Ahojte mamičky,prosííím viem že je to na poslednú chvíľu :( ale mám prosbu,nie je tu niektorá alebo nepoznate nejaku maminku,slečnu čo maluje detičkám na tvar???Potrebujeme surne zohnať na MDD u nas v dedine.Starosta prosil mm nakolko to niekolko rkov organizoval,tvoril program a obstaraval ludí tak sa na neho starosta obratil.Máme nového staroostu a manžel už žial nemá žiadne čísla na týchto ludí čo maluju,chodia z kolotočmi a podobne.Bola by som velmi vdačná.Komunikoval by s vami naš starosta .Krásne dakujem za pomoc.Juj zabudla som ok.Ga,dedinka Šoporňa
dakujem ale neviem najsť skupinku Šaľa
musis si zmenit mesto v profile na salu, ale nakopirujem to s tvojim nickom, nech ta skontaktuju ak niekto bude vediet 🙂
@momicek dalsia slecna veruska . Tel. 0903 500 807. Stranka www.malovanie-na-tvar.estranky.sk
Tu je aj fb.mne tu stranku nechce zobrazit ... www.facebook.com/malovanienatvar.facepainting
Skus sa pridat do skupiny sala. A tam sa popytat. Myslim ze teraz vo veci na slavnostiach malovali... mozno niekto bude vediet kontakt