icon

To brusko je zaciatok piateho mesiaca a mam take malinke ☹

1 2
avatar

netrap sa.mne brusko zacalo rast az v siestom mesiaci a narodil sa mi zdravy stvorkilovy anjelik 😉 hlavne klud

17. sep 2013
avatar

A bolo ti aj zle? A nemala si chut do jedla?

17. sep 2013
avatar

na mne nikto cca do 7.mesiaca nepoznal že som tehotná...a to som pribrala 25kg...

17. sep 2013
avatar

Praveze ja mam stale taku istu vahu 49kg ☹

17. sep 2013