Dobrý deň maminky prosím Vás som už zúfalá dcérka má sedem rokov hygiena je u nás na prvom mieste to je samozrejme ale malá mi príde zo školy a keď sa vyzuje no s prepáčením tak jej smrdia nohy že fu... nechápem lebo skutočne hygiena je prvoradá mali ste niekto takýto problém poraďte mi prosím
asi nevhodna obuv , nic ine ma nenapada
@lubka73 máme s tym problém dlhšie každé nové topánky striekame sprejom dezinfekčným
Vymeniť papuče v škole. Ideálne niečo s koženou stielkou a vetrané
@veronikabobor potia sa jej nôžky to áno ale to je hrozné horšie ako robotník zo stavby
tak jej daj sandále nie papuče sandale letné, proste školy su prekurené, je tam fakt teplo
@mandinka papucky má otropedicke take
Presne i my sme mali takyto problem,je to zo spotenej nozky,jedine prist domov zo skoly,umyt smradosky strieknut sprej na nozky napr.citronovy mentolovy atd a hotovo plus ciste ponozky,inak nerobime denne
@monika20111990 ponozky jeste zkus vymenit jiny pomer materialu. Plus vim ze byl jakysi pudr na nohy ze se nepotily
@inffinity ďakujem krásne
ale to podla mna nie je len hygienou. moze to byt aj genetika.
Ten puder na nohy je super! A aj spreje na nohy od Scholl.
U nás pomohol púder a vyhodiť ,,silonové,,ponožky..

Žeby z papúč a spotené?