Dnes mám strašne smutný deň,aj ked by to mal byť ten jeden z najkrajších ☹
a to už prečo:: ☹
1. mar 2013
preco??
1. mar 2013
momicek
autor@tatkoamamka
@laura156 veľmi vela,starostí a neuveritelná depka k tomu,bezmocnosť ☹
1. mar 2013
tak hore hlavu a nech sa polepsi ved uz vyslo slniecko tak sa usmej a ser na kazdeho
2. mar 2013
☹ ja tiež