Dobré ráno mamičky, spinká už vaše dieťatko celú noc? Pre kľudný spánok môžete vyskúšať pokračovacie mlieko Hami Hajaja http://www.klub-mamiciek.sk/lekarne
my sme zmenili z beby na hami a mozem povedat ze nas 3 mesacny syn prespi celu noc zaspi okolo pol 9 a spi do 6.15
19. okt 2013

no neviem maminky tu písali,že to mlieko nijako spánok ich detičiek neovplyvnilo🙂takže rozdiel asi nebude ....