mladuckamama
autorA bolo ti aj zle? A nemala si chut do jedla?
17. sep 2013
na mne nikto cca do 7.mesiaca nepoznal že som tehotná...a to som pribrala 25kg...
17. sep 2013
mladuckamama
autorPraveze ja mam stale taku istu vahu 49kg ☹
17. sep 2013
A bolo ti aj zle? A nemala si chut do jedla?
na mne nikto cca do 7.mesiaca nepoznal že som tehotná...a to som pribrala 25kg...
Praveze ja mam stale taku istu vahu 49kg ☹
netrap sa.mne brusko zacalo rast az v siestom mesiaci a narodil sa mi zdravy stvorkilovy anjelik 😉 hlavne klud