim,ze casom to povoli)
11. okt 2018
mkatka7
autormima86 a nynyky ďakujeem! A od ktorého veku je to fajn pre deti? Lebo moj bude mat len rok, rozmýšľam či mu to nestačí aj na druhé narodeniny?
11. okt 2018
My ju mame ediciu dievcatko a sme spokojny