Kto mi vysvetli prečo sa v bazáre teraz aktualizujú letne veci a veci min 10 rokov za zenitom???fakt by som polku veci vyhodila 😏
Zbytočne to tu zahltuje bazár...
A v zime nemôžeš kúpiť oblečenie na leto? Obzvlášť pre deti? 🙄
Vianočné upratovanie 😀
Niekedy je prave v tom bazar super ze zozenies aj take veci mimo sezony napr teraz veci na leto napr ak potrebujes na vystupenia pre deti a aj lacno ...
Autorka skor mysli stare veci spred x rokov.. nie sezonne a v tom s nou suhlasim.. predavaju sa tu veci ktore som ja nosila na zakladku....
Veci súce do kontajnera. Napríklad slipy oblečené a sprate asi 100 krát su v bazáre, čo keď pozriem na foto, tak sa mi obráti žalúdok alebo tepláky deravé, vysuchane a parádu este narobia. No hybaj aku? 🙂
Take veci by som sa hambila podarovat,ze ma vysmeju co im chcem dat,nieto ze este na tom zarobit a predat🤢🤮.ubohe,smer kos urcite.!
paradne su aj oteplovacky s deravymi kolenami za viac ako 10€..
Presne tak. Niektore veci si ani kos nezasluzi. Nie to este miesto v bazari. Ja viem ze to pomoze niekomu. Tak skor v darovacich skupinkach ked uz. Ale bazar? Predaj?
Na bazáre je vyše 2,5mil inzerátov z toho polovica tu nemá čo robiť...kupovať letne veci v zime?? Odhadnúť veľkosť môjho dieťaťa na leto sa dá len veľmi ťažko...načo by mi to zbytočne vyselo v skrini keď nejaké výrazne letné výpredaje tu nevidím... Namiesto napr.17 tich strán zimných búnd by som si najradšej pozrela 5 normálnych strán a nezabila toľko casu...tod iba môj názor...možno sa niekto spamätá 😎
Vieš, ale keď tu má niekto viac inzerátov, tak ich aktualizuje vsetky naraz (aj s letnymi vecami). Lebo exspirovane inzeraty sa nezobrazuju vobec, a hoci ty mozno teraz letne nekupis, niekto iny kupi. Preto je v bazari filter, kde si mozes nastavit, co hladas
Nikto ti to nekaze kupovat 🙈