icon

Stále rozmýšľam nad tými krásnymi riekankami, ktoré ste vymysleli. Mali by ste záujem spustiť túto súťaž ešte raz? Veľa mamičiek sa nestihlo zapojiť.

avatar

Urcite, nech dostanu sancu aj dalsie maminky 🙂

29. okt 2013
avatar

jasne preco nie 🙂 nech sa viac maminiek zucastni 🙂

29. okt 2013
avatar

určite áno, vymyslíme opäť🙂

29. okt 2013
avatar

ano, aj my sa pridame ak mozme este 🙂

29. okt 2013