icon
1 / 1
avatar

Presne tak.Aj ja uz mam poobjednavane.Na kazdy mesiac si nechavam pre niekoho darceky.Neda sa naraz v decembri po vyplate🤔😂

23. okt 2018
avatar

ja som na tom podobne v decembri len oddychujem a nic neriesim

23. okt 2018
avatar

aj ja , od novembra už len čakám na vianoce 😊darčeky detom su uz odložené a dekorácie si tvorím s malou cez advent, atmosféra je o to krajšia 😊 knihy chodím do kníhkupectva kupit cez advent , tu atmosféru mam velmi rada a viac nic neriešim...

23. okt 2018
avatar

Krásne si vytvorila.

23. okt 2018
avatar

To si ty robila? Nadherne

23. okt 2018
avatar

To je kraaaasne 😍 na objednavku nerobis? 😊😊😊

23. okt 2018
avatar

Naadhera. Sikulka 😉

23. okt 2018
avatar

ja chcem ten s domcekom

23. okt 2018
avatar

@silsil ano ja. Ďakujem malu som dala spat a toto je môj relax. Už mám po svadbe kde som si robila výzdobu tiež sama tak už konecne vianoce.
@ninai ďakujem nie len pre nás doma ale manžel vraví ze by som sa mohla aj tým živiť.

23. okt 2018
avatar

@tehotna91 ten je už rezervovaný pre naš spálňu 😂😂

23. okt 2018
avatar

@zuzin78 ďakujem 🙂

23. okt 2018
avatar

a teraz bez srandy kto ti to robil

23. okt 2018
avatar

@tehotna91 fakt sama

23. okt 2018
avatar

@monika420 odkiaľ máš prosím to drevo - ten podklad ?

23. okt 2018
avatar

aj nasa obyvacka by chcela

23. okt 2018
avatar

@januliku doma kurime drevom a tak pekné som si odložila a napíl mi manžel

23. okt 2018
avatar

@tehotna91 ja keď vidím také niečo v obchode a pri tom cena 40€. Drevo mam doma, sisky si nazbieram, ozdoby kik, tedi, a už len trochu svojej fantazie a ide to

23. okt 2018
avatar

@monika420 tak spravila by si mi? ak hej daj ip sumu

23. okt 2018
avatar

@tehotna91 nie nehnevaj sa ja som tu dala len inspiraciu a nic tu nepredavam ani neponukam

23. okt 2018
avatar

ahoj, prosim kde si zohnala tie biele adventne sviecky? dakujem

23. okt 2018
avatar

Aj my pomali zaciname ... len sme nemali biele sviecky 😉

23. okt 2018
avatar

@greeetas tie su z KIK ale su skôr také do bežova

23. okt 2018
avatar

@monika420 a ja som si myslela že si kúpila..v tom prípade je to krásne ...

23. okt 2018
avatar

Nádherné❤️❤️❤️ja už darčeky tiež mám👍ešte nejakú peknú dekoráciu

27. nov 2018