icon

Dobrý deň mamičky, štartujeme Mesiac s mliekami Hami! Čakám na Vaše otázky, ktoré rada zodpoviem. Chcete sa o niečom poradiť?

avatar

ja sa pytat nechcem ale MLIECKO HAMI JE JEDNO Z NAJLEPSICH CO SME MALI.🙂 vrelo odporucam a aj cena je prijatelna

14. okt 2013
avatar

ja sa tiež pripajam. Vyskusali sme žbrndu nutrilon, sunar, hipp, no hami je jednotka. Ked aj mala nevypila celu flasku dopili sme to mi. no pri nutrilone som sa isla dovracat. :-P
aj teraz sa chystam kupit nutrilon 1 pre babo.

14. okt 2013
avatar

ja takisto mozem len odporucat... zo vsetkych mliek okrem HAMI mi mala strasne zvracala... a takisto chvalim kase HAMI... od 5.mesiaca ich pouzivame a mala sa ich este neprejedla 🙂

14. okt 2013
avatar

@zabka4 a preco jej ides kupit nutrilon ?🙂

14. okt 2013
avatar

aj ja mám dobrú skúsenosť s mliekom, kašami aj zeleninovými príkrmami Hami, len som si stále myslela, že je to český výrobok, a vyrába sa to v Poľsku.....((((ked boli tie ich kauzy s potravinami tak som sa aj bála, ale myslím že deťom by niečo zlé nedávali......

14. okt 2013
avatar

@zabka4 zbrnda a aj tak ides kupit pre babo? inak, myslim si, ze preto ze nevyhovuje vam, neznamena ze je zbrnda. mojej malej strasne chuti, nevie sa ho dopit .

14. okt 2013
avatar

ja som teda kojila ln 3. mesiace viac sa nedalo, malá malá stále koliku, prvé čo som kúila keď už moje nebolo bolo hami a v momente kolika zmizla a ja som sa konečne aj vyspala D: a na prvý šup pez skúšania, aj keď dr. prefferovala nutrilon ale ja nie som zástanca tovaru kde sa reklama odráža v cene. Bola som max spokojná, aj hajaja bolo super a tie keksíčky safari som síce jedla viacej ja ako malá ale mnam, dobré boli 🙂) Takže sme iné ani neskúšali,toto sadlo hneď, ja môžem len odporučiť, neskôr sme kupovli aj iné výrobky tejto značky ale aj iné, no mlieko stále len toto do 3 r. večer muselo byť hajaja alebo kaša :D

14. okt 2013
avatar

Ahoj aj moj synček pije Hami mliečko 1 a je velky hladoško.....Má 5 tyždnov a v noci papá cca každé 2-2,5 hod.a vypije tak 120 mliečka.Viem že Hami 2 sa dáva od 4.mes.a chcem sa opytat ak by som mu dala na noc Hajaja uškodí mu to?

14. okt 2013
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Ahojte chcem sa spytat preco sa prestalo vyrabat Hami 4 dvojbalenie.Hami som zacala kupovat od roka a synovi chuti a negrcka ako z inych mliek.Tak kazdy tyzden som stala kupujuca uz.Mame od hami aj bazenik a skoro sme mali dva co tolko kupujeme ale nechala som pre dalsich akciu.

14. okt 2013
avatar

@katarina194 Milá Katarina, ďakujeme za takto krásnu správu. Hami 4 dvojbalenie bola iba akcia a v tejto chvíli máme akcie 4 +1 na lekárňach. http://www.klub-mamiciek.sk/lekarne

14. okt 2013
avatar

@mlieka_hami_miriam viem,ze to bola akcia hoci mlieka hami 2 a hami 3 stale dostat kupit u nas ako dvojbalenie.A v lekarni mi tvrdili ze hami 4 a hami 3 je to iste pre dvojrocneho syna.

14. okt 2013
avatar

@slavik79 asi nevies citat, ja som nazvala zbrndou nutrilon. hami je super. a hami chcem kupit. 😀

15. okt 2013
avatar

no chybicka sa vludila, ja som myslela na hami a napisala nutrilo. oprava, hami chceme kupit.

15. okt 2013
avatar

@lus22 uz som napisala komentar hore. vam sa nestalo, ze ste mysleli na nieco a napisali ste ine?HAMI,HAMI, HAMI....len to 😀 😀

15. okt 2013
avatar

@zabka4 jasne, neviem citat. hlavne ze ty vies pisat 😀

15. okt 2013
avatar

@slavik79 ??? tu sa nic zo srandy neberie? skoda nieco pisat tu.

15. okt 2013
avatar

@zabka4 vidis toho smajlika v mojom prispevku? tak to je odpoved na tvoju otazku. Nerozculuj sa, urob si radsej pekny vecer...🙂

15. okt 2013
avatar

😀 😀 ja som sa nerozculila, len ma mrzelo, ze som spravila preklep a hned sa toho niekto chytil. :-/ ale ved v pohode...mysliet na jedno a napisat druhe...to sa stane hocikomu.

15. okt 2013