Maminy privyrabate si nejak namaterskej,rodicovskom?aj nejakevacsis vacsie,ci len mensie sumy???ako stihate deti,rodinu,domacnost?ako si cas zadelire?
Ja som chodila na nočné do Tesca vykladať tovar... 2-3x do týždňa najmä na víkend piatok, sobota... Keď som bola preč tak bol s deťmi muž... Alebo do komisie keď sú voľby...
8. okt 2018
Pracujem na dohodu v chovatelskych potrebach
8. okt 2018
Ja som chodila upratovat, 2x do tyzdna. Ked bol manzel doma .
8. okt 2018
Ja robim doma uctovnictvo
8. okt 2018
rozdavam postu a letaky...
8. okt 2018
Ale ja mam uz 5 rocnu,pri mensich detoch sa to urcite neda robit na smeny
8. okt 2018
Ja normalne pracujem na smeny,byvame so svokrou ta mi s malou pomaha a plus robim s kozmetikou Farmasi da sa tiez privyrobit mensie ale aj vacsie sumy zavisi od sikovnosti.