icon

Mamičky, skúšali ste niekedy vyrobiť niečo z krabíc od dojčenského mlieka? Niektoré mamičky sú skutočne kreatívne!

avatar

Tak ja si z nich bezne robim aspon 'kosicky' na drobnosti 🙂

30. okt 2013
avatar

máme stojan na perá

30. okt 2013