Dobré ráno. Máme pre Vás dobrú správu! Všimli ste si novú akciu na Hami mlieka v drogériach DM?
ano 6,99 tusim bola cena🙂
Skúste hľadať a príďte nám to povedať, nech je to trochu prekvapenie 🙂
Poradím, že sa týka balenia po troch, ale akého mliečka už skúste zistiť
nieje to nahodou ze 3 balenia hami 2,3,4?? za nejakych 22€ tusim? ci ee 🙂
Ešte niečo iné 🙂
toto co bolo aj minule, ze tam bola nejaka flaticka? Alebo co, tak nas uz nenapinajte 🙂
Ja ked som kupovala naposledy bolo za 6,99. A bola aj 25%na decky sortiment;)
Napoviem ešte trochu viac - za túto akciu budú šťastné tie mamičky, ktoré obvykle musí najprv pol roka čakať na výhodnejšiu cenu mliečka.
@mlieka_hami_miriam tak teraz už netuším vôbec🙂Vidím to tak, že tam budem musieť poobede skočiť🙂
zeby tato akcia ? 🙂
2 mliecka za 12,49 ? 🙂
aha to nebude ono, lebo pisete vyssie, ze 3 baleni 🙂
@katharynkaa Skúste zistiť a napíšte do komentára 🙂
ja som myslela, ze mi to internet ulahci, ale ako vidim tak nie 🙂. ale nic na ich stranke sa mi neporadirlo zatial najst 🙂
@mlieka_hami_miriam Tak už viem, čo je to🙂
no co je to? 🙂
@katharynkaa Tak nám to povedzte, mamičky sú zvedavé!🙂
Mamičky už nemusia čakať do 6.mesiaca, mliečko na citlivé bruško je už dostupné od narodenia🙂
aká?