Konečne je najmladší syn dosť starý že prespi celú noc tak teraz nespim kvôli staršiemu ktorý išiel na zurku a kým nepríde nemám pokoja. 😱 Ja sa už asi nikdy nevyspim..😁
pridávam sa do klubu 🙂 🙂)))))))))))
@lenka7477
@miskakyska ženy a kým aj ten najmladší prejde zurkami tak nám dotrepu vnúčatá!! 😂
Ja dnes vravim muzovi. Ze sa tesim tak o 1-2 roky ked krpec bude kusok vacsi samostatnejsi. Ze budem mat viac casu vypekat a viac venovat casu aj domacnosti a sebe. A manzel mi na to. Hej stoj. Sak to uz budeme mat druhe 🙂 a budes v tom istom kolotoci. Hmmmm. Dikyyyy 🙂
Poznám tieto radosti...môj žúroval včera a ja mám z toho kruhy pod očami. Je iná doba, akosi viac toho zlého sa deje ako za našich čias.😢
U mna to iste, ale vcera milo prekvapil, o desiatej bol doma, juj, kludne som sa vyspala...
nápodobne....