icon
14 / 85
avatar

Toto sme mali na desiatu,celkom fajn,len dosť sladké.

26. mar 2018
avatar

Super a hlavne na kyselinu top

26. mar 2018
avatar

@kacena85 vy ste mali z toho kyselinu?

26. mar 2018
avatar

@monnystar nieee....ze je to dobre zjest,ked ma clovek kyselinu

27. mar 2018
avatar

@kacena85 ahááá 😂

27. mar 2018
avatar

prosim kde to kupujete?

27. mar 2018
avatar

@zuzulik280 v Bille 🙂

27. mar 2018
avatar

aj v tescu aj obyc potravinach mavaju

28. mar 2018